Νέα

Trans <100 ευρώ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dimwhoo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimwhoo

Μέγας
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
255
Κριτικές
18
Like
485
Πόντοι
4.460
Με αφορμή διαφοροποίηση αγγελίας Ελληνίδας transexual η οποία απο τα 150€ το πήγε στα 200€ ανοίγω αυτό θέμα. Σκοπός του ειναι η ενημέρωση των συναγωνιστών για τις επαγγελματίες του είδους που κινούνται σε ωριαίες ταχύτητες κατά την άποψή μου αποδεκτές έως τα 100€. Για όσους αυτά τα χρήματα φαίνονται λίγα παρακαλώ να μην συμμετέχουν. Άσκοπες συζητήσεις για το αν ειναι πολλά η λίγα δεν έχουν θέση στο θέμα διότι ειναι υποκειμενικά ενώ τα χρήματα ειναι αντικειμενικά για όσους δεν τα έχουν. Ευελπιστώ ότι με αυτόν τον τρόπο θα ενημερωθούμε για όσες βαστάει η τσέπη μας και για να μην περεξηγηθώ δεν έχω τίποτα με "κορίτσια των 200€" απλά πλέον ειναι υπερβολή.
 

Janjan13

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
164
Κριτικές
1
Like
229
Πόντοι
21
Ποια το πήγε 200 η αννα;
 
Εγγρ.
25 Αυγ 2023
Μηνύματα
130
Like
326
Πόντοι
21
την πιατσα την χαλασανε η νεα γενια τρανσοειδων βλεπε Αλεξανδρα,Ζαχαρια,κτλ που κοντευουν να ζητησουν μισο μηνιατικο,αλλα κ οι αξουριστες κροσσαρες οπου με μια περουκα απο τα τζαμπο κ ενα διχτυωτο καλσον αρχισανε να ζητανε απο 50 κ ανω.(καποτε τον δινανε τζαμπα οι κροσσαρες)
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.105
Κριτικές
1
Like
594
Πόντοι
96
Πριν κανα μηνα ο κολλητος μου μου φυτεψε την ιδεα να παω με ενα τραβεστι , μου λεει ολο ενεργητικη εισαι απεναντι τους ...ναι ειχε δικιο και ειχα και την ορεξη!
LOPEZ στο χωρο της 150 ευρωπουλα,,,διαστροφη στο μεγαλείο της,,τα προσοντα μεγαλα για εμενα οποτε δεν πετυχε αλλα τριφτήκαμε και απολαυσα μια θηλυκότητα σωστο πανεπιστήμιο η τεχνη της θηλυκότητας !!! δυνατη εμπειρία για εμενα που δεν μπορω να το κανω σπορ αλλα δεν αισθάνθηκα οτι μου τα εφαγε...
Παμε τωρα στα αξούριστα αλλη διαστροφη που προσωπικα τρελαίνομαι τα γαμαω να τα παιζω να τα ιδρωνω να τα λιωνω μιας και το στραπον ειναι στραπον οποτε οταν τελειωνει η ωρα και ακουω 50 εκει λες ναι οκ το έσκισα γιατι θελουν και αυτα να γαμηθουν και δεν λενε οχι ... Σορυ αλλα τα αξουριστα βρισκω αρκετα τίμιο μεροκάματο και ειναι το αξουριστο δεν ειπε κανεις οτι ειναι τραβεστι , το τραβεστι θα το πληρωσεις οχι απλα για το σταριλικι αλλα εχουν τρομερα εξοδα για οτι αφορα ορμόνες και πλαστικές ...
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
231
Κριτικές
16
Like
894
Πόντοι
371
Πριν κανα μηνα ο κολλητος μου μου φυτεψε την ιδεα να παω με ενα τραβεστι , μου λεει ολο ενεργητικη εισαι απεναντι τους ...ναι ειχε δικιο και ειχα και την ορεξη!
LOPEZ στο χωρο της 150 ευρωπουλα,,,διαστροφη στο μεγαλείο της,,τα προσοντα μεγαλα για εμενα οποτε δεν πετυχε αλλα τριφτήκαμε και απολαυσα μια θηλυκότητα σωστο πανεπιστήμιο η τεχνη της θηλυκότητας !!! δυνατη εμπειρία για εμενα που δεν μπορω να το κανω σπορ αλλα δεν αισθάνθηκα οτι μου τα εφαγε...
Παμε τωρα στα αξούριστα αλλη διαστροφη που προσωπικα τρελαίνομαι τα γαμαω να τα παιζω να τα ιδρωνω να τα λιωνω μιας και το στραπον ειναι στραπον οποτε οταν τελειωνει η ωρα και ακουω 50 εκει λες ναι οκ το έσκισα γιατι θελουν και αυτα να γαμηθουν και δεν λενε οχι ... Σορυ αλλα τα αξουριστα βρισκω αρκετα τίμιο μεροκάματο και ειναι το αξουριστο δεν ειπε κανεις οτι ειναι τραβεστι , το τραβεστι θα το πληρωσεις οχι απλα για το σταριλικι αλλα εχουν τρομερα εξοδα για οτι αφορα ορμόνες και πλαστικές ...
Αυτή δεν ζητάει 200 την ώρα ;
 
OP
OP
dimwhoo

dimwhoo

Μέγας
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
255
Κριτικές
18
Like
485
Πόντοι
4.460
Πριν κανα μηνα ο κολλητος μου μου φυτεψε την ιδεα να παω με ενα τραβεστι , μου λεει ολο ενεργητικη εισαι απεναντι τους ...ναι ειχε δικιο και ειχα και την ορεξη!
LOPEZ στο χωρο της 150 ευρωπουλα,,,διαστροφη στο μεγαλείο της,,τα προσοντα μεγαλα για εμενα οποτε δεν πετυχε αλλα τριφτήκαμε και απολαυσα μια θηλυκότητα σωστο πανεπιστήμιο η τεχνη της θηλυκότητας !!! δυνατη εμπειρία για εμενα που δεν μπορω να το κανω σπορ αλλα δεν αισθάνθηκα οτι μου τα εφαγε...
Παμε τωρα στα αξούριστα αλλη διαστροφη που προσωπικα τρελαίνομαι τα γαμαω να τα παιζω να τα ιδρωνω να τα λιωνω μιας και το στραπον ειναι στραπον οποτε οταν τελειωνει η ωρα και ακουω 50 εκει λες ναι οκ το έσκισα γιατι θελουν και αυτα να γαμηθουν και δεν λενε οχι ... Σορυ αλλα τα αξουριστα βρισκω αρκετα τίμιο μεροκάματο και ειναι το αξουριστο δεν ειπε κανεις οτι ειναι τραβεστι , το τραβεστι θα το πληρωσεις οχι απλα για το σταριλικι αλλα εχουν τρομερα εξοδα για οτι αφορα ορμόνες και πλαστικές ...
Αδιάφορο για μένα πόσα δίνουν για την εμφάνισή τους, αυτό που ζητούν θεωρώ οι περισσότεροι συναγωνιστές είναι να μπορούν να περάσουν όμορφα με "κοπέλες" που τους αρέσουν, παρέχουν καλές υπηρεσίες και σημαντικό να μπορούν να τις πληρώσουν. Σε αυτούς απευθύνεται το Θέμα. Θέλουμε κριτικές για αυτήν την κατηγορία των Trans ώστε να μπορούμε να βγαλουμε γουστα αναλογα με την τσέπη μας.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.099
Πόντοι
606
τ πραγματα χαλασαν απο αυτους που τ σκανε !!!!δεν κυταν να εχουν σταθερες επαφες και κυταν ν γυριζουν δεξια κ αριστερα ...οποιος κυτα να περνα καλα και ν εχει μια δυο στανταρ επιλογες εχει ανταποκριση παντα
ξυπνατε αυτα τ σπορ ηταν καποτε στις εποχες τ 2000 που στ συγγρου γυνοταν πανήγυρι...τ αλλο να σ πω τραβατε και καντε οτυ νομιζετε εχει τελειοσει τ σπορ απλα
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.105
Κριτικές
1
Like
594
Πόντοι
96
Αδιάφορο για μένα πόσα δίνουν για την εμφάνισή τους, αυτό που ζητούν θεωρώ οι περισσότεροι συναγωνιστές είναι να μπορούν να περάσουν όμορφα με "κοπέλες" που τους αρέσουν, παρέχουν καλές υπηρεσίες και σημαντικό να μπορούν να τις πληρώσουν. Σε αυτούς απευθύνεται το Θέμα. Θέλουμε κριτικές για αυτήν την κατηγορία των Trans ώστε να μπορούμε να βγαλουμε γουστα αναλογα με την τσέπη μας.
Ναι εχεις δικιο ,,,ομως θα βοηθησει πολυ να λεει ο πελατης απο την αρχη τι θελει ,,πολλες φορες με τους πελατες μου οταν παίρνουμε και τρανς λεμε απο την αρχη τι θελουμε και πολλες φορες εχουμε φαει ακυρο γιατι δεν εχει η καθε μια την ορεξη εχει την δικη της γραμμη οποτε ψαχνουμε μια στα γουστα μας..αλλα αν κανουν καμια φορα εκπτωτικα box ..να μας το πουνε
 
OP
OP
dimwhoo

dimwhoo

Μέγας
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
255
Κριτικές
18
Like
485
Πόντοι
4.460
Ναι εχεις δικιο ,,,ομως θα βοηθησει πολυ να λεει ο πελατης απο την αρχη τι θελει ,,πολλες φορες με τους πελατες μου οταν παίρνουμε και τρανς λεμε απο την αρχη τι θελουμε και πολλες φορες εχουμε φαει ακυρο γιατι δεν εχει η καθε μια την ορεξη εχει την δικη της γραμμη οποτε ψαχνουμε μια στα γουστα μας..αλλα αν κανουν καμια φορα εκπτωτικα box ..να μας το πουνε
Δεν αντιλαμβάνομαι σε τι αναφέρεσαι. Το θέμα ειναι ως επί το πλείστον για συναγωνιστές με κριτικές και οχι επαγγελματίες. Είναι πολύ απλά τα πράγματα, πέρασες ωραία με κάποια κοπέλα και έδωσες κάτω από 100€ ανεβάζεις την κριτική σου ώστε να ξέρουν και οι υπόλοιποι και να την επισκεφτούν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom