Νέα

Τόνια από πιάτσα Σόλωνος και Σίνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dimigoall
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 30
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
dimigoall

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
2.739
Κριτικές
56
Like
17.948
Πόντοι
13.636
Έπαιζε κ νεαρο θεομουνάκι που τον έπαιρνε στόμα για λίγα φράγκα. Συνήθως τύφλα... ωραίες εποχές. Τι μου θύμησες κ μένα με το θέμα που άνοιξες παίχτη
Ακριβώς. Έπαιζαν φοβερές ευκαιρίες.
Μου είχε τύχει καθημερινή βράδυ κοπέλα φωτοβολίδα, βγήκε για ένα βράδυ και τέλος, είχε απογοητευτεί από τον γκόμενο , είχε γίνει πίτα, 20χρονο τρελό μουνι , του στυλ δώσε μου ότι θέλεις, δεν είχε ιδέα από πιάτσα και όλα αυτά τα σκηνικά.
Το ξέσκισα ένα τρίωρο στο Αττική, εντελώς amateur φάση , δεν την είδα ποτέ ξανά, έκανα σχεδόν καθημερινά βόλτα στα μέρη εκεί.
Μιλάμε για εποχή 2004 περίπου.
18 χρόνια πρίν !!!
 

felixgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.400
Κριτικές
2
Like
2.532
Πόντοι
456
Ακριβώς. Έπαιζαν φοβερές ευκαιρίες.
Μου είχε τύχει καθημερινή βράδυ κοπέλα φωτοβολίδα, βγήκε για ένα βράδυ και τέλος, είχε απογοητευτεί από τον γκόμενο , είχε γίνει πίτα, 20χρονο τρελό μουνι , του στυλ δώσε μου ότι θέλεις, δεν είχε ιδέα από πιάτσα και όλα αυτά τα σκηνικά.
Το ξέσκισα ένα τρίωρο στο Αττική, εντελώς amateur φάση , δεν την είδα ποτέ ξανά, έκανα σχεδόν καθημερινά βόλτα στα μέρη εκεί.
Μιλάμε για εποχή 2004 περίπου.
18 χρόνια πρίν !!!
Φαντάσου φίλτατε ότι εγώ γνώρισα την πιάτσα 10 χρόνια πριν. 1994...
 

Rockavlone

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
214
Like
411
Πόντοι
21
Ακριβώς. Έπαιζαν φοβερές ευκαιρίες.
Μου είχε τύχει καθημερινή βράδυ κοπέλα φωτοβολίδα, βγήκε για ένα βράδυ και τέλος, είχε απογοητευτεί από τον γκόμενο , είχε γίνει πίτα, 20χρονο τρελό μουνι , του στυλ δώσε μου ότι θέλεις, δεν είχε ιδέα από πιάτσα και όλα αυτά τα σκηνικά.
Το ξέσκισα ένα τρίωρο στο Αττική, εντελώς amateur φάση , δεν την είδα ποτέ ξανά, έκανα σχεδόν καθημερινά βόλτα στα μέρη εκεί.
Μιλάμε για εποχή 2004 περίπου.
18 χρόνια πρίν !!!
Θυμάσαι αν την έλεγαν Γιάννα, Ιωάννα; Είχαμε πάει σε ένα ξενοδοχείο με τζακουζι σε μια κάθετη της Χαριλάου Τρικούπη. Μια έβριζε, μια έκλαιγε για το πρώην της . Μας έφεραν κάτι σκατά ουισκια, τα ήπιαμε και ενω στην αρχή είχα σκυλομετανιωσει, μετά κόντευα να την ερωτευτώ. Μύριζε ρετσίνα, κρασί, η αναπνοή της . Ήταν περίεργη φάση, γλυκούλα, μικρή. Επαγγελματία δεν την έλεγες σίγουρα. Να δεις τον επόμενο από εμάς αν είναι η ίδια τον παντρεύτηκε. Είχα φάει κόλλημα πάντως, την έψαχνα για μήνες.
 
OP
OP
dimigoall

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
2.739
Κριτικές
56
Like
17.948
Πόντοι
13.636
Θυμάσαι αν την έλεγαν Γιάννα, Ιωάννα; Είχαμε πάει σε ένα ξενοδοχείο με τζακουζι σε μια κάθετη της Χαριλάου Τρικούπη. Μια έβριζε, μια έκλαιγε για το πρώην της . Μας έφεραν κάτι σκατά ουισκια, τα ήπιαμε και ενω στην αρχή είχα σκυλομετανιωσει, μετά κόντευα να την ερωτευτώ. Μύριζε ρετσίνα, κρασί, η αναπνοή της . Ήταν περίεργη φάση, γλυκούλα, μικρή. Επαγγελματία δεν την έλεγες σίγουρα. Να δεις τον επόμενο από εμάς αν είναι η ίδια τον παντρεύτηκε. Είχα φάει κόλλημα πάντως, την έψαχνα για μήνες.
Όνομα δεν θυμάμαι, ήταν για μια φορά και τέλος, αν και μην πιστεύεις τα ονόματα που σου δίνουν στις πιάτσες ,τα περισσότερα είναι fake.
Γιάννα κυκλοφορούσε εκεί τότε, petite καστανόξανθο με σπαστό μαλι ,με την περιγραφή που δίνεις, αλλά έβγαινε καιρό, την είχα πάρει πολλές φορές, μάλιστα την έπαιρνε τηλέφωνο η μάνα της και την έψαχνε και τσακώνονταν με φωνές την ώρα που την έσκιζα ...
Χαχαχαχαχ !! Ρομαντικές εποχές !
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.786
Like
4.381
Πόντοι
506
Υπήρχε επίσης μια και μοναδική ξανθιά με τρομερό σώμα στην κάθοδο της Ιπποκράτους πριν τον Λιβάνη φοβερό κορμί και παντα με σουπερ μίνι
Στον Λιβάνη (Σόλωνος) υπήρχε ένα υπερμουνο ξανθό νομίζω Σοφία η οποία είχε παρει τρένα
Η μελαχρινή στη Σόλωνος που αναφέρετε έπαιξε και παραλιακη αλλά κι αυτή σταματησε
Η Τανια που αναφέρετε πριν κανα τριάρι χρόνια ερχόταν παραλιακη μετά το Μαρμάριδη
Πλέον έχει μετακομίσει μόνιμα στη Θεσσαλονικη
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.667
Like
67.816
Πόντοι
12.756
Υπήρχε επίσης μια και μοναδική ξανθιά με τρομερό σώμα στην κάθοδο της Ιπποκράτους πριν τον Λιβάνη φοβερό κορμί και παντα με σουπερ μίνι
Στον Λιβάνη (Σόλωνος) υπήρχε ένα υπερμουνο ξανθό νομίζω Σοφία η οποία είχε παρει τρένα
Η μελαχρινή στη Σόλωνος που αναφέρετε έπαιξε και παραλιακη αλλά κι αυτή σταματησε
Η Τανια που αναφέρετε πριν κανα τριάρι χρόνια ερχόταν παραλιακη μετά το Μαρμάριδη
Πλέον έχει μετακομίσει μόνιμα στη Θεσσαλονικη
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

ρε μαλακα ουτε στο Silver Alert να δουλευες
 
OP
OP
dimigoall

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
2.739
Κριτικές
56
Like
17.948
Πόντοι
13.636
Υπήρχε επίσης μια και μοναδική ξανθιά με τρομερό σώμα στην κάθοδο της Ιπποκράτους πριν τον Λιβάνη φοβερό κορμί και παντα με σουπερ μίνι
Στον Λιβάνη (Σόλωνος) υπήρχε ένα υπερμουνο ξανθό νομίζω Σοφία η οποία είχε παρει τρένα
Η μελαχρινή στη Σόλωνος που αναφέρετε έπαιξε και παραλιακη αλλά κι αυτή σταματησε
Η Τανια που αναφέρετε πριν κανα τριάρι χρόνια ερχόταν παραλιακη μετά το Μαρμάριδη
Πλέον έχει μετακομίσει μόνιμα στη Θεσσαλονικη
Τάνια δεν έχουμε αναφέρει .
Για Τόνια ψάχνουμε .
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2022
Μηνύματα
72
Κριτικές
11
Like
146
Πόντοι
10
Ακριβώς. Έπαιζαν φοβερές ευκαιρίες.
Μου είχε τύχει καθημερινή βράδυ κοπέλα φωτοβολίδα, βγήκε για ένα βράδυ και τέλος, είχε απογοητευτεί από τον γκόμενο , είχε γίνει πίτα, 20χρονο τρελό μουνι , του στυλ δώσε μου ότι θέλεις, δεν είχε ιδέα από πιάτσα και όλα αυτά τα σκηνικά.
Το ξέσκισα ένα τρίωρο στο Αττική, εντελώς amateur φάση , δεν την είδα ποτέ ξανά, έκανα σχεδόν καθημερινά βόλτα στα μέρη εκεί.
Μιλάμε για εποχή 2004 περίπου.
18 χρόνια πρίν !!!
Τυπε επιβεβαιωνω , για τέλος 2004 το ίδιο γκομενετο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom