Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 188K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (6 μέλη και 25 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 847 29,3%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 496 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 319 11,1%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 312 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 98 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,3%
  • αλλο

    Ψήφοι: 88 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.886

eforos11

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2024
Μηνύματα
20
Like
11
Πόντοι
0
Αυτές πού συμβιβάζονται από κοινούς γνωστούς είναι αρκετές μέν...αλλά αρκετά μετριοάσχημες θά έλεγα!!
Μήν ακούς τά γκρέμλινς καί τούς άσχετους από γκόμενες...πού πούλανε μουφιές!!
Οι κοπέλες πού είναι μουράτες...θά βρούν τόν δρόμο τους διαφορετικά!!
Π.χ. σέ συναυλιακούς χώρους...σέ εκθέσεις...ακόμα καί σέ κάποια ποιοτικά νυχτερινά μαγαζιά!!
Αλλά θέλουν καί ποιοτικούς...καί μετράτους άνδρες καί όχι κάφρους!!
Εδώ ρωτάς τήν άλλη γιά μία συνταγή καί σού βγάζει γλώσσα καί μάλιστα πουλώντας καί πνεύμα... φαντάσου ποιότητα!!
Καί είναι καί άσχετη...σέ όλα...καί οι χειροκροτητές νά γελάνε...τί νά λέμε τώρα...κατάντια!!
Αυτός είναι ο λόγος πού δέν γαμούν καί ούτε πρόκειται νά γαμήσουν...η αντίστοιχα νά γαμηθούν!!
Θά είναι γιά πάντα μόνοι...καί μόνες...

:heavymetalbig:
Ναι ισχύει ,
l_120611_03b0fc6a-2088739419.jpg
Ηγέτης !
 

eforos11

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2024
Μηνύματα
20
Like
11
Πόντοι
0
Ολους μάς ενοχλεί αυτό...μήν νομίζεις!!
Καί εμένα μού συμβαίνει συχνά...πάς νά αράξεις κάπου μέ μία γκόμενα...καί είναι τά βλέμματα από πάνω σου...
Σάν τίς οχιές κοιτάνε...μεγάλα αρχίδια...
Αλλά δέν δίνω σημασία...διότι άν έδινα...τότε θά έπρεπε νά έπαιζα φάπες συνέχεια μέ αυτούς...καί δέν λέει...
Βασικά γιά νά έχω τήν ησυχία μου δέν τούς κοιτάω ποτέ...μόνο καμία ωραία μούνα κοιτάω...:sunglasses:
:heavymetalbig:
Εδώ στη δουλειά πηγαίνω και επειδή η μία είναι αυτή που μου αρέσει αλλά έχω φάει έμμεσο άκυρο , αυτή με τη φίλη της με κοιτάνε με τις κλασικές ξινοφατσες ούτε καλημέρα δεν λένε στο ίδιο ασανσέρ.
 
Εγγρ.
6 Ιουν 2022
Μηνύματα
327
Like
562
Πόντοι
81
Εδώ στη δουλειά πηγαίνω και επειδή η μία είναι αυτή που μου αρέσει αλλά έχω φάει έμμεσο άκυρο , αυτή με τη φίλη της με κοιτάνε με τις κλασικές ξινοφατσες ούτε καλημέρα δεν λένε στο ίδιο ασανσέρ.
Ετσι κανουν τα κοριτσακια το παιζουν ιστορια επειδη εριξαν ενα ακυρο ενω αντιθετα οι γυναικες ναι μεν σου εχουν δωσει χ μπορει ομως να κανουν πως δεν τρεχει τιποτα και ο καθενας τη δουλεια του
 

eforos11

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2024
Μηνύματα
20
Like
11
Πόντοι
0
Ετσι κανουν τα κοριτσακια το παιζουν ιστορια επειδη εριξαν ενα ακυρο ενω αντιθετα οι γυναικες ναι μεν σου εχουν δωσει χ μπορει ομως να κανουν πως δεν τρεχει τιποτα και ο καθενας τη δουλεια του
Ναι όντως , πραγματικά αυτη η συμπεριφορά είναι παιδιάστικη, λες και έχεις κάνω εγκλημα επειδή τόλμησα να μου αρέσει κάποια.
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.187
Like
1.853
Πόντοι
216
Γελοίος. Αν τον κερατωσει θα φταιει εκεινη?

Αν είχε τα κότσια να τον κερατώσει, σίγουρα δε θα κουβαλούσε κανένα καλάθι.
Πιό πιθανό είναι να τον παρατήσει εντελώς.
Πάντως έχω κι εγώ αντίστοιχη περίπτωση εδώ που μένω.
Ζευγάρι με παιδί, αυτή όχι θεογκόμενα αλλά μια χαρά σώμα και πρόσωπο έχει.
Αυτός κακάσχημος, χοντρός αλλά με καλό επάγγελμα.
Όποτε γυρνάνε από Σ/Μ, αυτή κουβαλάει 10 σακούλες κι αυτός έχει τα κλειδιά του αυτοκινήτου.
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.679
Like
2.722
Πόντοι
456

για παραδειγμα αυτη εδω ειναι 20 χρονων και μοιαζει για κοντα στα 30 στο προσωπο, κατι τετοιες βλεπουν καποιοι και λενε τι φοβερα σωματα εχουν οι ελληνιδες και τι ωραιες ειναι και ποσο καλα διατηρουνται και στα 30 , οκ αυτη που ειναι 20 και ας μεγαλοδειχνει παλι ωραια ειναι,
το θεμα ειναι οτι αυτες σε λιγα χρονια απο τις πολλες καταχρησεις και απο τον στρατο των λιγουρων που τις προσκυνανε, δεν εχουν επιγνωση οτι σαβουριαζονται με γοργους ρυθμους και οταν πατησουν τα 30, θα εχουν γινει ναυαγια εμφανισιακα πολυ πριν την ωρα τους
Εγώ θα την έκανα γύρω στα 28.ποσο ειναι?αν δεις προσεκτικά..τα έχει τα παχακια της.και κοιλίτσα έχει και μπούτια έχει..αυτή μετά τα 32..θα είναι μπαζο!!όσο στόκο και κορσέ να βάλει στη μέση!!αν είναι 20οπως λες..πρέπει να είναι πολλά τα χιλιόμετρα..
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.631
Κριτικές
1
Like
1.248
Πόντοι
216
Οχι ρέ τί νά κολλήσω...άνετα τήν παίζω άν θέλω...αλλά αυτή δέν είναι καί καμία όμορφη...
Αυτή έχει βγάλει Νομική...καί δέν έχει εργαστεί ποτέ...όταν πέθανε ο γέρος της...άφησε πολύ χαρτί...
Τήν είχε βάλει καί σέ ένα πολιτικό κόμμα παλαιά...αλλά δέν γούσταρε καί έφυγε από ότι μού έχει πεί...βασικά κωλοβαράει!!

Ηρθε η μεγαλοκοπέλα αράξαμε τά είπαμε...αλλά πολύ βαρετή...τά ίδια καί τά ίδια μού έλεγε...
Αυτή από ότι έχω καταλάβει...όλο χαμόγελα είναι καί γλύκες...αλλά δέν...

Ασε γιατί έχω πεί στήν μπαρόβια τήν Κυριακή...νά πάμε στό εξοχικό τού φίλου μου στό Λουτράκι!!
Εκεί μάλιστα...μουράτη η γκόμενα όχι μαλακίες...νά δώ τί θά παίξει...άν καί είμαι σίγουρος 100% ότι θά παιχτεί Sex!!
Δεν θέλω νά πιστεύω μέ τίποτα... τό αντίθετο!! :sunglasses:


Καλά αυτή είναι παντελώς άσχετη από μαγειρική τό κατάλαβα...στά Everest θά τρώει... :sunglasses:

Νά παρακαλάνε κάποιοι πού υπάρχουν καί οι πουτάνες...διαφορετικά θά ήταν παρθένοι!!
Δέν φτάνει πού είναι χάλια εμφανισιακά...έχουν καί μία ψεύτικη μαγκιά...καί όλα τά ξέρουν...
Ολο μούρη πουλάνε οι χαμούρες...καί από free γκόμενα τίποτα...καί ποτέ!! :sunglasses:

:heavymetalbig:
Το σεξ για το σημερινο αντρα εχει γινει δύσκολο και ευτυχως που υπάρχουν οι οικοι ανοχης αλλιως θα κλαιγανε μανουλες,σφεντονα πολλοι θα την ειχαν κανει αλλα και παλι για να κανεις σεξ με μια εξωτερική σου βγαινει απο τη μυτη,μη μα μου κλπ αμαν λοιπον,το πηδημα το χαίρονται και οι δυο οχι μονο ο ενας.
Αλλα οπως ειπα ο άντρας το εχει περισσότερο ανάγκη ειναι γι αυτον ποιντς ειναι βασικη αναγκη προτεραιότητας, κατι ανανδρα στρακια τωρα σαν τον παπατετοιο η τον λουλη σαιντ και να μην κανουν περα βρέχει..
Ο γαμεας ειναι γαμεας δεν κανει παραχωρησεις δεν συμβιβαζεται,γαμα και δερνει αλλα αυτο πανε να το καταργησουν να το ακυρωσουν
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.631
Κριτικές
1
Like
1.248
Πόντοι
216
Γελοίος. Αν τον κερατωσει θα φταιει εκεινη?
Σιγα μην τον κερατωσει,ρωτα τον φιλιπς τι εκανε για να τον κερατώσει, ο παπαφιλιπς ειναι ειδημων να μας πει τι να κανουμε για να μας κερατωσει η γκόμενα μας
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.631
Κριτικές
1
Like
1.248
Πόντοι
216
Ασε την Κολομβία. Εκει ο αντρας που πληρωνει ειναι Θεός.
Αρα αν παμε ατη κολομβία θα σε δουμε σε εικονισματα,εγω θα κανω προταση στο πατριαρχη εκει να σε αγιοποιήσει και εν ζωη.
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.631
Κριτικές
1
Like
1.248
Πόντοι
216
Αφού ρέ σύ...οι περισσότεροι άνδρες δέν μπορούν νά αναγνωρίσουν ούτε τήν ηλικία από τίς γκόμενες...
Πάνε κάτι γεροντομπαρμπάδια άθλια...νά τήν πέσουν σέ 20χρονες...νομίζοντας ότι είναι 35άρες...
Βλάκες μέ υπογραφή...αγάμητοι μέ τήν βούλα!! :sunglasses:
:heavymetalbig:
Φιλε θα σου πω πως κανονικα δεν πρέπει να μας νοιάζει η ηλικία..αρκει να ειναι πανω απο 18
Ας ειναι καποιος 40ρης και τι εγινε που την επεσε σε 18αρα?
Ολα εχουν να κάνουν με το ποια θα πεσει ειτε μικρότερη ειτε μεγαλύτερη, δεν ειναι εποχες να δινεις ειδικη παραγγελία και να εχεις αυτο που θες,εδω αλλοι βολευονται με μπαζολες και λοιπα σούργελα και κάνουν ταμα ξυπόλητοι..
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
148
Like
107
Πόντοι
1
Ολους μάς ενοχλεί αυτό...μήν νομίζεις!!
Καί εμένα μού συμβαίνει συχνά...πάς νά αράξεις κάπου μέ μία γκόμενα...καί είναι τά βλέμματα από πάνω σου...
Σάν τίς οχιές κοιτάνε...μεγάλα αρχίδια...
Αλλά δέν δίνω σημασία...διότι άν έδινα...τότε θά έπρεπε νά έπαιζα φάπες συνέχεια μέ αυτούς...καί δέν λέει...
Βασικά γιά νά έχω τήν ησυχία μου δέν τούς κοιτάω ποτέ...μόνο καμία ωραία μούνα κοιτάω...:sunglasses:
:heavymetalbig:
Ένα κόμπλεξ που δε βρίσκω είναι αυτό και ένα δεύτερο είναι ότι νοιωθω άβολα με γκόμενα δίπλα δίπλα και ο κόσμος δε σε κάνει να αισθανθείς χαλαρά καταλαβαίνεις,είναι και οι γκόμενες σκατα διότι αυτή τη έλλειψη αυτοπεποίθησης στη ρίχνουν περισσότερο και καπως έτσι δε έχω βρει αλλά θέλω να βρω πολύ
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.094
Like
15.676
Πόντοι
3.656
Αν είχε τα κότσια να τον κερατώσει, σίγουρα δε θα κουβαλούσε κανένα καλάθι.
Πιό πιθανό είναι να τον παρατήσει εντελώς.
Πάντως έχω κι εγώ αντίστοιχη περίπτωση εδώ που μένω.
Ζευγάρι με παιδί, αυτή όχι θεογκόμενα αλλά μια χαρά σώμα και πρόσωπο έχει.
Αυτός κακάσχημος, χοντρός αλλά με καλό επάγγελμα.
Όποτε γυρνάνε από Σ/Μ, αυτή κουβαλάει 10 σακούλες κι αυτός έχει τα κλειδιά του αυτοκινήτου.

Άμα τις συντηρούν αυτοί,σιγά μην τους χωρίσουν έτσι εύκολα
 

crsweber

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
435
Like
839
Πόντοι
81
Εγώ θα την έκανα γύρω στα 28.ποσο ειναι?αν δεις προσεκτικά..τα έχει τα παχακια της.και κοιλίτσα έχει και μπούτια έχει..αυτή μετά τα 32..θα είναι μπαζο!!όσο στόκο και κορσέ να βάλει στη μέση!!αν είναι 20οπως λες..πρέπει να είναι πολλά τα χιλιόμετρα..
20 ειναι, το εχει ανεβασει πριν κανα μισο χρονο την τουρτα που γραφει επανω 20. ενταξει οι πιο πολλες στην ηλικια της ετσι ειναι, χαλια διατροφη, τσιγαρα, ξενυχτια, στην φατσα μοιαζουν με κοντα στα 30 αν τις δεις χωρις φιλτρα και μακιγιαζ, στο σωμα αυτες στα 30 θα εχουν γινει μουμιες, θα εχουν κρεμασει κωλος και βυζια
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
148
Like
107
Πόντοι
1
Το σεξ για το σημερινο αντρα εχει γινει δύσκολο και ευτυχως που υπάρχουν οι οικοι ανοχης αλλιως θα κλαιγανε μανουλες,σφεντονα πολλοι θα την ειχαν κανει αλλα και παλι για να κανεις σεξ με μια εξωτερική σου βγαινει απο τη μυτη,μη μα μου κλπ αμαν λοιπον,το πηδημα το χαίρονται και οι δυο οχι μονο ο ενας.
Αλλα οπως ειπα ο άντρας το εχει περισσότερο ανάγκη ειναι γι αυτον ποιντς ειναι βασικη αναγκη προτεραιότητας, κατι ανανδρα στρακια τωρα σαν τον παπατετοιο η τον λουλη σαιντ και να μην κανουν περα βρέχει..
Ο γαμεας ειναι γαμεας δεν κανει παραχωρησεις δεν συμβιβαζεται,γαμα και δερνει αλλα αυτο πανε να το καταργησουν να το ακυρωσουν
Συμφωνώ πάντως αν δε υπήρχαν οι πουτανες οι άντρες θα είχαν επιθετικές συμπεριφορές στις Ελληνίδες ίσως και να τις βίαζαν,εντάξει εγώ αυτές τις συμπεριφορές τις κατακρινω και δε μαρεσουν αλλά οι περισσότεροι αν δε υπήρχαν οι πουτανες εκεί θα έφταναν σε επιθετικές συμπεριφορές.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom