Νέα

Τί παίζει στα Strip με covid;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vagevag20
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.620
Πόντοι
216
Σε πέρασμα από τη Συγγρού χθες λίγα λεπτά μετά τις 00:00 kinky opera,casa babylon είχαν κλείσει...
Επίσης και το lido στη Μιχαλακοπούλου.Ειναι το πρώην doll fbi κλπ....

Φιλε για Κοβιντ-19 παιζει και το τελειωμενο στριπογκειμ για τελειωμενους γκειμερς¨Δειτε απο 9 λεπτο και μετα

 

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.259
Πόντοι
1.191
εχω να δηλώσω ότι από τη λήξη της καραντίνας και μετά,έχω χαμουρέψει δεκάδες χορεύτριες και είμαι υγιέστατος:hi:
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.620
Πόντοι
216
Ετσι ακριβως. Τα εγραψα και για τις μασκες
 

Nopainnogain

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2020
Μηνύματα
26
Κριτικές
23
Like
598
Πόντοι
990
Πήγα πρόσφατα είναι όπως πριν απλά πάνω στα τραπέζια έχει αντισηπτικά παρομοίως και στους χώρους που γίνεται το πριβε.Μαλιστα μια κοροιδευε και έβαζε μαζί μου αντισηπτικό μην κουβαλησουμε λέει κάνα μικροβιο οι κοπέλες δεν φόραγαν μάσκα εντάξει αυτό ήταν λογικό πάρα μόνο οι σερβιτόροι και ο barman το μαγαζί δεν το κατονομαζω
 

Kavouras13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2016
Μηνύματα
272
Κριτικές
9
Like
551
Πόντοι
301
Σημερα θα κάνω τουρ στριπτιτζαδικα, έτσι για το γαμώτο.
Φοράνε μάσκα μέσα τώρα;

 

theoro

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
260
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Από Τρίτη κλειστά
 

Kavouras13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2016
Μηνύματα
272
Κριτικές
9
Like
551
Πόντοι
301
Γιαυτό θα πάω σήμερα, μπας και κινείται τίποτα.
Τους γάμησε ο κοβιντ
 

Kavouras13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2016
Μηνύματα
272
Κριτικές
9
Like
551
Πόντοι
301
Λοιπόν, πήγα στριποτούρ λίγο πριν το λοκντάουν της "εστίασης".
21:00 με 23:30 Σάββατο βράδυ 31 Οκτωβρίου.

Ξεκίνησα με Alcatraz.
Δεν πληρώνεις είσοδο. Ποτό 10ε.
Κόσμος λίγος. Βία 10 άτομα, που μέχρι να φύγω (22:15) γίνανε με το ζόρι 17. Σε αυτά περιλαμβάνονταν, τέσσερις πιτσιρικάδες ηλικίας σχολείου (τους έκανα κάτω από 18) και 5 κοπελίτσες (γυναικοπαρέα) εκ των οποίων η μία φορούσε μια κοντή σατέν ρόμπα/νυχτικό. Και πολύ λογικά ο DJ την ρώτησε από το μικρόφωνο την ώρα του προγράμματος "καλά εσύ πώς έσκασες εδώ με τη ρόμπα;"

Πολλά κορίτσια. Και επιτέλους οι υπερμουνάρες, που υπό κανονικές συνθήκες Σάββατο βράδυ θα ήταν κολλημένες στα τραπέζια των πλούσιων παππούδων, τώρα ήταν διαθέσιμες και κάνανε πεσίματα.
Κέρασα 2 απλά ποτά και πήρα χορό με 3 τοπ μουνιά. Αλλά μιλάμε επιπέδου call girl+++. Η μία είχε κάνει χορό στην μπάρα και είχε ιδρώσει και μύριζε έντονα ιδρώτα.

Σόου εξαιρετικό όπως πάντα. Έχει ενδιαφέρον να βλέπεις να κάνουν σόου και από κάτω υα πιο πολλά τραπέζια ναναι άδεια - πολύ σωστοί επαγγελματίες.

Βαθμολογία 9/10

Μετά πήγα στο Dream Girls Bar. Προ-κοβιντ το γούσταρα πολύ αυτό το μαγαζί. Δεν είχε πολλούς πελάτες και αισθανόσουνα σημαντικός. Είχε και 3-4 καλά μουνιά. Έχει και δωματιάκια πάνω για τα περαιτέρω. Έχει καθαρά ποτά και καλή μουσική. Μια χαρά.
Δυστυχώς χτες δεν ήταν τόσο καλά. Πολλές κοπέλες, αλλά βία 2 να ήταν του γούστου μου. Και σου έρχονται κατά ριπάς. Ενώ βλέπαν ότι δεν παίρνω χορό, ερχόντουσαν σαν τις ακρίδες, στα καπάκια.
Το σόου, δεν ήταν ποτέ το δυνατό του σημείο. Εχτές ήταν ανύπαρκτο.

Είχα όμως και το μπόνους μου: Στο δίπλα τραπέζι καθόταν ένας φουσκωτός με την πιο ωραία του μαγαζιού (την είχα πάρει χορό παλιότερα, νομίζω είναι από λατινική Αμερική) και της έκανε ποδολαγνεία, οπότε έπαιρνα μάτι.

Βαθμολογία: 6,5/10


 

Tassos Pentazos

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2020
Μηνύματα
78
Like
98
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς αν είναι live ή jacky O στη Μιχαλακοπούλου ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom