Νέα

Tantra Massage

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα HeIISex
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 91
  • Εμφανίσεις 46K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
εννοω... 70!

ενταξει τα γουστα πληρώνονται και ο καθένας δικαιωμά του να ζητάει όσα θέλει.. εγω απλα λέω.
Και στο πιο αθλιο μασατζίδικο να πας , μασαζ με φραπε της πλάκας, δεν κοστίζει κάτω από 50€.

Επίσης μπορείς να επιλέξεις το μισάωρο πρόγραμμα της Ζωής που κοστίζει 50€
 

bargeo

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
20
Like
8
Πόντοι
0
Και στο πιο αθλιο μασατζίδικο να πας , μασαζ με φραπε της πλάκας, δεν κοστίζει κάτω από 50€.

Επίσης μπορείς να επιλέξεις το μισάωρο πρόγραμμα της Ζωής που κοστίζει 50€
Σε ποιο χωρο βρισκουμε τη Ζωη??
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Στο Κολωνάκι είναι. Έχει δικό της νήμα, μπείτε και διαβάστε παιδιά, θα λυθούν όλες οι απορίες σας. Ακόμα και αυτές που δεν εχετε προλάβει καν να σκεφτείτε...
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
Και στο πιο αθλιο μασατζίδικο να πας , μασαζ με φραπε της πλάκας, δεν κοστίζει κάτω από 50€.

Επίσης μπορείς να επιλέξεις το μισάωρο πρόγραμμα της Ζωής που κοστίζει 50€
Συμφώνω και επαυξάνω αλλά με μία μικρή αντίρρηση μόνο...μισή ώρα είναι απελπιστικά λίγος χρόνος με τη Ζωή!! με διαφορά ότι καλύτερο υπάρχει σε ταντρικό την δεδομένη χρονική στιγμή η υποκειμενική μου άποψη
 

maniouel

Μέγας
Εγγρ.
12 Φεβ 2009
Μηνύματα
324
Κριτικές
25
Like
1.060
Πόντοι
3.910
Λόγου ότι τα post είναι πολύ παλιά ξέρει κάποιος αν υπάρχει χώρος που να προσφέρει σωστό  tantra massage?
 

maniouel

Μέγας
Εγγρ.
12 Φεβ 2009
Μηνύματα
324
Κριτικές
25
Like
1.060
Πόντοι
3.910
Αν κάποιος το έχει και μπορεί να μου το στείλει θα ήταν ιδανικά μιας και στο profil  της εδώ δεν μπαίνει και δεν έχω άλλο τρόπο να επικοινωνήσω μαζί της.
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
811
Κριτικές
11
Like
1.356
Πόντοι
376
Πήγαινε στο μούσες κάνε ένα μισάωρο 50€ και ζητά το τηλέφωνο της.
 
Εγγρ.
25 Δεκ 2014
Μηνύματα
522
Like
191
Πόντοι
6
Ξεθάβω λίγο το θέμα...
Σχετικά με αυτούς εδώ, γνωρίζει κανείς κάτι;
]

Είναι η Αναις, μια Νορβηγίδα που σου κάνει τάντρα και προσφέρει εκτόνωση στο τέλος, τουλάχιστον προσέφερε παλαιότερα αλλά δεν ήταν κάτι ιδιαίτερο. Δεν αξίζει. Αν ψάξεις σε παλαιότερα ποστ θα βρεις κατι
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.406
Like
705
Πόντοι
96
Για να ξεκαθαρίσουμε κάποια πράγματα , όταν λέμε τάντρα στα πλαίσια της ιστοσελίδας εννοείται κωλοδάκτυλο ή και άλλα παιχνίδια που μπαινοβγαίνουν στην άτυχη τρύπα! Αν σου αρέσουν αυτά τότε πολλές λαδοκόρες στο κάνουν.Αν θέλεις Ινδικά κόλπα όπως λέγαν και οι Χατζημιχαίοι δεν θα βρεις εδώ.Ίσως κάποιες ινδουιστικές οργανώσεις που δραστηριοποιούνται στην Ελλάδα κάνουν αλλά πάμε σε άλλα πράγματα που δεν έχουν σχέση με αγοραίο έρωτα.:think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom