Νέα

Συνέντευξη από τσατσά οίκων ανοχής (Interview with a brothel hostess)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Εντυπώσεις από τσατσά

  • μηχανή ατάκας

  • νταής

  • αφήνει πολιτιστική πορνοκληρονομιά


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.537
Like
12.541
Πόντοι
2.256
καυλησπερμα χυσταρα μου νταη!καλησπερα και σε ολα τα μαλακηστηρια πυρφορους !!!!
εχω ξαναγραψει στους χειτερς που μπορουνε να με βρουμε.και ποτε δεν εμφανιζεται κανεις.οποτε ποιος ο λογος να λεμε τα ιδια πραματα συνεχεια?
τοσες φορες εχω γραψει και το ξαναγραφω,σημερα στις 23.00 το βραδυ ντοβερ καφε ακτη λιοσιων για οποιον χειτερ εχει αντερα να φορεσει το μπεμπιλινο του και να κατεβει να τον γλεντησω ,να τον κολατσισω!!!να φοραει οπωσδηποτε μπεμπιλινο γιατι η πιατσα ειναι αγρια για γνησιους μυστες και νταηδες!!!
περιμενω χειτερς για καυλαντα!!!
ντοβερ καφε λοιπον γωνια βορειου ηπειρου και λιοσιων σημερα στις 23.00 .... για ακομα μια φορα δε θα ερθει κανεις χειτερ!!!χαχα!!!δυστηχως οι χειτερ μενουν παντα στο πληκτρολογιο!!!
γι αυτο και με βλεπεις χαλαρο και δεν ασχολουμαι με απαντησεις μυστη μου!!!
υ/γ αλλωστε τοσα χρονια εδω μεσα εχουμε γνωρισει νταηδες και νταηδες και αν τους δεις απο κοντα γελανε ακομα και οι πετρες!!!
Πήρατε την απάντησή σας νιαμού της λάσπης!!! :badair:
Νταηλίδικα μέσα από την υπόγα της τεστοστερόνης σιδερικό μήνυμα προς όλους τους φαρμακωμένους!!!
Κερνάει καφέ και λουκούμι στο καφέ "δεθυμάμαιόνομα" Λιοσίων :knuppel::priest:
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 138694
Εγγρ.
20 Μαΐ 2013
Μηνύματα
670
Like
1.353
Πόντοι
206
Πήρατε την απάντησή σας νιαμού της λάσπης!!! :badair:
Νταηλίδικα μέσα από την υπόγα της τεστοστερόνης σιδερικό μήνυμα προς όλους τους φαρμακωμένους!!!
Κερνάει καφέ και λουκούμι στο καφέ "δεθυμάμαιόνομα" Λιοσίων :knuppel::priest:
χυνωωωωωωωωωωωωωωω μυσταρα μουυυυυυυυυυυ!!!!
ηπειρου κ λιοσιων γωνια ντοβερ καφε σημερα στις 23.00!!!
περιμενω χειτερς με τα μπεμπιλινα τους για λουλα κ λουκουμακι!!!ας εχουν στην τσεπη και την μασελα τους για οποιον αγριο γουστερνει και πιο σκληρες πορνοκαταστασεις!!!
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 138694
Εγγρ.
20 Μαΐ 2013
Μηνύματα
670
Like
1.353
Πόντοι
206
Πήρατε την απάντησή σας νιαμού της λάσπης!!! :badair:
Νταηλίδικα μέσα από την υπόγα της τεστοστερόνης σιδερικό μήνυμα προς όλους τους φαρμακωμένους!!!
Κερνάει καφέ και λουκούμι στο καφέ "δεθυμάμαιόνομα" Λιοσίων :knuppel::priest:
καυλιαρετζο μου εχθες κατεβηκα με κυριο καμπαρντινα σε ρομαντικο τεκε ντοβερ καφε ακτη λιοσιων εξω απο χοτελ μπαλασκα ακριβως την ωρα που ειπα στους χειτερς...υπαρχουν και αποδεικτηκα στοιχεια στο καναλι για οποιον απιστο θωμα!!!
οποια κοτα γουστερνει να μεινει συντονισμενη ...θα ξαναγινει καταδρομικη σε ποιο σκληρο τεκε πιατσα!!!αλλα θελω να μου ερθετε οχι να μενετε στα λογια του πληκτρολογιου αγαπημενες μου ξεκολιαρες φραγκοκοτες!!!
δυστηχως δεν ηρθε καμια φραγκοκοτα να την γλεντησω !!!κριμα και ημουν πολυ γκαυλωμενος μετα την αγρια σιδερικη στυση στο μπουντρουμι του πονου!!!
δυστηχως για αλλη μια φορα αποδεικτυεται απο το 2007 που γραφω στο σαιτ αυτο οτι οι ψευτονταηδες κοτες του bourdela.com παραμενουν κοτες οσα χρονια και αν περασουν!!!δεν αλλαζει αυτο!!!μια φορα πυροφρος για παντα πυρφορος!!!οι κοτες μας γυαλιζουν τα παπουτσια και μας πλενουν τα σωβρακα!!!

ειμαι παντα διαθεσιμος στην αγρια πιατσα για οποιον χειτερ γουστερνει να του τα ριξω ολα μεσα στο σφικτεννννν ακαποτα παντα!!!
 

polymprizos

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2017
Μηνύματα
240
Like
189
Πόντοι
1
μυστη pitsilisti ξερουμε ποτε απεβιωσε η ελευθερια ????
 
  • Like
Αντιδράσεις: obi1

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom