Νέα

Survivor 6 - All star ⭐️

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποιον θες να δεις περισσότερο

  • Πανάρα

  • Χάντα

  • Νταφυ

  • Κονδυλάτο

  • Βαλάντη

  • Παππά

  • Κουρεντή

  • Βαλαβάνη

  • Σπαλ!

  • Ντάνο

  • Ορέστη Τσάνγκ

  • Ταραμπάνκο

  • Πασχάλη

  • Queen Dina

  • Laourita

  • Άνθη Σαλαγκούδη

  • Βέλλη

  • Mariposa

  • Κανέναν από αυτούς


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
13.999
Πόντοι
3.936

Νταφυ Ψήφοι: 51​


Ντάνος Ψήφοι: 48​


Πανάρας Ψήφοι: 47​


Σπαλ! Ψήφοι: 39​


Σαλαγκούδη Ψήφοι: 35​


Κ ο Τούρκος κατάφερε να μη βάλει κανέναν από αυτούς
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.594
Like
7.719
Πόντοι
1.056

Νταφυ Ψήφοι: 51​


Ντάνος Ψήφοι: 48​


Πανάρας Ψήφοι: 47​


Σπαλ! Ψήφοι: 39​


Σαλαγκούδη Ψήφοι: 35​


Κ ο Τούρκος κατάφερε να μη βάλει κανέναν από αυτούς
3 άχρηστοι σιχαμένοι καραγκιόζηδες στην πεντάδα και ένα φυτό.
Τι ψηφοφορία ήταν αυτή;
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
13.999
Πόντοι
3.936
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
13.999
Πόντοι
3.936
1689373482606.png
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
13.999
Πόντοι
3.936
Καλά κρατεί η κόντρα ανάμεσα στον Τριαντάφυλλο και τον Σάκη Κατσούλη μετά την υποστήριξη του τραγουδιστή στον Νίκο Μπάρτζη στο Survivor All Star και τον μεγάλο τελικό.

Αυτή τη φορά όμως και ο πατέρας του Σάκη Κατσούλη φαίνεται να έχει ενοχληθεί με τον Τριαντάφυλλο καθώς ο τραγουδιστής πριν από λίγες ώρες δημοσίευσε ένα σχόλιο του Στέλιου Κατσούλη που τον χαρακτηρίζει «καραγκιόζη».



«Αυτός ο καραγκιόζης που λέει ότι είναι επαγγελματίας τραγουδιστής να μας πει τι έχει κάνει,» ήταν το σχόλιο του πατέρα του Σάκη Κατσούλη.



«Ευχαριστώ τον πατέρα του κύριου Κατσούλη για τα καλά του λόγια, απλά να θυμίσω ότι στο τζάμπα live στο μαγαζί του γιου του ήμουν κορυφαίος όπως έλεγε!! Να είσαι καλά κύριε Στέλιο, υγεία και ευτυχία… 28 χρόνια τραγουδάμε και νομίζω τα πάμε περίφημα», απάντησε
Καλά κρατεί η κόντρα ανάμεσα στον Τριαντάφυλλο και τον Σάκη Κατσούλη μετά την υποστήριξη του τραγουδιστή στον Νίκο Μπάρτζη στο Survivor All Star και τον μεγάλο τελικό.

Αυτή τη φορά όμως και ο πατέρας του Σάκη Κατσούλη φαίνεται να έχει ενοχληθεί με τον Τριαντάφυλλο καθώς ο τραγουδιστής πριν από λίγες ώρες δημοσίευσε ένα σχόλιο του Στέλιου Κατσούλη που τον χαρακτηρίζει «καραγκιόζη».



«Αυτός ο καραγκιόζης που λέει ότι είναι επαγγελματίας τραγουδιστής να μας πει τι έχει κάνει,» ήταν το σχόλιο του πατέρα του Σάκη Κατσούλη.



«Ευχαριστώ τον πατέρα του κύριου Κατσούλη για τα καλά του λόγια, απλά να θυμίσω ότι στο τζάμπα live στο μαγαζί του γιου του ήμουν κορυφαίος όπως έλεγε!! Να είσαι καλά κύριε Στέλιο, υγεία και ευτυχία… 28 χρόνια τραγουδάμε και νομίζω τα πάμε περίφημα», απάντησε ο Τριαντάφυλλος.
Καλά κρατεί η κόντρα ανάμεσα στον Τριαντάφυλλο και τον Σάκη Κατσούλη μετά την υποστήριξη του τραγουδιστή στον Νίκο Μπάρτζη στο Survivor All Star και τον μεγάλο τελικό.

Αυτή τη φορά όμως και ο πατέρας του Σάκη Κατσούλη φαίνεται να έχει ενοχληθεί με τον Τριαντάφυλλο καθώς ο τραγουδιστής πριν από λίγες ώρες δημοσίευσε ένα σχόλιο του Στέλιου Κατσούλη που τον χαρακτηρίζει «καραγκιόζη».



«Αυτός ο καραγκιόζης που λέει ότι είναι επαγγελματίας τραγουδιστής να μας πει τι έχει κάνει,» ήταν το σχόλιο του πατέρα του Σάκη Κατσούλη.



«Ευχαριστώ τον πατέρα του κύριου Κατσούλη για τα καλά του λόγια, απλά να θυμίσω ότι στο τζάμπα live στο μαγαζί του γιου του ήμουν κορυφαίος όπως έλεγε!! Να είσαι καλά κύριε Στέλιο, υγεία και ευτυχία… 28 χρόνια τραγουδάμε και νομίζω τα πάμε περίφημα», απάντησε ο Τριαντάφυλλος.
ο Τριαντάφυλλος.
Καλά κρατεί η κόντρα ανάμεσα στον Τριαντάφυλλο και τον Σάκη Κατσούλη μετά την υποστήριξη του τραγουδιστή στον Νίκο Μπάρτζη στο Survivor All Star και τον μεγάλο τελικό.

Αυτή τη φορά όμως και ο πατέρας του Σάκη Κατσούλη φαίνεται να έχει ενοχληθεί με τον Τριαντάφυλλο καθώς ο τραγουδιστής πριν από λίγες ώρες δημοσίευσε ένα σχόλιο του Στέλιου Κατσούλη που τον χαρακτηρίζει «καραγκιόζη».



«Αυτός ο καραγκιόζης που λέει ότι είναι επαγγελματίας τραγουδιστής να μας πει τι έχει κάνει,» ήταν το σχόλιο του πατέρα του Σάκη Κατσούλη.



«Ευχαριστώ τον πατέρα του κύριου Κατσούλη για τα καλά του λόγια, απλά να θυμίσω ότι στο τζάμπα live στο μαγαζί του γιου του ήμουν κορυφαίος όπως έλεγε!! Να είσαι καλά κύριε Στέλιο, υγεία και ευτυχία… 28 χρόνια τραγουδάμε και νομίζω τα πάμε περίφημα», απάντησε ο Τριαντάφυλλος.
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
13.999
Πόντοι
3.936
1690135599690.jpeg


Η Κατερίνα Δαλάκα, θέλοντας να απαντήσει στη διαρροή που την «καίει», ευχαρίστησε τον χρήστη του twitter με όνομα batman που δημοσίευσε τις συγκεκριμένες φωτογραφίες, καθώς με αυτόν τον τρόπο επιβεβαιώνεται πως είχε πει ότι είχε φάει σάντουιτς και δεν είχε κάνει χρήση κινητού ή οτιδήποτε άλλο.

Μάλιστα, η πρώην παίκτρια του Survivor All Star άφησε υπονοούμενα για το ποιος διέρρευσε τις φωτογραφίες καθώς όπως είπε υπήρχαν μόνο σε δύο κινητά τηλέφωνα.

«Θέλω να ευχαριστήσω μέσα από την καρδιά μου τον Batman που ανέβηκαν αυτές οι φωτογραφίες που τρώω τα σάντουιτς στο twitter. Μετά από 6-7 μήνες. Ανέβηκαν τώρα αυτές οι φωτογραφίες. Γιατί άραγε αυτό το expose; Βέβαια, από την άλλη έλεγα την αλήθεια παιδιά. Σάντουιτς έφαγα. Ούτε χωριάτικη, ούτε πιτόγυρα. Και αυτές οι φωτογραφίες υπήρχαν μόνο σε δύο κινητά. Στου local και στου ανθρώπου που πλήρωσε τα σάντουιτς για να φάω εγώ. Φιλάκια! Τα συμπεράσματα δικά σας» είπε η Κατερίνα Δαλάκα.
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
13.999
Πόντοι
3.936
Βίντεο-ντοκουμέντο: Επ' αυτοφώρω οι τρεις παίκτες του Survivor που τρώνε - Τι θα ισχύσει με την αποβολή τους (Vid)

TV 26 Ιουλίου 2023 14:22​

Λεφτά με το τσουβάλι: Αυτοί είναι οι 2 νικητές που ξαναμπαίνουν στο νέο Survivor – H λίστα των παικτών

Δε θα είναι All Star αλλά θα το θυμίζει.



Ο δημοσιογράφος Νίκος Γεωργιάδης μίλησε στην εκπομπή «Καλοκαίρι#yes» για τις πληροφορίες που υπάρχουν για τη νέα σεζόν του Survivor, τα πολύ μεγάλα ονόματα που θέλει να κλείσει ο Acun καθώς και τις συζητήσεις που γίνονται ώστα το ριάλιτι του ΣΚΑΪνα επιστρέψει πιο δυναμικά, ύστερα από μία σεζόν στην οποία τα πράγματα κινήθηκαν μάλλον στα ρηχά.

Ύστερα μία σεζόν All Star που σημαδεύτηκε όχι από το αγωνιστικό κομμάτι αλλά από τις αποβολές και τις οικειοθελείς αποχωρήσεις παικτών, η Acun Medya θεωρεί ότι κάποιοι παίκτες δεν πέρασαν όσο καιρό μπορούσαν στο παιχνίδι, ο κόσμος θέλει να τους ξαναδεί, οπότε συζητιούνται πολύ έντονα για επιστροφή δύο νικητές περασμένων περιόδων.








Ο δημοσιογράφος επεσήμανε ότι η επόμενη σεζόν δε θα είναι All Star αλλά θα έχει ονόματα μεγάλα περασμένων περιόδων: «Θέλουν να δουν ξανά κάποιους παίκτες που δεν χορτάσανε και αυτό που έχει φτάσει στα δικά μου αυτιά είναι ότι έχουμε δύο ονόματα προηγούμενων νικητών που υπάρχουν ήδη γραμμένα στα χαρτιά. Έχουν ξεκινήσει συζητήσεις. Η παραγωγή του Survivor δεν σταματά ποτέ. Είναι ο Στάθης Σχίζας και η Κατερίνα Δαλάκα.




Έχει κρατήσει πολύ καλές σχέσεις με την παραγωγή και η Κατερίνα. Έχουν κάνει πολύ προσεκτικές δηλώσεις, δεν έδωσαν στεγνά την παραγωγή όπως έκαναν άλλοι παίκτες. Έχουν ήδη ξεκινήσει οι συζητήσεις για την παραγωγή
».
Φυσικά οι επιστροφές μεγάλων ονομάτων δε σταματούν σε αυτά τα δύο πρόσωπα, τους δύο πρώην νικητές. Οι συζητήσεις έχουν ήδη ξεκινήσει με προηγούμενα αστέρια, τα οποία θα φτιάξουν μία μεικτή ομάδα με τους νέους παίκτες για έναν ακόμα πιο δυνατό κύκλο.
Για να γίνει φυσικά αυτό ο Τούρκος παραγωγός θα βάλει για ακόμα μία χρονιά βαθιά το χέρι στην τσέπη. Πληροφορίες υπάρχουν για ένα τρίτο όνομα, πάλι από τα μεγάλα του παρελθόντος, το οποίο δεν αποκλείεται να είναι πάλι κάποιος που αποβλήθηκε για μη αγωνιστικούς λόγους, με τα ονόματα του Άρη Σοϊλέδη και της Ασημίνας Χατζηανδρέουνα είναι ψηλά στη λίστα της παραγωγής.
 

Thedildoman

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2022
Μηνύματα
50
Like
48
Πόντοι
0
Παιδιά καλησπέρα , έχει κάνεις το.σεξ βίντεο με Άσπα.; παρακαλώ
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
29.991
Κριτικές
1
Like
32.909
Πόντοι
6.256
Η κουτέλα της αντωνά ειναι για μπουκάκε,
Σωστό;
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
816
Κριτικές
33
Like
2.507
Πόντοι
5.345

Ναυσικά Παναγιωτακοπούλου: Χώρισε με τον Κώστα Πηλαδάκη - Τα νυχτοπερπατήματα με γνωστό ηθοποιό​

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom