Νέα

Studio με μειωμένες τιμές;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα drifter81
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 19
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

drifter81

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2013
Μηνύματα
86
Like
111
Πόντοι
0
Λόγω κρίσης πολλά μαγαζιά αποφάσισαν να αλλάξουν ρότα και να παίξουν μπάλα προσαρμοσμένα στις οικονομικές συνθήκες της εποχής...
π.χ. Ιωαννίνων 3 & Λέλας Καραγιάννη 35 τρυπάς με 20€ και 30€ αντίστοιχα...
Γνωρίζετε άλλα studio που να έχουν ρίξει τις τιμές τους?
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.541
Κριτικές
200
Like
1.187
Πόντοι
2.310
προϋπάρχει το θέμα!
 

lovegangbang

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
97
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
0
Λόγω κρίσης πολλά μαγαζιά αποφάσισαν να αλλάξουν ρότα και να παίξουν μπάλα προσαρμοσμένα στις οικονομικές συνθήκες της εποχής...
π.χ. Ιωαννίνων 3 & Λέλας Καραγιάννη 35 τρυπάς με 20€ και 30€ αντίστοιχα...
Γνωρίζετε άλλα studio που να έχουν ρίξει τις τιμές τους?

Πολύ καλό πάντως να ξέρουμε που παίζουν σωστές τιμές!
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.541
Κριτικές
200
Like
1.187
Πόντοι
2.310
Ευνειδών 5 (έπαιζε στα 20 το απλό)

Κωνσταντινουπόλεως 94 (30 ή 40 το απλό)

Κωνσταντινουπόλεως 61 (απότι ανακοίνωσαν στο θρεντ είχαν 20)

Κάποια άλλα 40 το απλό (μερικά το ανακοινώνουν απευθείας στο σαλόνι, αλλά μόλις σε δουν σκεπτικό ή όταν σηκώνεσαι να φύγεις πριν καν προτείνεις/ζητήσεις καλύτερες τιμές)


 

ovelix1

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.265
Κριτικές
4
Like
91
Πόντοι
16
Λόγω κρίσης πολλά μαγαζιά αποφάσισαν να αλλάξουν ρότα και να παίξουν μπάλα προσαρμοσμένα στις οικονομικές συνθήκες της εποχής...
π.χ. Ιωαννίνων 3 & Λέλας Καραγιάννη 35 τρυπάς με 20€ και 30€ αντίστοιχα...
Γνωρίζετε άλλα studio που να έχουν ρίξει τις τιμές τους?





Για Λελας Καραγιαννη δεν ξέρω, αλλά το Ιωαννίνων σίγουρα ΔΕΝ είναι στούντιο
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.541
Κριτικές
200
Like
1.187
Πόντοι
2.310
στουντέλο
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
νόμιζα ότι ζήταγες στούντιο με πιωμένες (σκέτο) αλλά μετά το είδα ξεκάθαρα.
δε νομίζω τάκη, να πέσουν οι τιμές όσο υπάρχει κίνηση.
είναι πολλά τα λεφτά άρη, ακόμα και εν μέσω κρίσης.
 

Επισκέπτης
Για Λελας Καραγιαννη δεν ξέρω, αλλά το Ιωαννίνων σίγουρα ΔΕΝ είναι στούντιο

Η γνώμη μου είναι ότι όταν το απλό πρόγραμμα έχει μέχρι 25 ευρώ πρέπει να θεωρείται μπουρδέλο, ενώ από 30 και πάνω πρέπει να υπολογίζεται ως στούντιο.

Μιλάω για την Αθήνα.
 

ovelix1

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.265
Κριτικές
4
Like
91
Πόντοι
16
Η γνώμη μου είναι ότι όταν το απλό πρόγραμμα έχει μέχρι 25 ευρώ πρέπει να θεωρείται μπουρδέλο, ενώ από 30 και πάνω πρέπει να υπολογίζεται ως στούντιο.

Μιλάω για την Αθήνα.




Εγω μιλαω για τον χωρο,ενα ερειπιο που δεν σου παρεχει καμια διευκολυνση δεν το θεωρω στουντιο οτι τιμη και να εχει.
 

Επισκέπτης
Εγω μιλαω για τον χωρο,ενα ερειπιο που δεν σου παρεχει καμια διευκολυνση δεν το θεωρω στουντιο οτι τιμη και να εχει.

Πιστεύω ότι αντικειμενικός διαχωρισμός μεταξύ στούντιο και μπουρδέλου μπορεί να γίνει μόνο βάσει τιμής αρχικού προγράμματος. Όλα τα άλλα είναι υποκειμενικά.
 

ovelix1

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.265
Κριτικές
4
Like
91
Πόντοι
16
Μαλιστα,δηλαδη αν πας σε εναν χωρο των 30γιουρο,που θα ανεβεις στον δευτερο οροφο απο μια ετοιμοροπη ξυλινη σκαλα και μπεις σε ενα δωματιο χωρις ντουζιερα νιπτηρα με κουβαδακι απο κατω ξυλινο τριζατο πατωμα με ενα ξυλινο επισης τριζατο κρεβατι και ενα στρωμα βουλιαγμενο στην μεση.
Αυτο λοιπον τον χωρο θα τον θεωρησεις στουντιο λογω τιμης?
Γιατι εγω ΟΥΤΕ μπουρδελο δεν θα το πω,και ας εχει μεσα την Κλωντια Σιφερ στα νιατα της :)
Που ειναι και τις ηλικιας μου :)
 

BronxNY

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2013
Μηνύματα
10
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Πριν κάνα μήνα στο Μεγάλου Αλεξάνδρου 133 δύο κορίτσια κάνανε απλό πρόγραμμα 20Ε.
Γενικά στην περιοχή Γκάζι/Βοτανικό παίζει αρκετό παζάρι.
Πρόσφατα στο Κωνσταντινουπόλεως 92a φίλος πήρε μια ωραία ξανθιά Ελληνίδα (με γυναικεία πιασίματα) με 30Ε απο 50Ε που ειναι το απλό.
Αυτό που έχω προσέξει είναι ότι ότι υπάρχει κάτω απο της γραμμές του τρένου παραμένει στα 50Ε.
Υπάρχουν μετά και τα γνωστά δωράκια υπηρεσίες. Για παράδειγμα 50Ε απλό πρόγραμμα συν δώρο μασάζ ή ελεύθερο.
 

tsaoulees

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2013
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Αν το στουντιο ειναι ωραιο με μπαρακι μεσα να πιεις το ποτο σου να ειναι καθαρο ωστε νακανεις ενα ντουσακι χωρις να συχαινεσαι να πατησεις κατω ξυπολητος χωρις να χτυπανε πορτες τοτε για μενα θεωρειται στουντιο *Εννοειται οτι πρεπει να εχει πανερμοφες κοπελες και επιλογη για να διαλεξεις. Δεν εχω παει σε πολλα αλλα σε αρκετα. Το φ.104 με καλυπτει αν και ειναι σε κακη περιοχη (Θα το προτειμουσα σε νορμαλ περιοχη χωρις κινδυνους) αλλα τα 50 πλεον ειναι παρα πολλα για να ξεκινας τα προγραμματα ειδικα απο τη στιγμη που πλεον χτυπας call girl με 80αρι και το εχεις για σκισιμο 1 ωρα
 

ovelix1

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.265
Κριτικές
4
Like
91
Πόντοι
16
Αν το στουντιο ειναι ωραιο με μπαρακι μεσα να πιεις το ποτο σου να ειναι καθαρο ωστε νακανεις ενα ντουσακι χωρις να συχαινεσαι να πατησεις κατω ξυπολητος χωρις να χτυπανε πορτες τοτε για μενα θεωρειται στουντιο *Εννοειται οτι πρεπει να εχει πανερμοφες κοπελες και επιλογη για να διαλεξεις. Δεν εχω παει σε πολλα αλλα σε αρκετα. Το φ.104 με καλυπτει αν και ειναι σε κακη περιοχη (Θα το προτειμουσα σε νορμαλ περιοχη χωρις κινδυνους) αλλα τα 50 πλεον ειναι παρα πολλα για να ξεκινας τα προγραμματα ειδικα απο τη στιγμη που πλεον χτυπας call girl με 80αρι και το εχεις για σκισιμο 1 ωρα



Αααααααααααααααα,εδω αδερφε θα συμφωνησω μαζι σου
Οντως,τοσο τα ρδελα,οσο και τα στουντιο πρεπει να ξαναδουν και να αναπροσαρμοσουν τις τιμες τους
Με 80 η κοπελα συν ενα 20ρικο το ξενοδοχειο για μια ωριτσα περνας ζαχαρη
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Τη μια εκτονωση... Αρα στη μιση ωρα την κανει
 

ovelix1

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.265
Κριτικές
4
Like
91
Πόντοι
16
Κοιτα,εξαρταται με τι κοπελα θα βρεθεις
Ας πουμε ΑναστασιαRu στα 50 η ωρα,Μαρινα60 στα 60 η ωρα,Αννα35 στα 50 η ωρα και αρκετες αλλες που δεν θυμαμαι και πολυ περισσοτερες που δεν εχω συναντησει :)
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.541
Κριτικές
200
Like
1.187
Πόντοι
2.310
στα 80 δεν είναι απαραίτητα μόνο 1 φορά, εξαρτάται από την κοπέλα  (αναφερομαι σε cg)

το θέμα είναι με τι κριτήρια αποφασίζει ο καθένας μας
 
Εγγρ.
10 Μαρ 2013
Μηνύματα
204
Κριτικές
8
Like
45
Πόντοι
1
εγω πιστευω οτι η βασικοτερη διαφορα μεταξυ στουντιο και μπουρδελου, ειναι οτι στο στουντιο δε σου χτυπανε πορτα!
 

SirGreebas

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2013
Μηνύματα
74
Κριτικές
5
Like
95
Πόντοι
0
Αντί να ρίξουν τις τιμές τα studio θα μπορούσαν στο 50 αρίκο να προσφέρουν περισσότερες υπηρεσίες.

Σε studio γιατί πας? Για είναι ένα πιο καθαρό και άνετο μέρος με όμορφες και καθαρές κοπέλες που στη βάρδια τους γαμιούνται με 10 και όχι με 100. Να κανεις κάποια πράγματα που δεν κανεις στα μπουρδέλα.

Τώρα να μου έχουν τιμοκατάλογο με +10 για ισπανικό, +20 για 69 και λοιπά είναι μαλακια. Ας δίνεις ένα 50αρίκο με foul πρόγραμμα και ας έχουν ξεχωριστά μονο το πρωκτικό.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom