Νέα

Σκοπευτηρίου (Thai)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Wang
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Wang

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2010
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Βρήκα ένα στη σκοπευτηρίου (κάθετη στη Βάρης-Κωροπίου) τυχαία. Νούμερο δε θυμάμαι, αλλά δεν έχει και τιποτα εκεί, μόνο κάτι καλαμιές :p Απ'εξω έλεγε Thai Massage κτλ κτλ. Το έχει επισκεφτεί κανείς να μας πει τη γνώμη του ?
 

nikos519

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
311
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Βρήκα ένα στη σκοπευτηρίου (κάθετη στη Βάρης-Κωροπίου) τυχαία. Νούμερο δε θυμάμαι, αλλά δεν έχει και τιποτα εκεί, μόνο κάτι καλαμιές :p Απ'εξω έλεγε Thai Massage κτλ κτλ. Το έχει επισκεφτεί κανείς να μας πει τη γνώμη του ?

Είναι κοντά στην Βάρης Κορωπίου; Για δες τον χάρτη και πες μας ένα περίπου γιατί με βολεύει η περιοχή.

[URL unfurl="true"]http://maps.google.com/maps?f=q&source=s_q&hl=en&geocode=&q=%CE%A3%CE%BA%CE%BF%CF%80%CE%B5%CF%85%CF%84%CE%B7%CF%81%CE%AF%CE%BF%CF%85&sll=37.887318,23.917236&sspn=0.230855,0.52597&ie=UTF8&hq=%CE%A3%CE%BA%CE%BF%CF%80%CE%B5%CF%85%CF%84%CE%B7%CF%81%CE%AF%CE%BF%CF%85&hnear=Greece&ll=37.857744,23.822651&spn=0.014434,0.032873&z=15[/url]
 
OP
OP
W

Wang

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2010
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Θα έλεγα οτι είναι κοντά την διασταύρωση Σκοπευτηρίου-Ανέμων. Εγώ μπήκα στη Σκοπευτηρίου, εστριψα στην Ανέμων και το βρήκα στο δεξί μου χέρι κάπου σε αυτην την διαδρομή ΠΡΙΝ περάσω το κτήμα Εφηλένα που είναι εκεί. Την περιοχή δε την ξέρω καθόλου και εκεί βρέθηκα τυχαία και πολύ αργά το βράδυ οπότε ακριβώς δε θυμάμαι νούμερο. Αν παντως κοιτάξεις στην Σκοπευτηρίου - Ανέμων θα το βρεις σίγουρα αφού είναι σπίτι με αυλή και η ταμπέλα του είναι ζωγραφισμένη στον τοίχο της αυλής με μεγάλα γράμματα.
Εμπειρία από τετοια ιδρύματα και ειδικά Thai δεν έχω και αυτό απλώς το πήρε το μάτι μου. Μπορεί ναι είναι το οτιδήποτε από κυριλέ μασατζίδικο μέχρι Studio.
 

Mpaglamas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2010
Μηνύματα
456
Κριτικές
8
Like
700
Πόντοι
361
Συναδελφοι αν μαθεται τιποτα για το εν λογο πειτε μου και μενα!
Θα προσπαθησω να παω να δω τι παιζει!
 

nikos519

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
311
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Πέρασα χθες το απόγευμα για scouting. Πολύ καλές οι οδηγίες του συναδέλφου.

Το μαγαζί είναι σ' ένα κτήμα με διάφορα κτίρια σε κήπο και είναι κέντρο εναλλακτικού τρόπου ζωής. :grouphug:

Προσφέρει Reiki, Thai μασάζ (50€), μασάζ ποδιών (40€), TaiChi κ.λπ. Το τρέχει ένα ζευγάρι Ελλήνων που έζησε Ταϊλάνδη όπου απέκτησαν και τις σχετικές γνώσεις. Οι υπηρεσίες προσφέρονται και απο τους δύο μόνο με ραντεβού (μου έδωσαν και ένα διαφημιστικό φυλλάδιο με τηλέφωνα). Προφανώς το ίδρυμα δεν ανήκει στις κατηγορίες που αρέσουν στο κοινό του bourdela.

ΥΓ: Επειδή μπορεί να υπάρξει ερώτηση. Η γυναίκα δεν βλέπετε - ατημέλητη, απεριποίητη, ξεχασμένη χίπισσα.
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
OP
OP
W

Wang

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2010
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Thanks που μπήκες στο κόπο για scouting nick. Τουλάχιστον μας έφυγε η απορία. Αν και είχα την ελπίδα να παίζει αξιοπρεπές μασαζάκι από σχιστομάτικο μωράκι τουλάχιστον :(
 

KANONI TV

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2010
Μηνύματα
402
Like
8
Πόντοι
1
το έχω δει.. αλλα δεν γνωριζω περισσοτερα, απλα περασα απ'εξω
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
Thanks που μπήκες στο κόπο για scouting nick. Τουλάχιστον μας έφυγε η απορία. Αν και είχα την ελπίδα να παίζει αξιοπρεπές μασαζάκι από σχιστομάτικο μωράκι τουλάχιστον :(

Που ξέρεις, μπορεί να το μετεξελίξουν σιγά-σιγά, παρασυρόμενοι από την υπερκαταναλωτική καπιταλιστική κοινωνία μας και προσαρμοζόμενοι στις ανάγκες τις. :grin:
Υπενθυμίζω όλους αυτούς τους χίππις που μας κυβερνούν (γενικά κρατούν θέσεις κλειδιά και παίρνουν αποφάσεις που αφορούν τη ζωή μας)! :badair:
 

nikos519

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
311
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Που ξέρεις, μπορεί να το μετεξελίξουν σιγά-σιγά, παρασυρόμενοι από την υπερκαταναλωτική καπιταλιστική κοινωνία μας και προσαρμοζόμενοι στις ανάγκες τις. :grin:

Λίγο πιο κάτω είναι το σχολείο St. Lawrence που απ' ότι καταλαβαίνω είναι κυριλέ ιδιωτικό. Τυχαίο; (δε νομίζω  :grin: )

Εγώ scouting δεν ξαναπάω :cheesy:

 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
Λίγο πιο κάτω είναι το σχολείο St. Lawrence που απ' ότι καταλαβαίνω είναι κυριλέ ιδιωτικό. Τυχαίο; (δε νομίζω  :grin: )

Εγώ scouting δεν ξαναπάω :cheesy:

Εύγε nikos για το scouting! :cool2: Kαι γρήγορος και ακριβής! :thumbsup:
Θα σε ... ξαναπροτιμήσουμε ...!!! :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom