Νέα

Σεξοτουρισμός στη Κωνστγαντινούπολη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Manost
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Manost

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2017
Μηνύματα
274
Κριτικές
4
Like
470
Πόντοι
301
Σκοπεύω να επισκεφθώ τη Πόλη (με το που περάσει το σκηνικό με τον κορονοϊο) για δουλειά κι είπα να ασχοληθώ λίγο κι με τη καλοπέραση μου.
Μία κι δεν έχω ασχοληθεί ξανά με το σεξοτουρισμό σε αυτή τη πόλη θα ήθελα συμβουλές κι ότι πληροφορίες έχετε για αξέχαστες ερωτικές βραδυές.

Κάθε συμβουλή δεχτή!
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.831
Πόντοι
216
Εχω παει 2 φορες.Χωρις γνωστο η γενικα ατομο που να ξερει τα κατατοπια δεν θα καταφερεις και πολλα.Καταρχας φιλικη συμβουλη.. μην πολυ τριγυρνας μονος σου.Η πολη ειναι τεραστια και τιγκα στις συμμοριες και τα τσογλανια που σου βγαζουν μαχαιρι για πλακα.Επισης αρκετοι λαθρο που δεν χαμπαριαζουν και πολλα.Η κωσταντινουπολη θελει να εισαι με καποιον να γνωριζει.Εγω ειχα τουρκους φιλαρακια(φανατικα αντι-ερντογανικοι) και πολυ φιλικοι προς Ελλαδα και Ορθοδοξια και γι'αυτο εβγαλα καποια καλα γουστα.Εχει μπουρδελα,πουτανες στο δρομο,βιζιτες και τραβελια για ολα τα γουστα και τα πορτοφολια.Με γυναικες ντοπιες μην περιμενεις και πολλα.Σαν τις Ελληνιδες ενα πραγμα αλλα εκει και λογο κουλτουρας,θρησκειας(αν και στην Κωσταντινουπολη εχει αρκετους/αρκετες seculars) τα πραγματα ειναι λιγο πιο συμαζεμενα.Ξεφτιλικια μην περιμενεις,γενικοτερα δεν ειναι πολη για τετοια γουστα.Ειναι μια ωραια πολη να εξερευνησεις και να παρεις μια γευση για την πολη την οποια θα μας δωσει το ξανθο γενος..:2funny::2funny::2funny:
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
462
Like
1.043
Πόντοι
201
Γατόνια μου διάβασα παλιότερα...έχει 7-8 χρόνια....ότι έχει κάτι μασατζίδικα που πας λέει με τη γκόμενά σου ή τη γυναίκα σου ξέρω γω....την περιποιείται ο μασατζής κι εσύ βλέπεις.....για κάτι άλλο δεν έχω διαβάσει για να είμαι ειλικρινής...........
 

PETERaths

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2020
Μηνύματα
134
Like
200
Πόντοι
1
man ,

συνεχιζοντας αυτα που εγραψε ο Marco Van Basten ..θα σου πω .

Οτι αφου θα απς για δουλεια , πρωτα απο ολα οι Τουρκοι εκει θα σου κανουν κονε εαν θες διοτι σαν ξενος εσυ θα φας πολυ "μπουλινγκ"

Στο Ταξιμ μεσα στην Πλατεια και ολοι την ημερα εχει τοπικα "γυφτακια" που γυρνανε ...θα τα καλαβεις απο το στυλ τους και απο τον τροπο που θα σε κοιτανε .
Στο Ταξιμ μετα τις 11.00 το βραδυ στον δρομο προς το Ακσαραι(Aksaray) θα βρεις τραβελια ,γυφτυσες ...και οτι αλλο θες ...
Ολα αυτα βεβαια εαν εισαι μονος σου ...και χωρις Τουρκο μαζι ...μαλλον δεν θα σε ξαναδουμε ...ποτε μονο σου .

Τωρα στο Aksaray εχει μαγαζια που μοιαζουν σαν Στριπ ....Μεγαλα μαγαζια γεματο με κοπελες αλλα ολες ειναι ντυμενες και το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να χορεψεις μαζι τους στην πιστα ή να πιεις μαζι τους ποτο ....Ολες αυτες γαμιουνται . Οποτε κανονιζεις μαζι τους να φυγης επι τοπου για ξονοδοχειο .
Καποιες δεν πανε μακρια απο το μαγαζι αλλα σε ξενοδοχεια της περιοχης καθως κανονιζεις και για ποσες ωρες .
Καποιες μπορεις να τις παρεις μεχρι το πρωι στο δικο σου ξενοδοχειο.
Στο δικο σου ξενοδοχειο μπορεις ομως να μη σου επιτρεψουν να τις βαλεις μεσα ή να σε χρεωσουν για 2κλινο για εκεινο το βραδυ και βεβαια θα σου κανουν μεγαλη μανουβρα και ο ρεσεψονιστ θα θελει το "δωρακι" του για να κανει τα στραβια ματια .
Γενικα οι τιμες πεζουν απο 50ευρω την ωρα εως 150 ευρω την ωρα .

Τωρα σε αυτα τα μαγαζια εαν πας χωρις Τουρκο θα περασεις δυσκολα .
Οι τιμες απο Τουρκικες λιρες θα γινουν ...ευρω .....!!!!! θα σου ερθει ο λογαρισμος 2,000 με 3,000 ευρω και δεν θα ξερεις που βρισκεσαι .
Μονο με Τουρκο .

Επισης στο Ταξιμ και στην Istiklal ( πεζοδρομος που κατεβαινει προς το Περα) υπαρχουν τυποι που σε πλησιαζουν και σου λενε οτι ειναι και αυτοι ξενοι στην πολη και οτι καποιος τους ειπε να παει σε καλο μαγαζι εκει κοντα και εαν θες να πατε μαζι μια που και οι δυο ειστε ξενοι σε αυτη την πολη .
Εαν τον ακολουθησεις ....τελειωσες .
Συνηθως σε βλεπουν μόνο....καταλαβαινουν οτι εισαι ξενο και σε πλησιαζουν για φωτια και σε κερνανε επιτοπου τσιγαρο για να σου πιασουν κουβεντα .

Απο εκει και περα τηλεφωνα απο γραφεια , τα οποια στην Τουρκια ειναι απο στομα σε στομα .

Λαβε υποψη σου οτι ,οτι πληροφοριες θες ...θα τις καταγραψεις απο εδω .

Στην Τουρκια ολα ειναι μπλοκαρισμενα και δεν μπορεις να πεις σε καμμια σελιδα και οχι μονο εδω του Μπου ...αλλα σε καμμια σελιδα που μπορεις να παρεις πληροφοριες .

Εαν εχεις VPN θα μπορεσεις ...να μπεις .

Να ξερεις οτι οτι το καλυτερο ειναι τηλ απο γραφεια , συνηθως οι Τουρκοι εχουν .

man θελει πολυ προσοχη διοτι δεν μιλαμε για επισκεψη σε ...κανονικη χωρα .

Προσοχη και καλα να περασεις .

 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.318
Πόντοι
1.706
Με τα τόσα προβληματα που μας δημιουργουν οι γειτονες
Καμμια οικονομικη στηριξη στους μπουνταλαδες μεχρι νεοτερας.

Για δουλειά καλως να πας αλλα καθε ευρω που τους αφηνεις ειναι μια ακομη σφαιρα εναντιον μας
 
OP
OP
Manost

Manost

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2017
Μηνύματα
274
Κριτικές
4
Like
470
Πόντοι
301
Με τα τόσα προβληματα που μας δημιουργουν οι γειτονες
Καμμια οικονομικη στηριξη στους μπουνταλαδες μεχρι νεοτερας.

Για δουλειά καλως να πας αλλα καθε ευρω που τους αφηνεις ειναι μια ακομη σφαιρα εναντιον μας

Καλημέρα! Καλά τα λες κι έχεις δίκιο, αλλά αυτοί μου δίνουν λεφτά κι μάλιστα σε ευρώ! τα λεφτα τα παίρνω σε κατάθεση Ελληνιού τραπεζικού λογαριασμού, οπότε ...... δεν μενει εκει τιποτα.
 
OP
OP
Manost

Manost

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2017
Μηνύματα
274
Κριτικές
4
Like
470
Πόντοι
301
man ,

συνεχιζοντας αυτα που εγραψε ο Marco Van Basten ..θα σου πω .

Οτι αφου θα απς για δουλεια , πρωτα απο ολα οι Τουρκοι εκει θα σου κανουν κονε εαν θες διοτι σαν ξενος εσυ θα φας πολυ "μπουλινγκ"

Στο Ταξιμ μεσα στην Πλατεια και ολοι την ημερα εχει τοπικα "γυφτακια" που γυρνανε ...θα τα καλαβεις απο το στυλ τους και απο τον τροπο που θα σε κοιτανε .
Στο Ταξιμ μετα τις 11.00 το βραδυ στον δρομο προς το Ακσαραι(Aksaray) θα βρεις τραβελια ,γυφτυσες ...και οτι αλλο θες ...
Ολα αυτα βεβαια εαν εισαι μονος σου ...και χωρις Τουρκο μαζι ...μαλλον δεν θα σε ξαναδουμε ...ποτε μονο σου .

Τωρα στο Aksaray εχει μαγαζια που μοιαζουν σαν Στριπ ....Μεγαλα μαγαζια γεματο με κοπελες αλλα ολες ειναι ντυμενες και το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να χορεψεις μαζι τους στην πιστα ή να πιεις μαζι τους ποτο ....Ολες αυτες γαμιουνται . Οποτε κανονιζεις μαζι τους να φυγης επι τοπου για ξονοδοχειο .
Καποιες δεν πανε μακρια απο το μαγαζι αλλα σε ξενοδοχεια της περιοχης καθως κανονιζεις και για ποσες ωρες .
Καποιες μπορεις να τις παρεις μεχρι το πρωι στο δικο σου ξενοδοχειο.
Στο δικο σου ξενοδοχειο μπορεις ομως να μη σου επιτρεψουν να τις βαλεις μεσα ή να σε χρεωσουν για 2κλινο για εκεινο το βραδυ και βεβαια θα σου κανουν μεγαλη μανουβρα και ο ρεσεψονιστ θα θελει το "δωρακι" του για να κανει τα στραβια ματια .
Γενικα οι τιμες πεζουν απο 50ευρω την ωρα εως 150 ευρω την ωρα .

Τωρα σε αυτα τα μαγαζια εαν πας χωρις Τουρκο θα περασεις δυσκολα .
Οι τιμες απο Τουρκικες λιρες θα γινουν ...ευρω .....!!!!! θα σου ερθει ο λογαρισμος 2,000 με 3,000 ευρω και δεν θα ξερεις που βρισκεσαι .
Μονο με Τουρκο .

Επισης στο Ταξιμ και στην Istiklal ( πεζοδρομος που κατεβαινει προς το Περα) υπαρχουν τυποι που σε πλησιαζουν και σου λενε οτι ειναι και αυτοι ξενοι στην πολη και οτι καποιος τους ειπε να παει σε καλο μαγαζι εκει κοντα και εαν θες να πατε μαζι μια που και οι δυο ειστε ξενοι σε αυτη την πολη .
Εαν τον ακολουθησεις ....τελειωσες .
Συνηθως σε βλεπουν μόνο....καταλαβαινουν οτι εισαι ξενο και σε πλησιαζουν για φωτια και σε κερνανε επιτοπου τσιγαρο για να σου πιασουν κουβεντα .

Απο εκει και περα τηλεφωνα απο γραφεια , τα οποια στην Τουρκια ειναι απο στομα σε στομα .

Λαβε υποψη σου οτι ,οτι πληροφοριες θες ...θα τις καταγραψεις απο εδω .

Στην Τουρκια ολα ειναι μπλοκαρισμενα και δεν μπορεις να πεις σε καμμια σελιδα και οχι μονο εδω του Μπου ...αλλα σε καμμια σελιδα που μπορεις να παρεις πληροφοριες .

Εαν εχεις VPN θα μπορεσεις ...να μπεις .

Να ξερεις οτι οτι το καλυτερο ειναι τηλ απο γραφεια , συνηθως οι Τουρκοι εχουν .

man θελει πολυ προσοχη διοτι δεν μιλαμε για επισκεψη σε ...κανονικη χωρα .

Προσοχη και καλα να περασεις .

Πολύ χρήσιμες οι πληροφορίες σου. Θα έχω έναν Τούρκο μαζί μου, είπε ότι θα με ξεναγήσει στη βραδυνή ζωή της πόλης, αλλά ήθελα να ξέρω τι παίζει από γυναίκες εκεί για να ξέρω.
 

akosdi

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Μαρ 2008
Μηνύματα
165
Κριτικές
69
Like
2.836
Πόντοι
2.541
H Πόλη είναι γεμάτη από γυναίκες που γουστάρουν Έλληνες. Παίξε μπαλίτσα στο Tinder, εγώ πέρσι τον Νοέμβριο βρήκα μια κουκλίτσα Τουρκάλα χωρισμένη και πέρασα σούπερ
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.514
Κριτικές
37
Like
1.446
Πόντοι
1.096
Εχω παει 2 φορες.Χωρις γνωστο η γενικα ατομο που να ξερει τα κατατοπια δεν θα καταφερεις και πολλα.Καταρχας φιλικη συμβουλη.. μην πολυ τριγυρνας μονος σου.Η πολη ειναι τεραστια και τιγκα στις συμμοριες και τα τσογλανια που σου βγαζουν μαχαιρι για πλακα.Επισης αρκετοι λαθρο που δεν χαμπαριαζουν και πολλα.Η κωσταντινουπολη θελει να εισαι με καποιον να γνωριζει.Εγω ειχα τουρκους φιλαρακια(φανατικα αντι-ερντογανικοι) και πολυ φιλικοι προς Ελλαδα και Ορθοδοξια και γι'αυτο εβγαλα καποια καλα γουστα.Εχει μπουρδελα,πουτανες στο δρομο,βιζιτες και τραβελια για ολα τα γουστα και τα πορτοφολια.Με γυναικες ντοπιες μην περιμενεις και πολλα.Σαν τις Ελληνιδες ενα πραγμα αλλα εκει και λογο κουλτουρας,θρησκειας(αν και στην Κωσταντινουπολη εχει αρκετους/αρκετες seculars) τα πραγματα ειναι λιγο πιο συμαζεμενα.Ξεφτιλικια μην περιμενεις,γενικοτερα δεν ειναι πολη για τετοια γουστα.Ειναι μια ωραια πολη να εξερευνησεις και να παρεις μια γευση για την πολη την οποια θα μας δωσει το ξανθο γενος..:2funny::2funny::2funny:

η καλύτερη ανάλυση. Έχω πάει πάρα πολλές φορές λόγω δουλειάς. Μερικοί Τούρκοι όταν ακούνε ότι είσαι Έλληνας είναι φιλικοί, άλλοι πάλι είναι κάθετα εχθρικοί και προσβλητικοί. Έχω πάρει ταξί απόγευμα σε πολύ νορμάλ ώρα κι έκανα την μαλακία όταν με ρώτησε και είπα ότι είμαι <<Γιουνάν>> και μετά μου ζάλισε τα αρχίδια μέχρι να φτάσουμε ότι ......... τους ζηλεύουμε κι ότι μας υποστηρίζει η ΕΕ κι ότι οι Τούρκοι είναι σε όλα καλύτεροι κλπ κλπ. Προσοχή λοιπόν κι όχι μαγκιές γιατί η Κωνσταντινούπολη ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ επικίνδυνη πχ τις μικρές ώρες και σε περίεργες περιοχές. Συμβουλή προσωπική : περίεργες βόλτες ΜΟΝΟΝ ΜΕ ΝΤΟΠΙΟ μαζί σου, εγώ πχ είχα μαζί μου έναν Ιταλό φίλο που έμενε χρόνια εκεί
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.831
Πόντοι
216
Εχω παει 2 φορες.Χωρις γνωστο η γενικα ατομο που να ξερει τα κατατοπια δεν θα καταφερεις και πολλα.Καταρχας φιλικη συμβουλη.. μην πολυ τριγυρνας μονος σου.Η πολη ειναι τεραστια και τιγκα στις συμμοριες και τα τσογλανια που σου βγαζουν μαχαιρι για πλακα.Επισης αρκετοι λαθρο που δεν χαμπαριαζουν και πολλα.Η κωσταντινουπολη θελει να εισαι με καποιον να γνωριζει.Εγω ειχα τουρκους φιλαρακια(φανατικα αντι-ερντογανικοι) και πολυ φιλικοι προς Ελλαδα και Ορθοδοξια και γι'αυτο εβγαλα καποια καλα γουστα.Εχει μπουρδελα,πουτανες στο δρομο,βιζιτες και τραβελια για ολα τα γουστα και τα πορτοφολια.Με γυναικες ντοπιες μην περιμενεις και πολλα.Σαν τις Ελληνιδες ενα πραγμα αλλα εκει και λογο κουλτουρας,θρησκειας(αν και στην Κωσταντινουπολη εχει αρκετους/αρκετες seculars) τα πραγματα ειναι λιγο πιο συμαζεμενα.Ξεφτιλικια μην περιμενεις,γενικοτερα δεν ειναι πολη για τετοια γουστα.Ειναι μια ωραια πολη να εξερευνησεις και να παρεις μια γευση για την πολη την οποια θα μας δωσει το ξανθο γενος..:2funny::2funny::2funny:

η καλύτερη ανάλυση. Έχω πάει πάρα πολλές φορές λόγω δουλειάς. Μερικοί Τούρκοι όταν ακούνε ότι είσαι Έλληνας είναι φιλικοί, άλλοι πάλι είναι κάθετα εχθρικοί και προσβλητικοί. Έχω πάρει ταξί απόγευμα σε πολύ νορμάλ ώρα κι έκανα την μαλακία όταν με ρώτησε και είπα ότι είμαι <<Γιουνάν>> και μετά μου ζάλισε τα αρχίδια μέχρι να φτάσουμε ότι ......... τους ζηλεύουμε κι ότι μας υποστηρίζει η ΕΕ κι ότι οι Τούρκοι είναι σε όλα καλύτεροι κλπ κλπ. Προσοχή λοιπόν κι όχι μαγκιές γιατί η Κωνσταντινούπολη ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ επικίνδυνη πχ τις μικρές ώρες και σε περίεργες περιοχές. Συμβουλή προσωπική : περίεργες βόλτες ΜΟΝΟΝ ΜΕ ΝΤΟΠΙΟ μαζί σου, εγώ πχ είχα μαζί μου έναν Ιταλό φίλο που έμενε χρόνια εκεί


Ετσι ειναι.Ειδικα τωρα που εχουμε διαφορα τραβαλα με αυτους δεν ειναι και η καλυτερη περιοδος για να επισκεφτεις την πολη κατα την γνωμη μου.
 

girrafe

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2021
Μηνύματα
17
Like
8
Πόντοι
0
καλησπερα σε ολο το φορουμ ειμαι τουρκια κωσταντινουπολη για κανα μηνα και ηθελα να ρωτησω αν ξερει κανεις τι παιζει αυτη την περιοδο!! δεν θα με ενδιεφερε εσκορτ κτλπ για κανα ρδελο ελεγα γιατι τα οικονομικα πανε απο το κακο στο χειροτερο!! ευχαριστω
 

kamikaze73

Ανώτατος
Εγγρ.
8 Φεβ 2015
Μηνύματα
554
Κριτικές
80
Like
7.225
Πόντοι
17.356
Συμφωνώ με τους προλαλήσαντες,

Για τα λεγόμενα "pavyon" κωλόμπαρα, μακριά!!! προπάντων στην περιοχή τις Istıklal (εκτός και εάν έχεις αυτοκτονικές τάσεις). Στα ίδια ιδρύματα που είναι στην περιοχή "Aksaray" όπως είπαν και παραπάνω, οι τιμές θα σε γαμήσουν πριν προλάβεις να γαμήσεις.

Όχι μόνος σε περίεργες (πλέον όλες οι περιοχές έχουν γίνει ψιλό περίεργες) γειτονίες.

Συμβουλή, μονό απο πρακτορεία.
Εγκατέστησε τον σελιδοδείκτη τις Όπερα ενεργοποίησε το VPN που έχει το πρόγραμμα περιήγησης, και είσαι έτοιμος.
Μπορείς να μπεις σε εύρω εσκορτο σίτε και να βρες ότι θέλεις, για Κων/πολη και Τουρκία γενικά.

5* ξενοδοχεία δεν κάνουν βαβούρα με τα κορίτσια, τα ίδια τα κορίτσια ξέρουν και πάνε στην ρεσεψιόν και δίνουν το διαβατήριο τους για να το φωτοτυπήσουν (στο c/out μπορείς να ζητήσεις να σου δώσουν αντίγραφο και να δεις όλες τις πληροφορίες για την κοπέλα ηλικία, πραγματικό όνομα κλπ)
Εκεί στο outcall, το πρακτορείο σου ζητάει το όνομα του ξενοδοχείου σου, το όνομα σου, και τον αριθμό δωμάτιο σου και πέφτει τηλέφωνο σε ένα πεντάλεπτο για να εξακριβώσουν ότι όλα είναι οκ.
Αρκετά πρακτορεία εάν τους πιέσεις λίγο θα σου στείλουν βίντεο και φωτογραφίες με τις κοπέλες.
Το outcall χρεώνεται περισσότερο, συν το κόστος του ταξί (εάν η κοπέλα θα έρθει από την ασιατική πλευρά μπορεί να σου βγει και ποιο ακριβό από το ίδιο ραντεβού)
Εδώ και χρόνια έχει μια μεταποίηση τον εσκορτ από την ευρωπαϊκή πλευρά στην ασιατική πλευρά. Επόμενος πριν κλείσεις συνάντηση ξεκαθάρισε από που θα έρθει η κοπέλα.
Οι τιμές ίδιες και ακριβότερες αλλά θα βρεις πολλή νεότερες και καλύτερες κοπέλες. Λευκορωσίδες κλπ.
Η αιτία είναι απλή έρχονται χωρίς θεώρηση, έχει αρκετές που είναι μοντέλα (έρχονται για φωτογραφίσεις σε εταιρίες ενδυμάτων κλπ.) και σαν επιπλέον δουλειά κάνουν και αυτό.

Τώρα τα τελευταία χρόνια άρχισαν κάτι Μαροκινές Αλγερινές κλπ αλλά δεν ξέρω τι παίζει με αυτές.

Απέφυγε να πας Incall σε κανένα περίεργο ξενοδοχείο ή σπίτι σε καμιά απομακρυσμένη περιοχή.
Υπάρχουν περιπτώσεις που πάνε για Ρωσίδα και πέφτουν σε κανένα τραβελι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom