Νέα

Πρόβλημα σύνδεσης στο bourdela.com με HCN

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα zakthes
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

zakthes

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
518
Like
474
Πόντοι
26
Καλησπέρα σε όλους. Έχω ένα θέμα. Χρησιμοποιώ για σύνδεση ίντερνετ την εταιρεία HCN. Για όσους δεν γνωρίζουν είναι εταιρία με οπτικές ίνες Θεσσαλονίκη. Από χθες δεν μπορώ να συνδεθώ στο bourdela ούτε από τον σταθερό υπολογιστή (σύνδεση με καλώδιο) ούτε από λαπτοπ ασύρματα, ούτε από κινητό με wifi. Το περίεργο είναι πως με τα δεδομένα του κινητού (κοσμοτε) ανοίγει κανονικά η σελίδα. Δοκίμασα όλους τους browser οπότε δεν είναι τέτοιο θέμα κ έκανα κ διαγραφή cookies κ cashe
 

ilarionas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2015
Μηνύματα
18
Κριτικές
4
Like
144
Πόντοι
280
Εγώ το ξεπέρασα βάζοντας ένα VPN. Υποδυόμενος ότι μπαίνω από Αμερική, το site παίζει.
Μαζί και το xhamster και άλλα εκλεκτά sites :sunglasses:

Ποιο καλό παιδί, που να μην έχει ιδιαίτερες σχέσεις με τον πάροχο, θα τους ενημερώσει ότι υπάρχει θέμα; ?
 
  • Like
Αντιδράσεις: anon.
OP
OP
Z

zakthes

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
518
Like
474
Πόντοι
26
Εγώ το ξεπέρασα βάζοντας ένα VPN. Υποδυόμενος ότι μπαίνω από Αμερική, το site παίζει.
Μαζί και το xhamster και άλλα εκλεκτά sites :sunglasses:

Ποιο καλό παιδί, που να μην έχει ιδιαίτερες σχέσεις με τον πάροχο, θα τους ενημερώσει ότι υπάρχει θέμα; ?
Ωραίος φίλε, ανοίγει κανονικά πλέον η σελίδα κ συνδέομαι μέσω vpn του Opera. Έχω στείλει κ μήνυμα στην hcn κ αναμένω
 
OP
OP
Z

zakthes

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
518
Like
474
Πόντοι
26
Το πρόβλημα έχει λυθεί πλέον, μετά απο επικοινωνία με τον πάροχο :)
Με ενημέρωσαν κ έμενα, αλλά την επόμενη μέρα επανήλθε. Περιμένω να με ενημερώσουν αν κ είδα πως υπάρχει γενικά θέμα κ με ip που τις βγάζει εξωτερικό κτλ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom