Νέα

Πρόβλημα με τα κουμπάκια Forum και Κατάλογος στην αρχική σελίδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Giorgos_Papadopoulos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4
  • Εμφανίσεις 1K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Giorgos_Papadopoulos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2011
Μηνύματα
666
Κριτικές
23
Like
819
Πόντοι
966
Χρησιμοποιώ Firefox, αλλά το ίδιο συμβαίνει όταν δοκίμασα με τον IE. Στην αρχική σελίδα, κάτω από το λογότυπο και τα στατιστικά, υπάρχουν διάφορες επιλογές. Δύο από αυτές είναι οι Forum και Κατάλογος. Όταν κάνω hover σε αυτές, εμφανίζεται ένα μενού με δύο επιλογές, Νέα μηνύματα και Απαντήσεις για την επιλογή Forum, και Αγαπημένα και Κριτικές για την επιλογή Κατάλογος. Όμως όταν μετακινώ το ποντίκι για να τις επιλέξω, το μενού εξαφανίζεται αμέσως και έτσι δεν μπορώ να τις επιλέξω. Φταίει κάτι στο σύστημά μου ή είναι σφάλμα στον προγραμματισμό του site;

Σημείωση: αυτό φαίνεται να συμβαίνει πάντα όταν βρίσκομαι στην αρχική σελίδα. Όταν βρίσκομαι σε κάποια ενότητα του φόρουμ ή σε κάποια άλλη υποσελίδα του site, τα μενού παραμένουν χωρίς πρόβλημα.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.776
Like
68.007
Πόντοι
12.756
Και σε μενα το ιδιο συμβαινει τυπε , βολεψου αλλιως γι αυτα , απο την πανω μπαρα
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.585
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.153
Πόντοι
14.565
Μια χαρά δουλεύουν, το τσέκαρα. Ξαναδοκίμασε φίλε xontrosee.
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.496
Κριτικές
21
Like
6.863
Πόντοι
6.745
και σε εμενα παντα αυτο συμβαινει..απλα περιμενεις γαι λιγο-συνηθως γυρω στα 30΄΄και μετα σε αφηνει να μπεις,μαλλον μεχρι να φορτωσει πληρως η σελιδα..γενικα ειναι λιγο περιεργα τα πραγματα στο σαιτ...αν κανω login απευθειας δεν μπορω να γραψω σχολιο σε κανενα θεμα,αλλα μπορω να δω τα μηνυματα μου...αν κανω login πατωντας πρωτα forum-νεα μηνυματα,μπορω να γραψω,αλλα δεν μπορω να δω τα μηνυματα...μπουρδελοσαιτ :2funny:
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.315
Κριτικές
1
Like
795
Πόντοι
96
Και σε μενα το ιδιο συμβαινει τυπε , βολεψου αλλιως γι αυτα , απο την πανω μπαρα

και σε μενα συμβαινει καποιες στιγμες καποιες άλλες οχι . Στην πάνω μπαρα παταω και εγω

.αν κανω login απευθειας δεν μπορω να γραψω σχολιο σε κανενα θεμα,αλλα μπορω να δω τα μηνυματα μου...αν κανω login πατωντας πρωτα forum-νεα μηνυματα,μπορω να γραψω,αλλα δεν μπορω να δω τα μηνυματα...μπουρδελοσαιτ :2funny:

και εγω μπαινω πολλες φορες και δεν με αφηνει να γραψω μυνημα οποτε μπαινω σε ενα τυχαιο προφιλ ενός χρήστη και με αναγκαζει να ξανακάνω λογκ ιν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom