Νέα

Πρώτη γνωριμία με το site και ιδού η πρώτη απορία!!!Διαφωτίστε με!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agriomoloxos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

agriomoloxos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά,γειά σε όλους και χαίρομαι που μπήκα σε μια τόσο μεγάλη και ενημερωμένη παρέα :dancing:.Λοιπόν,μόλις έχω χωρίσει και άρχισα να γυρνάω στα στριπτιτζάδικα προσπαθώντας να πνίξω τον πόνο μου για την άτιμη... :headbang:Ποιό στριπτιτζαδικο έχει τις πιο μπάνικες γκόμενες και ολικό τσιτσίδωμα? :rockon:Και τέλος που υπάρχει μπουρδέλο με πραγματικές βυζαρούδες??? :boobies: :boobies: :boobies:
Σας ευχαριστώ πολύ!
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.329
Κριτικές
6
Like
1.062
Πόντοι
376

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Παιδιά,γειά σε όλους και χαίρομαι που μπήκα σε μια τόσο μεγάλη και ενημερωμένη παρέα :dancing:.Λοιπόν,μόλις έχω χωρίσει και άρχισα να γυρνάω στα στριπτιτζάδικα προσπαθώντας να πνίξω τον πόνο μου για την άτιμη... :headbang:Ποιό στριπτιτζαδικο έχει τις πιο μπάνικες γκόμενες και ολικό τσιτσίδωμα? :rockon:Και τέλος που υπάρχει μπουρδέλο με πραγματικές βυζαρούδες??? :boobies: :boobies: :boobies:
Σας ευχαριστώ πολύ!
Φίλε καλώς ήρθες...γνώμη μου...χτύπα ένα call girl να εκτονωθείς και να ηρεμήσεις....και θα γδυθεί στα σίγουρα και αν είσαι και λίγο τυχερός θα έχει και μεγάλα βυζιά.....
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Kαι εγώ αυτό λέω. Σε κακή εποχή έπεσες. Αλλά τράβα από Rasputin
 
Εγγρ.
23 Μαΐ 2018
Μηνύματα
14
Like
4
Καλησπέρα σε όλους! Με χαρά σας ανακοινώνουμε και σας παρουσιάζουμε το νέο official website του STRING Men’s Club στο Gazi. Επισκεφτείτε μας και επωφεληθείτε των ONLINE DEALS! Σας περιμένουμε: www.stringmensclub.gr]www.stringmensclub.gr[/url]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom