Νέα

Πρωτάρης στο θέμα πιάτσας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Makis89
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Makis89

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
652
Like
3
Πόντοι
6
Γεια σας παιδια διαβαζω εδω και καιρο το forum και τωρα μπηκα να σας πρηξω και εγω λιγο ;).Λοιπον με λενε Μακη και ειμαι 21 και ολες μου οι ερωτικες εμπειριες ηταν στους οικους ανοχης της Φυλλης και του Μεταξουργειου.Τωρα ομως θελω να δοκιμασω και τις ''αλανιαρες'' στην ομονοια,ειχα περασει με το αμαξι μου και εκτος απο μαυρες ειδα και μερικες ασπρες κατα τις 10 το βραδυ,το θεμα ειναι οτι πρεπει να την παω σε καποιο ξενοδοχειο?Ειναι χαζη η ερωτηση αλλα θα πληρωσω αυτη αλλα και το ξενοδοχειο?Καλα για την ποιοτητα του ξενοδοχειου δεν ρωταω αλλα τουλαχιστον αν μπορουσε να με διαφωτισει κανας φιλος για γενικα ολο αυτο το θεμα γιατι εγω ειμαι ψιλοασχετος.Ουτε εχω και ορεξη να πληρωσω πολλα λεφτα για λιγι ωρα,λεω πχ να την παω στο ξενοδοχειο και να την απολαυσω για 1ωρα.Αυτα ευχαριστω για το χρονο σας και ελπιζω καποιος να με διαφωτισει και εμενα.
:)
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Γεια σας παιδια διαβαζω εδω και καιρο το forum και τωρα μπηκα να σας πρηξω και εγω λιγο ;).Λοιπον με λενε Μακη και ειμαι 21 και ολες μου οι ερωτικες εμπειριες ηταν στους οικους ανοχης της Φυλλης και του Μεταξουργειου.Τωρα ομως θελω να δοκιμασω και τις ''αλανιαρες'' στην ομονοια,ειχα περασει με το αμαξι μου και εκτος απο μαυρες ειδα και μερικες ασπρες κατα τις 10 το βραδυ,το θεμα ειναι οτι πρεπει να την παω σε καποιο ξενοδοχειο?Ειναι χαζη η ερωτηση αλλα θα πληρωσω αυτη αλλα και το ξενοδοχειο?Καλα για την ποιοτητα του ξενοδοχειου δεν ρωταω αλλα τουλαχιστον αν μπορουσε να με διαφωτισει κανας φιλος για γενικα ολο αυτο το θεμα γιατι εγω ειμαι ψιλοασχετος.Ουτε εχω και ορεξη να πληρωσω πολλα λεφτα για λιγι ωρα,λεω πχ να την παω στο ξενοδοχειο και να την απολαυσω για 1ωρα.Αυτα ευχαριστω για το χρονο σας και ελπιζω καποιος να με διαφωτισει και εμενα.
:)
τυπε μου θα πληρωσεις και αυτες και το χοτελ
η ποιοτητα του χοτελ δεν ειναι και οτι καλυτερο αλλα δεν ειναι και γιανα ξερνας κιολας
τα πιο βρωμερα χοτελ του σαβολια και το ελλας τα εχουν κλεισει
στο δωματιο καθεσαι κανα μισαωρο αντε 40 λεπτα
αν παρεις τις αλβανιδες θα κλαιες τα λεφτα σου και θα δωσεις και πολλα
θα σου προτεινα καποιο φρικοπουρο απο ρωσια η βουλγαρια
και αν εισαι και μερακλης καποια κιτρινιαρα ετσι για αλλαγη :2funny
 

imbosch4

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2010
Μηνύματα
1.144
Like
2
Πόντοι
16
τυπε μου θα πληρωσεις και αυτες και το χοτελ
η ποιοτητα του χοτελ δεν ειναι και οτι καλυτερο αλλα δεν ειναι και γιανα ξερνας κιολας
τα πιο βρωμερα χοτελ του σαβολια και το ελλας τα εχουν κλεισει
στο δωματιο καθεσαι κανα μισαωρο αντε 40 λεπτα
αν παρεις τις αλβανιδες θα κλαιες τα λεφτα σου και θα δωσεις και πολλα
θα σου προτεινα καποιο φρικοπουρο απο ρωσια η βουλγαρια
και αν εισαι και μερακλης καποια κιτρινιαρα ετσι για αλλαγη :2funny
οι αλανιαρες εγκυμονουν και κινδύνους, βεβαια εσυ θες να το κανεις για την εμπειρία , οι επιλογες δικές σου
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
Γεια σας παιδια διαβαζω εδω και καιρο το forum και τωρα μπηκα να σας πρηξω και εγω λιγο ;).Λοιπον με λενε Μακη και ειμαι 21 και ολες μου οι ερωτικες εμπειριες ηταν στους οικους ανοχης της Φυλλης και του Μεταξουργειου.Τωρα ομως θελω να δοκιμασω και τις ''αλανιαρες'' στην ομονοια,ειχα περασει με το αμαξι μου και εκτος απο μαυρες ειδα και μερικες ασπρες κατα τις 10 το βραδυ,το θεμα ειναι οτι πρεπει να την παω σε καποιο ξενοδοχειο?Ειναι χαζη η ερωτηση αλλα θα πληρωσω αυτη αλλα και το ξενοδοχειο?Καλα για την ποιοτητα του ξενοδοχειου δεν ρωταω αλλα τουλαχιστον αν μπορουσε να με διαφωτισει κανας φιλος για γενικα ολο αυτο το θεμα γιατι εγω ειμαι ψιλοασχετος.Ουτε εχω και ορεξη να πληρωσω πολλα λεφτα για λιγι ωρα,λεω πχ να την παω στο ξενοδοχειο και να την απολαυσω για 1ωρα.Αυτα ευχαριστω για το χρονο σας και ελπιζω καποιος να με διαφωτισει και εμενα.
:)
μη πας σε πιατσες...μια χαρα εισαι στη φυλης,αμα θες αλλο παρε βιζιτου ...
 
OP
OP
M

Makis89

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
652
Like
3
Πόντοι
6
ευχαριστω πολυ παιδια για το χρονο και τις απαντησεις σας  :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom