Νέα

Προσωπική άποψη για ξένες σειρές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tesla82
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 272K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.453
Κριτικές
22
Like
6.608
Πόντοι
3.346
Εγω παλι τις κοβω μαχαιρι, και ας μ αρεσαν..οταν εχει κανιβαλισμο.
παραδειγμα.. το γολκιν ντετ και το γελοου τζακετ.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.681
Like
67.833
Πόντοι
12.756
καμμια αποψη για Billions?
Ξερω ειναι παλια αλλα δινει ο Κοσμοτες on demand ολους τους κυκλους και σκεφτομαι αν αξιζει ν’ ασχοληθω
Δες την , απλα μετά θα σου φαινονται ολα φθηνα στην κανονικη ζωη , τα μυρια εκει ειναι το καλημέρα
 

foulas

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2010
Μηνύματα
111
Like
38
Πόντοι
1
Λοιπον μυστη συμφωνω μαζι σου κ ως σειρακιας μεγαλος εδω κ 15 χρονια περιπου ηρθε η ωρα να κανω μαζικες προτασεις...Ηθελα να γραψω εδω κ καιρο αλλα βαριομουνα..Σιγουρα τις πιο πολλες σειρες θα τις ξερετε κ ενδεχομενως θα τις εχετε δει κιολας αλλα οκ εγω θα το κανω κ οποιος θελει θα ακολουθησει...ΥΓ οι προτασεις μου περιλαμβανουν εξαιρετικες σειρες,οχι μετριοτητες κ μαλακιες ολες με βαθμολογια 8 κ πανω στο imdb αντρικες σειρες με αυτα που πρεπει να εχει μια σειρα ουτε woke καραμαλακιες σαπουνοπερες κτλ...Ξεκιναμε με τυχαια σειρα....1)Prison break,2)Boardwalk empire,3)Sopranos,4)The pacific,5)Peaky blinders,6)Vikings,7)The last kingdom(βεβαια τα βιβλια υπερκλασεις ανωτερα κυκλοφορουν απο εκδοσεις πατακη τα διαβαζω απ το 2010 ειναι παρα πολλα),8)Rome,9)Spartacus,10)Gommora ιταλικη φοβερη,11)Suburra επισης ιταλικη κατωτερη απ το γομμορα αλλα καλη,12)True detective season 1 k 2 μονο,13)El chapo,14)Narcos,15)Godless γουεστερν απ τις ελαχιστες καλες σειρες του σκατοnetflix,16)Breaking bad,17)Better call saul,18)Sons of anarchy,19)Banshee μουναρες κ απειρα γαμησια σε καθε επεισοδιο,20)Τhe Punisher,21)Daredevil,22)The offer,23)Waco,24)Waco the aftermath,25)Yellowstone,26)Mayor of kingstown,27)1883,28)1923 πρικουελ του yellowstone συμπαντος ειναι αυτα, 29)Τulsa king,30)Hell on wheels,31)The terminal list,32)Escape at Dannemora,Aυτα προς το παρον ελπιζω να μην ξεχασα καποιες,αν θυμηθω καμμια αλλη θα την γραψω...
αψογος !!!!
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.612
Κριτικές
1
Like
5.923
Πόντοι
2.306
Δες την , απλα μετά θα σου φαινονται ολα φθηνα στην κανονικη ζωη , τα μυρια εκει ειναι το καλημέρα
Ειχα μια υποψια οτι ηταν σειρα παπας, με κατοχικα λεφτα, αλλα ευτυχως μου τη διελυσες.:hi:
Δεν μπορουσα αλλη σειρα φτωχομπινεδιαρικη, τωρα θα βρεθω στο στοιχειο μου.:confused:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.681
Like
67.833
Πόντοι
12.756
Ειχα μια υποψια οτι ηταν σειρα παπας, με κατοχικα λεφτα, αλλα ευτυχως μου τη διελυσες.:hi:
Δεν μπορουσα αλλη σειρα φτωχομπινεδιαρικη, τωρα θα βρεθω στο στοιχειο μου.:confused:
θα πνιγεις στο χρήμα και στα deals
αν εχεις και λιγο ιδέα απο trade/risk κτλ θα πιασεις ακόμα περισσότερα :confused: . που δεν ξερω αν ειναι καλυτερο αυτο :confused:
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.547
Like
11.304
Πόντοι
3.656
από τα ρέστα τους να βάλουν 10-20 μέλη του μπου έχουμε βάλει στην αγορά την Bou Capital και έχουμε γαμήσει τα πάντα :wanker:
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.703
Κριτικές
15
Like
11.331
Πόντοι
3.846
BABY REINDEER στο Netflix.

Πραγματική ιστορία.
Ένας άχρηστος κωμικός γνωρίζει μια τεράστια χοντρελο, η οποία τον ερωτεύεται και ξεκινάει να εισβάλλει στη ζωή του με τρελές συμπεριφορές.
Για να δείτε πού μπορεί να φτάσει μια αγαμητη γυναίκα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom