Νέα

Πώς γίνεσαι μέλος στο «κύκλωμα»;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Readytogo22
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 74
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

tsigkoleletos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
798
Κριτικές
13
Like
1.426
Πόντοι
496
Πολύ καλό αλλά πως θα συνδέσει κάποιος το πακιστανικο σου ή ακόμα και πραγματικό σου τηλέφωνο με ένα λογαριασμό εδώ? Υποθέτω δε βάζεις ένα πραγματικό mail εδώ όταν ανοίγεις λογαριασμό

τι πως ρε τυπε! ξερουν ποια πηρες και ποτε την πηρες! τι κανει νιαου νιαου! η κοπελα απο την κριτικη σου θα ξερει και αν εβαλες ψευτικη ημερομηνια! πακιστανικο ξεπακιστανικο η αντιστοιχηση εχει γινει! το μεηλ τι σχεση εχει?
χεστηκαν για το μεηλ. αυτα τα ξερει η διαχειριση απο την ΙΡ σου αν εισαι κλωνος!

δηλαδη εσυ αμα κλεισεις μια σημερα και αυριο πας γραψεις αρνητικη κριτικη νομιζεις οτι το γραφειο δε θα σταμπαρει τον αριθμο σου και το προφιλ σου??? η κοπελα δε θα καταλαβει οτι ηταν ο ταδε που την πηρε?
 

Km7699

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
589
Κριτικές
49
Like
4.591
Πόντοι
5.636
Νομίζω ότι εχουμε ξεφύγει από το αρχικό θέμα του νήματος όμως …

Αυτές που είναι όντως σε κλειστό πριν μας πάρουν από κάποια φίλη τους του χωρού που μας πρότεινε της εχουν πάρει συνέντευξη για εμάς

Τι δουλειά πχ κάνουμε
Ποσό τακτικοί πελάτες ειμαστε
Πόσες φορές τελείωνουμε πχ
Γενικά τι μας αρέσει στο σεξ ποσό δύσκολοι είμαστε
Ξέρω κάποιες πχ που δε πάνε με κάτω από 30 γιατί γαμάνε περισσότερο

Δε τα λέω τυχαία έχω μάθει τι ρωτάνε συγεκριμενες
 

Vasilis bmw

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2024
Μηνύματα
150
Κριτικές
3
Like
311
Πόντοι
21
βεβαια. οπως επισης και να μη το ξεραν μια χαρα υπαρχουν καλοθελητες που τους δειχνουν το φορουμ ειτε για να κανουν παζαρι (ξερεις ποιος ειμαι εγω? "βαρια πενα") ειτε για να παρουν καλυτερες παροχες...
Σε αυτό συμφωνώ απόλυτα μαζί σου.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Km7699

Gigifiogkos

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουν 2023
Μηνύματα
513
Κριτικές
26
Like
2.981
Πόντοι
2.476
τι πως ρε τυπε! ξερουν ποια πηρες και ποτε την πηρες! τι κανει νιαου νιαου! η κοπελα απο την κριτικη σου θα ξερει και αν εβαλες ψευτικη ημερομηνια! πακιστανικο ξεπακιστανικο η αντιστοιχηση εχει γινει! το μεηλ τι σχεση εχει?
χεστηκαν για το μεηλ. αυτα τα ξερει η διαχειριση απο την ΙΡ σου αν εισαι κλωνος!

δηλαδη εσυ αμα κλεισεις μια σημερα και αυριο πας γραψεις αρνητικη κριτικη νομιζεις οτι το γραφειο δε θα σταμπαρει τον αριθμο σου και το προφιλ σου??? η κοπελα δε θα καταλαβει οτι ηταν ο ταδε που την πηρε?
Ναι αν τα γράψεις άμεσα και τα φωτογραφίσεις όλα έχεις δίκιο ότι μπορεί να γίνει η σύνδεση.
 

DickWinters

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2022
Μηνύματα
367
Like
894
Πόντοι
81
Με ένα απλό nickname μπορούν να μάθουν ποιος είσαι? Ακραίο μου ακούγεται. Δεν υποτίθεται ότι υπάρχει ανωνυμία εδώ μέσα?
Υποθέσεις κάνουν.
Ξέρω από μία ανεξάρτητη που είχαμε παραπάνω οικειότητα.
Για τις καλές κριτικές δεν είχε ιδέα από ποιον είχαν γραφτεί και σπάνια την ένοιαζε αυτό, αν και της άρεσαν.
Όταν έσκαγε κακή κριτική, τότε ήταν που τρωγόταν με τα ρούχα της. "Ποιος δεν μου χαμογέλασε; Ποιος ήταν στυφός; Ποιος μου ζήτησε κάτι που δεν έκανα" κοκ. Κάπως έτσι κατέληγε σε υπόπτους.
Βέβαια έχουν κοντή μνήμη. Αν πας και γράψεις μετά από 1 μήνα, τι να θυμάται.

Γενικά είναι κουτσομπόλες.

υγ: Προς Θεού, μην τους στέλνετε φωτό πρόσωπο. Ξέρω τις μάπες τουλάχιστον 5 γνωστών μελών :woldman:
 

Km7699

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
589
Κριτικές
49
Like
4.591
Πόντοι
5.636
Υποθέσεις κάνουν.
Ξέρω από μία ανεξάρτητη που είχαμε παραπάνω οικειότητα.
Για τις καλές κριτικές δεν είχε ιδέα από ποιον είχαν γραφτεί και σπάνια την ένοιαζε αυτό, αν και της άρεσαν.
Όταν έσκαγε κακή κριτική, τότε ήταν που τρωγόταν με τα ρούχα της. "Ποιος δεν μου χαμογέλασε; Ποιος ήταν στυφός; Ποιος μου ζήτησε κάτι που δεν έκανα" κοκ. Κάπως έτσι κατέληγε σε υπόπτους.
Βέβαια έχουν κοντή μνήμη. Αν πας και γράψεις μετά από 1 μήνα, τι να θυμάται.

Γενικά είναι κουτσομπόλες.

υγ: Προς Θεού, μην τους στέλνετε φωτό πρόσωπο. Ξέρω τις μάπες τουλάχιστον 5 γνωστών μελών :woldman:
Αυτό με τις φωτό το επιβεβαιώνω και εγώ …και εγώ ξέρω

Αλλά το θεμα πάλι ξεφεύγει δε είναι αν μας ξέρουν από κριτικές αλλά οι κλειστου κυκλώματος
 

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.598
Κριτικές
57
Like
16.318
Πόντοι
16.555
Γατάκια εδω οι γκλαμουρίτσες εχουν ομάδα στο Whats up και τα λένε μεταξύ τους. Μας συζητουν όπως εμείς αυτες.

Φυσικα και ξερουν για το μπου και διαβαζουν . Και αν σου φύγει και η λαθος κουβεντα , σου την λένε και απο πανω!
 

bigmountain

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
22 Οκτ 2022
Μηνύματα
3.422
Κριτικές
113
Like
25.721
Πόντοι
26.386
Γατάκια εδω οι γκλαμουρίτσες εχουν ομάδα στο Whats up και τα λένε μεταξύ τους. Μας συζητουν όπως εμείς αυτες.

Φυσικα και ξερουν για το μπου και διαβαζουν . Και αν σου φύγει και η λαθος κουβεντα , σου την λένε και απο πανω!

Για αυτό ακόμα μεγαλύτερη προσοχή στις γκλαμουρίτσες!
 
  • Like
Αντιδράσεις: srek7

greekarmy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2015
Μηνύματα
1.207
Κριτικές
12
Like
2.532
Πόντοι
506
Καλησπερα και απο μενα,το να μπεις σε κυκλωμα χαμηλου βεληνεκους δεν ειναι τοσο δυσκολο,το μονο που προαπετειται,ειναι να εισαι τακτικος πελατης και με καλη σχεση-οικειοτητα με καποια ανεξαρτητη απο εδω μεσα η απο το διπλανο σαιτ,ακομη καλυτερα να εχεις και μια εναλλακτικη ανεξαρτητη,με τον καιρο θα σου δωσουνε καποιες απο το περιβαλλον τους,μα θα ειναι η αισθητικος τους η κομμωτρια τους καποια παλια φιλη νοικοκυρα που ψαχνεται για χαρζηλικη-εξτρα εισοδημα κτλ.Γυναικες που δεν ειχανε ποτε αγγελια η αναγνωρισημοτητα στην πιατσα,καποιες απο τις ανεξαρτητες τις χρησιμοποιουνε στην αρχη για ντουετα,παρδειγματα πολλα μην λεμε ονοματα,οι παλιοι και εμπειροι εδω μεσα θα καταλαβουνε.
 

klarino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.105
Κριτικές
3
Like
4.034
Πόντοι
736
Ο πιο σίγουρος τρόπος για τις κοπέλες της δουλειάς είναι 5 λεπτά πριν τελειώσει το ραντεβού να μπεις στο προφίλ σου και να τους δόσεις να σου γράψουν την κριτική !
 

greekarmy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2015
Μηνύματα
1.207
Κριτικές
12
Like
2.532
Πόντοι
506
Ο πιο σίγουρος τρόπος για τις κοπέλες της δουλειάς είναι 5 λεπτά πριν τελειώσει το ραντεβού να μπεις στο προφίλ σου και να τους δόσεις να σου γράψουν την κριτική !
Ε αυτό παραπαίει
 

Cheetah_G

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2024
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
255
Πόντοι
0

Tsoupakampras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2022
Μηνύματα
110
Κριτικές
3
Like
706
Πόντοι
361
Πολλές φορές ακούμε για κορίτσια που δουλεύουν σε " στενό κύκλο ". Λένε πως μια γνωριμία αρκεί. Πως τη κάνεις τη γνωριμία ;

Ξέρω for a fact πως το παλιό μου αφεντικό παρακαλούσε να το βάλουν. Και μιλάμε για άτομο κάμποσο χρήμα. Οπότε μάλλον το έχω χρήμα = μπορώ να μπω στα ενδότερα δεν ισχύει.

Πιστεύω πως κοινωνιολογικά είναι πολύ ενδιαφέρουσα αυτή η ιστορία.

Σε εμένα προσωπικά έχει τύχει να δω κοπέλες ντυμένες αρκετά προκλητικά να κατευθύνονται αργά το βράδυ σε υπουργεία / γραφεία βουλευτών / πεντάστερα αλλά ως εκεί.

Επίσης έχει τύχει να ακούσω κάποια μισόλογα για μερικούς.
Screenshot_2024-03-27-02-49-01-663_com.miui.gallery.jpg
Screenshot_2024-03-27-02-49-13-009_com.miui.gallery.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom