Νέα

Πιατσα (και) στην Μύκονο...???

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα netsome
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7
  • Εμφανίσεις 4K
  • Ετικέτες
    μύκονος
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

netsome

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.663
Like
523
Πόντοι
36
Ξεκινω εδω το νημα αυτο σχετικά με την "πιθανοτητα" να υπαρχει πιατσα-πεζοδρομιο στην Μυκονο.

ξερουμε οτι εκει μαζευεται το τοπ απο ελληνιδες και ξενες κωλ γκιρλς απο την κουτση μαρία μεχρι απιστευτες παρουσιες, με επιδοσεις , περγαμηνες και αντίστοιχες τιμες βεβαια στα υψη.

Ενας ξαδερφος μου ανεφερε οτι ειδε αργα τη νυχτα στον δρομο προς Πλατυ Γιαλό στο σημειο της διασταυρωσης με το δρομο προς Ψαρού, καποια συνεχομενα βραδυα μια γυναικεια παρουσια (μελαχρινη, οχι πολυ ψηλη) να φαινεται σαν να κανει πιατσα. Επειδη βρισκεται με την γυναικα του, δεν υπηρξε περιπτωση να μπορεσει να πλησιασει/διερευνησει.

Ρωτω εδω εαν καποιος γνωριζει κατι σχετικα. Ειτε γι αυτο το σημειο ειτε γενικοτερα για το θεμα της "πιατσας" στη Μυκονο, σε περασματα με το αυτοκινητο. (διοτι στα κλαμπς και λοιπα σημεια διασκεδασης ολοι γνωριζουμε τι χαμος και τρελλο παιχνιδι γινεται)

Εαν δεν θελετε να ποσταρετε (για διαφορους λογους δικους σας) στειλτε και πμ.




 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.714
Κριτικές
182
Like
23.976
Πόντοι
33.598
Πες στον ξάδελφο ότι είναι πυροβολημένος και ας μη παντρευόταν...
 

trospe Giant

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2013
Μηνύματα
902
Κριτικές
6
Like
473
Πόντοι
26
Θα μπορουσε να γινει πιατσα που να φυστικωνει κίναιδους με πληρωμη. πολυ ανετα!
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.004
Κριτικές
47
Like
6.261
Πόντοι
11.445

Στον δρομο του πλατυ γυαλου εχει αγγλιδες μεθυσμενες που τσιμπας  χωρις να πληρωσεις τπτ .... :tooth:
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
229
Πόντοι
86
Ειμαι αραχτος ελια με 9+
Μουσατοι αναβολιασμενοι κλαρινογαμπροι τριγυρω τρωνε τσαμπα τα λεφτα τους
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Ειμαι αραχτος ελια με 9+
Μουσατοι αναβολιασμενοι κλαρινογαμπροι τριγυρω τρωνε τσαμπα τα λεφτα τους
η μελαχροινη που τριγυρνας ειναι 7 το πολυ. απλα εισαι ερωτευμενος. Η ξανθια που σου συστησα και πηρες θεσσαλονικη πχ ειναι 8-9. Οι 4 ξανθιές που γαμησα Αθήνα ηταν 7-9 η καθε μια. Σαφως ανωτερες απο οποιαδήποτε μελαχροινη σαν αυτη  που μου εδειξες. Λιγο αντικειμενικοτητα μαλακα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom