Νέα

Outcall από στουντιοκόριτσα. Παίζει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Odin_
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 31
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Rafale21

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2022
Μηνύματα
167
Like
685
Πόντοι
81
Προτιμώ ένα call girl με 140 ευρώ και σίγουρα 1 ώρα σε ξενοδοχείο πάρα σε στούντιο Αρκεί να βρεις το κορίτσι που θα έχεις χημεία μαζί του.Πολλα στουντιοκοριτσα πλέων γυρνάνε σε μπουρδέλα αφού βγαζουν περισσότερα
 

Sakiς

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2021
Μηνύματα
5
Κριτικές
6
Like
94
Πόντοι
0
...γεια σε ολους. Απο σποντα πατησα σε ενα μπανερακι διπλα και ανοιξε σελιδα απο το studio Αθηνων 318.
Εχει ενα τουμπανακι την Eva και εμεινα μλκ! Ερωτηση γιατι η επαφη μου με τα στουντιο ηταν ελαχιστη κ πριν απο ποοοοοολλα χρονια, υπαρχει περιπτωση ή καποιος τροπος να ερθει outcall σε ξενοδοχειο ? Ισως σε καποιο ρεπο της ή εαν το κανουν κατ' εξαιρεση και με το αναλογο τιμημα κ τα ιδια τα στουντιο? Αν ναι, πως παιζει η συνενοηση για αυτο?
Το καβλακι που με εφτιαξε ειναι το παρακατω (Αγ.Δομινικο λεει)


καθε βοηθεια δεκτη!!!!
ξερω μια μεχρι τωρα τετοια περιπτωση αλλα δν ξερω αν ειναι καλη ιδεα να το γραφω παντου μν την τσακωσει το στουντιο, να το γραψω εδω η σε πμ?
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
40
Like
6.015
Πόντοι
2.846
Λοιπον λογω του οτι περασει με την κοπελα που αναφερει ο φιλος εχω δυο πραγματα να σου πω με ΑΠΟΛΥΤΗ βεβαιοτητα.
Ενα το κοριτσι Ευα ειναι πολυ ποιο ομορφη απο οτι βλεπεις σε φωτο.Πολυ καλυτερο σωμα μοντελε τελείως.Οι φωτο την αδικουν.
Δευτερο μεινε μακρια της οσο ποιο μακρια μπορεις εχω γραψει και για ποιους λογους μη τα λεμε παλι.

Συμβουλη αφου σου αρεσουν τα καλιγραμα ομορφα κοριτσια. Πηγαινε σε Στελλα, Βαλερια με χριστινα κασσανδρας 3 οροφος μονο εκει αυτα τα κοριτσια.Επισης Καρινα που η τσατσα την αναφερει ναταλι και ειρηνη.Τα μονα αξιολογα κοριτσια.Οι τελευταιες μου εξορμησεις ειναι λιγοτερο του μηνος δυο εβδομαδων
 
OP
OP
Odin_

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.448
Κριτικές
28
Like
19.336
Πόντοι
5.896
ξερω μια μεχρι τωρα τετοια περιπτωση αλλα δν ξερω αν ειναι καλη ιδεα να το γραφω παντου μν την τσακωσει το στουντιο, να το γραψω εδω η σε πμ?
....μαγκα η ερωτηση ηταν για το συγκεκριμενο τεμαχιο! Τωρα αν ειναι καβλακι τρελο αυτη που λες εσυ, ριξε ενα πμ :wink:
 
OP
OP
Odin_

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.448
Κριτικές
28
Like
19.336
Πόντοι
5.896
Λοιπον λογω του οτι περασει με την κοπελα που αναφερει ο φιλος εχω δυο πραγματα να σου πω με ΑΠΟΛΥΤΗ βεβαιοτητα.
Ενα το κοριτσι Ευα ειναι πολυ ποιο ομορφη απο οτι βλεπεις σε φωτο.Πολυ καλυτερο σωμα μοντελε τελείως.Οι φωτο την αδικουν.
Δευτερο μεινε μακρια της οσο ποιο μακρια μπορεις εχω γραψει και για ποιους λογους μη τα λεμε παλι.

Συμβουλη αφου σου αρεσουν τα καλιγραμα ομορφα κοριτσια. Πηγαινε σε Στελλα, Βαλερια με χριστινα κασσανδρας 3 οροφος μονο εκει αυτα τα κοριτσια.Επισης Καρινα που η τσατσα την αναφερει ναταλι και ειρηνη.Τα μονα αξιολογα κοριτσια.Οι τελευταιες μου εξορμησεις ειναι λιγοτερο του μηνος δυο εβδομαδων
...αρχοντα δεν το' χω με τα στουντιο κ τα στουντιοκοριτσα. Εγω ειμαι φαν των cg στο χωρο μου κ με τον χρονο μου :wink:
Απο την συγκεκριμενη μικρη γτ μακρια, τι παιζει? (εκτος του οτι ειναι κομοδινο οπως λενε)?
 

bigtolis00

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2021
Μηνύματα
51
Κριτικές
22
Like
742
Πόντοι
990
Προτιμώ ένα call girl με 140 ευρώ και σίγουρα 1 ώρα σε ξενοδοχείο πάρα σε στούντιο Αρκεί να βρεις το κορίτσι που θα έχεις χημεία μαζί του.Πολλα στουντιοκοριτσα πλέων γυρνάνε σε μπουρδέλα αφού βγαζουν περισσότερα
Αυτή τη χρονική στιγμή η καλύτερη επιλογή είναι τα cg.Σε studio ναι μεν κάποιες είναι εμφανίσιμες αλλά από υπηρεσίες σπανίζει να πετύχεις κάτι καλό
 

mariosr125

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2014
Μηνύματα
169
Κριτικές
3
Like
328
Πόντοι
21
ξερω μια μεχρι τωρα τετοια περιπτωση αλλα δν ξερω αν ειναι καλη ιδεα να το γραφω παντου μν την τσακωσει το στουντιο, να το γραψω εδω η σε πμ?
Αμα θ ήθελες Στηλε φιλε ενα πμ
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
40
Like
6.015
Πόντοι
2.846
...αρχοντα δεν το' χω με τα στουντιο κ τα στουντιοκοριτσα. Εγω ειμαι φαν των cg στο χωρο μου κ με τον χρονο μου :wink:
Απο την συγκεκριμενη μικρη γτ μακρια, τι παιζει? (εκτος του οτι ειναι κομοδινο οπως λενε)?
μπορεις να διαβασεις την κριτικη που εχω κανει και αν μετα απο αυτα που γραφω εσυ πιστευεις κατι διαφορετικο μπορεις να προχωρησεις.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
40
Like
6.015
Πόντοι
2.846
Αυτή τη χρονική στιγμή η καλύτερη επιλογή είναι τα cg.Σε studio ναι μεν κάποιες είναι εμφανίσιμες αλλά από υπηρεσίες σπανίζει να πετύχεις κάτι καλό
Οπως στα μουρδελα υπαρχουν φολες κτλ ετσι και στα στουντιο υπαρχουν πολυ ομορφες παρουσιες με καλες υπηρεσιες αλλα υπαρχουν και εδω οι φολες.Αυτη τη στιγμη τουλαχιστον εγω γνωριζω 5-6 κοριτσια στουντιο που εχουν το πακετο.Τα λεμε στο φορουμ διπλα για στουντιο συνεχως και τουλαχιστον οι 5 απο τους 7 που συμμετεχουν ειναι ΑΠΟΛΥΤΑ ειλικρινης στα γραφομενα τους και μπορει καποιος να εμπιστευθει.
Απο την αλλη υπαρχουν τα cg που και εκει βλεπεις φολες τη μια μετα την αλλη οπως και κοριστια με καλες υπηρεσιες και καλλονες.Το ιδιο πραγμα ειναι απλα η διαφορα ειναι στο χρόνο που εχει καποιος μαζι με τη κοπελα αλλα και το περιβαλον που θα τη συναντησει.
Οσο για ομορφες καλιγραμες κοπελες των στουντιο ναι βγαινουν και εκτος αλλα οχι κατω απο 200 ευρο.Μιλαω για τις ομορφες κοπελες οχι για γιουβαρλακια η καραμετριες.
 
OP
OP
Odin_

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.448
Κριτικές
28
Like
19.336
Πόντοι
5.896
μπορεις να διαβασεις την κριτικη που εχω κανει και αν μετα απο αυτα που γραφω εσυ πιστευεις κατι διαφορετικο μπορεις να προχωρησεις.
...οκ την βρηκα! Οχι ρε αρχοντα, ειστε ειδημονες στα στουντιο γιατι να μην σ'εμπιστευτω!
Την ξεχασα ηδη! :cheesy:
 

escoman

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
638
Κριτικές
1
Like
272
Πόντοι
26
Η συνταγή είναι απλή: πας για ένα μήνα όσο πιο συχνά μπορείς, και την παίρνεις συνέχεια φουλ πρόγραμμα. Αφού τα πείτε λίγο σε αυτό το διάστημα, το ρίχνεις και ό,τι βγει. Εγώ έβλεπα έτσι για καιρό έξω κοπέλα αφού σταμάτησε. Όπως είπανε και οι προηγούμενοι πάντως δε συμφέρει οικονομικά, ούτε απαραίτητα θα πάρεις πολλά παραπάνω στο ξενοδοχείο, το κάνεις μόνο αν γουστάρεις τρελά.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom