Νέα

OnePlus 8 Pro

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ErotasPeiratis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 31
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
E

ErotasPeiratis

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
393
Like
518
Πόντοι
21
Δεν εχουν τις ιδιες προδιαγραφες τυπε.

Οταν λεω κινεζιες εννοω στο θεμα προδιαγραφων, καμια σχεση.

Ειναι γνωστη η κατασταση με τους haters που εχουν η σαμυ και τα μηλαρακια. Οκ.

Αυτες ειναι οι δυο καλυτερες εταιριες για κινητα και ταμπλετ.

Συνεχισε να λες τα δικα σου, η αληθεια δεν αλλαζει.

  :hi:
Φίλε δες το OnePlus 8 Pro και θα ξεχάσεις τα Samsung....
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
Φίλε δες το OnePlus 8 Pro και θα ξεχάσεις τα Samsung....

Φιλε μου, απο τη πρωτη στιγμη εως και το τελος της ζωης, θα εχω παντα samsung, στα παντα.

Τηλεορασεις, οθονες υπολογιστη, ηχοσυστηματα, σκληροι δισκοι ssd, μνημες, ταμπλετ, κινητα, εως και πλυντηρια πηρα στη μανα μου και στην αδερφη μου και ψυγεια-κλιμαστιστικα.

Η εξυπηρετηση που εχεις απο τα παιδια στην Ελληνικη αντιπροσωπεια σε ΟΤΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ δεν υπαρχει σε καμια αλλη εταιρια, πουθενα.

Οι ανθρωποι ειναι κορυφαιοι, εχουν ξεπερασει στο τομεα της εξυπηρετησης τους παντες, ακομα και στο εξωτερικο δεν εχω δει τετοια ποιοτητα σχεσης αναμεσα στον πελατη και την εταιρια.

Εκτος αυτου, βγαζουν γαματα εργαλεια, στα παντα. Χωσε χρημα, παρε κορυφαια τους μοντελα στο καθε ειδος και δεν θα απογοητευτεις ποτε σου. Σε τιποτα.

Μακαρι να βγαλουν και αυτοκινητα, να παρω και αμαξι απο αυτους και να τελειωνω με ολους τους αλλους που μολις σου παρουν τα λεφτα απο το παντελονι σε γραφουν στα αρχιδια τους και βγαζεις τον καρκινο για να λυσεις το προβλημα σου απο τα 1000 τηλεφωνα που θα παρεις και τις αναμονες.
 

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
701
Κριτικές
128
Like
6.565
Πόντοι
17.336
οτι καλύτερο κυκλοφορεί αυτή τη στιγμή
έχω το 7t pro ότι και αν πιάσω στα χέρια μου μετά από αυτό το τηλέφωνο είναι λίγο... Σε λίγες μέρες πάω για το 8...αν αντέχεις οικονομικά αγόρασε το από το επίσημο σαιτ... Απλά η ναυαρχίδα
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.731
Κριτικές
8
Like
2.447
Πόντοι
506
Ως κάτοχος oneplus 5t σου λέω να το πάρεις άφοβα. Το oxygen os είναι από τα καλύτερα Software σε Android. Προσωπικά θα έπαιρνα το 7 pro. Ο λόγος μόνο για τη κάμερα στην οθόνη που με χαλάει
 
OP
OP
E

ErotasPeiratis

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
393
Like
518
Πόντοι
21
Ως κάτοχος oneplus 5t σου λέω να το πάρεις άφοβα. Το oxygen os είναι από τα καλύτερα Software σε Android. Προσωπικά θα έπαιρνα το 7 pro. Ο λόγος μόνο για τη κάμερα στην οθόνη που με χαλάει
Αδελφέ έχω ήδη στα χέρια εδώ και μία εβδομάδα το OnePlus 8 Pro. Είναι ό,τι περίμενα, ΑΨΟΓΟ!!
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
Exei ξεφυγει η τιμη

αυτη η εταιρεια οπως και η xiaomi ξεκινησαν με φοβερες για την εποχη τους συσκευες και σε χαμηλες τιμες ... σιγα σιγα εφτασαν οι αλλες σε τιμες
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
5.938
Κριτικές
1
Like
5.455
Πόντοι
2.356
€1125 βλέπω στο skroutz! Μόνο! :2funny:

Αφού υπάρχουν θύματα, καλά ξηγιούνται.
 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.349
Κριτικές
16
Like
1.420
Πόντοι
2.487
Oneplus και xiaomi οι μοναδικες εταιριες που εχουν γινει τσακωτες να υποκλεπτουν δεδομενα χρηστων.
Αγοραστε εσεις ομως δεν τρεχει τπτ

 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
Oneplus και xiaomi οι μοναδικες εταιριες που εχουν γινει τσακωτες να υποκλεπτουν δεδομενα χρηστων.
Αγοραστε εσεις ομως δεν τρεχει τπτ
με ένα καλο vpn τυπε λυνονται οι υποκλοπες.
για μενα ολες τα ιδια μην τις εμπιστεύεστε στο θεμα υποκλοπης,εδω καποιος ειχε ιφον και νομιζε ότι ηταν ασφαλης.
 

Esitopes

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2016
Μηνύματα
587
Like
421
Πόντοι
26
έχω το 7t pro ότι και αν πιάσω στα χέρια μου μετά από αυτό το τηλέφωνο είναι λίγο... Σε λίγες μέρες πάω για το 8...αν αντέχεις οικονομικά αγόρασε το από το επίσημο σαιτ... Απλά η ναυαρχίδα
θα παω να αγορασω αυριο το one plus 7T. Δεν θα το παραγγειλω απο το επισημο σαιτ αλλα θα το παρω απο μια αλυσιδα τηλεφωνιας εφοσον δικαουμαι καποια εκπτωση. Υπαρχει διαφορα που δεν θα το παρω απο το επισημο σαιτ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom