Νέα

Οίκοι στην θεσσαλονίκη που δεχονται ξενους

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα modeljunkie
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 37
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

madness_85

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2019
Μηνύματα
82
Like
54
Πόντοι
0
Βασικά ο τρόπος λειτουργίας των studio είναι τόσο πολύ εκτός νομοθεσίας που το αν κάνουν εξετάσεις ή όχι έχει να κάνει με την συνείδηση των κοριτσιών και μόνο. Απαγορεύεται κάθε τρεις και λίγο ή μάλλον δεν προβλέπεται απροειδοποίητα να αλλάζουν μαγαζί ανάλογα με τις γκαύβλες και την κίνηση.Άρα έτσι όπως μαγειρεύουν τα ωράρια τις προσλήψεις και τις άδειες με τον ίδιο τρόπο μαγειρεύουν και τις εξετάσεις αν θέλουν. Εξάλλου μιλάμε για υπόκοσμο που λειτουργεί μοιράζοντας μίζες δεξιά και αριστερά. Τα περί κανόνων κλπ πάνε περίπατο!
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.453
Κριτικές
22
Like
6.608
Πόντοι
3.346
Βασικά ο τρόπος λειτουργίας των studio είναι τόσο πολύ εκτός νομοθεσίας που το αν κάνουν εξετάσεις ή όχι έχει να κάνει με την συνείδηση των κοριτσιών και μόνο. Απαγορεύεται κάθε τρεις και λίγο ή μάλλον δεν προβλέπεται απροειδοποίητα να αλλάζουν μαγαζί ανάλογα με τις γκαύβλες και την κίνηση.Άρα έτσι όπως μαγειρεύουν τα ωράρια τις προσλήψεις και τις άδειες με τον ίδιο τρόπο μαγειρεύουν και τις εξετάσεις αν θέλουν. Εξάλλου μιλάμε για υπόκοσμο που λειτουργεί μοιράζοντας μίζες δεξιά και αριστερά. Τα περί κανόνων κλπ πάνε περίπατο!
Δεν εχεις και αδικο.Ειχα ζητησει παλιοτερα τις εξετασεις μιας κοπελας..αφου πρωτα με ζαλισαν κανα δεκαλεπτο..οταν τελικα μου εδειξε το χαρτι το κρατουσε ετσι ωστε να μην βλεπω το ονομα της.Καθαρες ειναι μου λεει, ναι οκ της λεω αλλα δεν βλεπω το ονομα σου! δεν γινεται να στο δειξω κι εφυγε μεσα.Λεω την τσα2 με πεισατε τωρα.. ειστε μια χαρα και σηκωθηκα κι εφυγα.Ποτε ξανα δεν πηγα με αυτη τη κοπελα!
 

DimitrisOOO(1)

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2018
Μηνύματα
709
Like
99
Πόντοι
6
Και που ξερεις εσυ τι ξερω για θεσσαλονικη?
Ο κουλης φερνει τους λαθρο απο τα νησια στην ενδοχωρα ενω απο τον εβρο μπαινουν ανεξελεγκτα χιλιαδες καθε μηνα. Αυτοι ερχονται θεσσαλονικη και πηδανε στα μπουρδελα, χωρις να εχουν περασει απο καμια υπηρεσια να τους ελεγξει για το τι κουβαλανε. Πιο πριν δεν υπηρχε αυτη η κατασταση και ειδικα στη θεσσαλονικη δεν ειχαμε λαθρο. 

Aν δεν τα πιανεις τυπε δεν πειραζει, μπορεις απλα να μη μιλας.   :babycry: :jerking: :jerking:


:jerking2: :jerking2: :jerking2: :uglystupid:
 

pasok

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2018
Μηνύματα
73
Κριτικές
97
Like
1.521
Πόντοι
2.460
Το πρώην Hot Lady, στο οποίο έγινε ανακαίνιση και ονομάζεται πλέον
Κακά Κορίτσια [και χρεώνει το απλό πρόγραμμα 40 ευρώ από 30 που χρέωνε]
δέχεται σίγουρα αλλοαδαπούς. Αυτό είναι στη διασταύρωση Φρίξου [12]
και Νικηφόρου Ουρανού κάτω από το Playboy. 
 

madness_85

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2019
Μηνύματα
82
Like
54
Πόντοι
0
Παιδιά όλα δέχονται . Μην τρώτε Παπά. Ϊσως πρέπει να κοπούν τα ελεύθερα στοματικά μια και καλή!
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
756
Κριτικές
14
Like
1.479
Πόντοι
496
Σε ένα που πέρασα πρόσφατα τους χρέωνε τους Πακιστανούς πιο ακριβά.
 

rebelos1

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2019
Μηνύματα
423
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
1
Έχω την εντύπωση ότι τα 30άρια δέχονται όλα. Στα 40άρια στιλ super paradise και λοιπά δεν έχω δει ακόμα λαθροεισβολείς
 

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.907
Κριτικές
63
Like
7.444
Πόντοι
4.766
Έχω την εντύπωση ότι τα 30άρια δέχονται όλα. Στα 40άρια στιλ super paradise και λοιπά δεν έχω δει ακόμα λαθροεισβολείς
Πιο πολύ εκεί έχω δει.. Συγκεκριμένα είχα δει παρέα τριών πακηδων και ο ένας είχε μπει στην Ροξη
 

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.907
Κριτικές
63
Like
7.444
Πόντοι
4.766
Όταν δούλευε η Ιωάννα στο Godiva είχα πάει και βγήκε από το δωμάτιο ένας Πακης και ξενέρωσα και έφυγα.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Και που ξερεις εσυ τι ξερω για θεσσαλονικη?
Ο κουλης φερνει τους λαθρο απο τα νησια στην ενδοχωρα ενω απο τον εβρο μπαινουν ανεξελεγκτα χιλιαδες καθε μηνα. Αυτοι ερχονται θεσσαλονικη και πηδανε στα μπουρδελα, χωρις να εχουν περασει απο καμια υπηρεσια να τους ελεγξει για το τι κουβαλανε. Πιο πριν δεν υπηρχε αυτη η κατασταση και ειδικα στη θεσσαλονικη δεν ειχαμε λαθρο.  

Aν δεν τα πιανεις τυπε δεν πειραζει, μπορεις απλα να μη μιλας.   :babycry: :jerking: :jerking:
στην θεσσαλονικη είχαμε λαθρο από τοτε που μπηκαν οι αλβανοι με την ηπατιτιδα τους το 1990, κανενας αλβανος δεν ειχε ερθει νομιμα δεκαετια του 90 και η ηπατιτιδα ηταν πολλαπλασια σε αυτους από ότι στην ελλαδα.

στις αραβικες χωρες πχ λογω ισλαμ το aids είναι πολύ πιο κατω από ελλαδα, γαλλια, ευρωπη, όπως βλέπεις στον χαρτη σε ποσοστα εως 10 φορες κατω, αλλα μπορει να εχουν αλλα
 

Συνημμένα

  • hiv_013.jpg
    hiv_013.jpg
    338,8 KB · Εμφανίσεις: 98
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
5.819
Like
453
αφου δε τους πυροβολαμε με το που μπαινουν στη χωρα μας....θα γαμησουν και στα μπουρδελα ..και θα γαμησουν και τη χωρα ολη..

ειναι θλιβερο το θεαμα να ξατεβαινεις Θεσσαλονικη και να τους βλεπεις παντου..

ειναι και πολυ καλοι γνωστες της αγγλικης γλωσσας και στελνουν και μυνηματακια στο βαιμπερ...
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
756
Κριτικές
14
Like
1.479
Πόντοι
496
Όταν δούλευε η Ιωάννα στο Godiva είχα πάει και βγήκε από το δωμάτιο ένας Πακης και ξενέρωσα και έφυγα.
γαμησετα, καλά έκανες και έφυγες. Βέβαια η ίδια μου είχε πει ότι δεν τους δέχεται. :(
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
αφου δε τους πυροβολαμε με το που μπαινουν στη χωρα μας....θα γαμησουν και στα μπουρδελα ..και θα γαμησουν και τη χωρα ολη..

ειναι θλιβερο το θεαμα να ξατεβαινεις Θεσσαλονικη και να τους βλεπεις παντου..

ειναι και πολυ καλοι γνωστες της αγγλικης γλωσσας και στελνουν και μυνηματακια στο βαιμπερ...
αυτό που στην χωρα τους είναι αυτονοητο, να μην είναι ξεφραγο αμπελι, εδώ το λενε ρατσισμο.

φατε δημοκρατια και αντιρατσισμο όταν σας ληστεύουνε και σας βιαζουνε
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.055
Κριτικές
1
Like
187
Πόντοι
16
αυτό που στην χωρα τους είναι αυτονοητο, να μην είναι ξεφραγο αμπελι, εδώ το λενε ρατσισμο.

φατε δημοκρατια και αντιρατσισμο όταν σας ληστεύουνε και σας βιαζουνε
Ρε παιδες,τι συζητηατε?ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ τους δεχονται...θα ειναι ολη μερα αδειο,θα σκασουν τα πακιστανια με κανενα 50ρικο και θα πουνε οχι οι τσατσαδες? Αν ηταν εποχες που απο μας γεμιζανε συνεχεια,να το συζητουσαμε...Αλλα τωρα? Και με τόσους πολλους?Μου θυμιζει ερωτησεις παλιες του τυπους" πηδανε και οι Αλβανοι"? Αστειο το πως σκεφτονται καποιοι...Και θα σας πω και κατι...μην νομιζετε οτι μονο το προφυλακτικο ειναι θεμα...Ακόμη και στα σεντονια που ακουμπαμε ,μπορουμε να κολλησουμε δερματιτιδες
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.453
Κριτικές
22
Like
6.608
Πόντοι
3.346
αφου δε τους πυροβολαμε με το που μπαινουν στη χωρα μας....θα γαμησουν και στα μπουρδελα ..και θα γαμησουν και τη χωρα ολη..

ειναι θλιβερο το θεαμα να ξατεβαινεις Θεσσαλονικη και να τους βλεπεις παντου..

ειναι και πολυ καλοι γνωστες της αγγλικης γλωσσας και στελνουν και μυνηματακια στο βαιμπερ...
Να τους γυρισουμε στην πατριδα τους ναι.Να τους αφησουμε να περασουν και να πανε σε οποιο μερος της ευρωπης ξεκινησαν να πανε ναι.Οχι και να τους πυροβολησουμε..δεν ειμαστε τετοιοι εμεις.
στα αλλα που λες εχεις δικιο, φιλη μου στα σισιαλ την εχουν ζαλισει στα μνμ.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.453
Κριτικές
22
Like
6.608
Πόντοι
3.346
Ρε παιδες,τι συζητηατε?ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ τους δεχονται...θα ειναι ολη μερα αδειο,θα σκασουν τα πακιστανια με κανενα 50ρικο και θα πουνε οχι οι τσατσαδες? Αν ηταν εποχες που απο μας γεμιζανε συνεχεια,να το συζητουσαμε...Αλλα τωρα? Και με τόσους πολλους?Μου θυμιζει ερωτησεις παλιες του τυπους" πηδανε και οι Αλβανοι"? Αστειο το πως σκεφτονται καποιοι...Και θα σας πω και κατι...μην νομιζετε οτι μονο το προφυλακτικο ειναι θεμα...Ακόμη και στα σεντονια που ακουμπαμε ,μπορουμε να κολλησουμε δερματιτιδες
Αυτο σκεφτομουν κι εγω..οι κοπελες αν δεν εχουν δουλεια σιγουρα θα τους βαλουν μεσα..τουλαχιστον οι περισσοτερες!
 

minkowski

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
191
Like
850
Πόντοι
81
Αυτο σκεφτομουν κι εγω..οι κοπελες αν δεν εχουν δουλεια σιγουρα θα τους βαλουν μεσα..τουλαχιστον οι περισσοτερες!
Είναι και κάποιες κοπέλες που δέχονται χύσιμο στο στόμα, φαντάζομαι αυτές τις χύνουν και οι πακιστανοί και κάθε άλλος βρωμιάρης λαθρομετανάστης που μπορεί να κουβαλάει χίλια δυο μικρόβια.Αυτές δε σιχαίνονται-φοβούνται μη κολήσουν τίποτα? Έτσι πλέον είναι πολύ επικίνδυνο να πάμε και να κάνυμε ελεύθερο στοματικό με αυτές.Ποίες είναι οι κοπέλες που δέχονται χύσιμο στο στόμα αυτό το διάστημα ξέρει κάποιος να ενημερώσει.

 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.453
Κριτικές
22
Like
6.608
Πόντοι
3.346
Λοιπον εχουμε και λεμε μεχρι τωρα: Λας βεγκας τους δεχονται! εγω ειδα στην πρωινη βαρδια να περναει ενας στο τερμα δεξια,την κοπελα την ελεγαν νατασα λιγο στρουμπουλη.
Τριδυματους δεχονται! ειδα να βαζει μεσα στο τελευταιο..μια μιλφ ηταν ξεχασα το ονομα της τωρα.
Εκει που ηταν η εκκλησια το στουντιο πανω στο δρομο δηλαδη.Ειδα και εκει να βαζουν μεσα στο δωματιο.
Απο εμενα αυτα ενα μεγαλο Χ και εννοειται σε οποιο αλλο δω..ενημερωνω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom