Νέα

Οι μαύρες στη Λ. Συγγρού στο ύψος του Ωνάσειου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα yrret
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
Μπορεις να γινεις λιο πιο σαφης plz? Εννοω που/πως κλπ..

Ποσο "συχνα-πυκνα" γινεται αυτο ?

Αυτα..

ΥΓ - Δεν ειμαι περιεργος.Απλα ζω και κυκλοφορω στην Συγγρου απο πιτσιρικι..
ναι βρε μωρο μου και εμεις ζουμε εκει και κυκλοφορουμε τα βραδυα αλλα δεν κανουμε ετσι.....εγινε δυο φορες ...και σε δυο συγκεκριμενα σημεια βγαινουν γυναικες εκει....επομενος εγινε σε ενα απο τα δυο η και στα δυο
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Εξω απο το Παντειο βλεπω 3-4 Αλβανεζες πουτανες..Βασικα ειναι χοντρο-κοντο-μπαζα.Γιαυτο δεν μπορουσε να "τελειωσει" ο ανθρωπος.

Αυτα..

 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
Εξω απο το Παντειο βλεπω 3-4 Αλβανεζες πουτανες..Βασικα ειναι χοντρο-κοντο-μπαζα.Γιαυτο δεν μπορουσε να "τελειωσει" ο ανθρωπος.

Αυτα..
εχει δυο εκει που λες αλλα εχει κιαλλες πιο κατω πριν τη στροφη για τα γραφεια της forthnet
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Εξω απο το Παντειο βλεπω 3-4 Αλβανεζες πουτανες..Βασικα ειναι χοντρο-κοντο-μπαζα.Γιαυτο δεν μπορουσε να "τελειωσει" ο ανθρωπος.

Αυτα..
Ε κι αυτος δεν εβλεπε γκαβος ηταν
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Ε κι αυτος δεν εβλεπε γκαβος ηταν

Πανω στην καυλα του, ο καθε ανθρωπος κανει διαφορες μαλακιουλες..

Προσωπικα θυμαμαι προσφατα, περπατουσα στην Συγγρου και με το που περασα εξω απο το Παντειο, αρχισε ενα κοντοπουτανο να λεει δυνατα στην διπλανη της, κοιτωντας με στα ματια.. "με το μαλακα που παντρευτηκα..που δεν με γαμαει ποτε..".. :2funny: :2funny:

Εγω απλα της χαμογελασα και συνεχεισα για το "Αντιπεινα", ενεκα πεινας..

Αυτα..
 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
Πανω στην καυλα του, ο καθε ανθρωπος κανει διαφορες μαλακιουλες..

Προσωπικα θυμαμαι προσφατα, περπατουσα στην Συγγρου και με το που περασα εξω απο το Παντειο, αρχισε ενα κοντοπουτανο να λεει δυνατα στην διπλανη της, κοιτωντας με στα ματια.. "με το μαλακα που παντρευτηκα..που δεν με γαμαει ποτε..".. :2funny: :2funny:

Εγω απλα της χαμογελασα και συνεχεισα για το "Αντιπεινα", ενεκα πεινας..

Αυτα..
μετα απο ενα τετοιο συμβαν ..ρωταει  τον ξυλοφωρτομενο η συζηγος του"αγαπη μου τη επαθες?και αυτος απανταει"αστα βρε γυναικα σταματησα στη συγγρου σε ενα ατμ και μου την επασαν δυο αλβανοι να με λυστεψουν... :2funny: :2funny: :2funny:και εγω απαντω δεν ηξερες που σταματουσες δεν ρωτουσες να μαθεις? για ενα πηδημα πας και το πληρωνεις με ατιτημο το κατ:idiot: :idiot: :idiot: :idiot:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom