Νέα

Νεαρό ζευγάρι για μάτι από αμάξι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Trelost
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 62
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Kaulotzitzikas

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2021
Μηνύματα
124
Κριτικές
1
Like
467
Πόντοι
21
Πριν πολλά χρόνια ο Λυκαβηττός κι Περιφερειακός στα Τουρκοβούνια ηταν τα μέρη που επέλεγα όταν ήθελα να κάνω εργολαβία μέσα στο αμαξι.Τα χρόνια έχουν περάσει οι καιροί άλλαξαν κι η επικινδυνότητα πια είναι σε έξαρση για τέτοια φάση.δεν είναι κακή η ιδέα σου αλλά κι εμείς που είμαστε ζευγάρι και μας αρέσει αυτή η φάση δύσκολα κανονίζουμε-ανακοινωνουμε.
 
Εγγρ.
11 Ιαν 2024
Μηνύματα
10
Like
22
Πόντοι
0
Πολυ ενδιαφερον. Εγω που αναζηταω το πρωτο μας τριο με την κοπελα μου που μπορουμε να παμε εχετε καποια προταση;
Αν σου ανοίξουν τα μυνήματα στείλε μου να σου πω.γτ κανονίζουμε κι εμείς για Σάββατο κάποια πράγματα.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.331
Κριτικές
124
Like
6.428
Πόντοι
5.097
Πριν πολλά χρόνια ο Λυκαβηττός κι Περιφερειακός στα Τουρκοβούνια ηταν τα μέρη που επέλεγα όταν ήθελα να κάνω εργολαβία μέσα στο αμαξι.Τα χρόνια έχουν περάσει οι καιροί άλλαξαν κι η επικινδυνότητα πια είναι σε έξαρση για τέτοια φάση.δεν είναι κακή η ιδέα σου αλλά κι εμείς που είμαστε ζευγάρι και μας αρέσει αυτή η φάση δύσκολα κανονίζουμε-ανακοινωνουμε.
Τύπε ακόμα παίζονται γαμησια εκεί που γράφεις, συν χόρτο και καγκουρια :rockon::rockon::2funny::2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom