Νέα

Να γαμάμε fleshlight...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα garoxas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 51
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.537
Like
12.559
Πόντοι
2.256
Οι λευκοί το ξέρουν ότι είστε λευκοί εδώ?
Γιατί άμα πάτε πουθενά παραέξω και το πείτε, θα σας κοιτάνε λίγο περίεργα.
Δηλαδή, έχω κάπου 15 φορές απ'το 1990 που με είχαν πάει για booking στο τμήμα. Για μαλακίες. Speeding, DUI που'μουν μικροποσοστά πάνω απ'το όριο και τέτοια. Όλες τις φορές στο Race μου γράφανε Hispanic/Latino, εκτός από 2 που'ταν καλοκαίρι και το'χα παραχέσει με τα μπάνια και βγήκα Middle Eastern. Κι έχω σχετικά τυπική νησιώτικη μάπα.
Πολύ παλιά, δεκαετία '90 αρχές,ένας φίλος, τυπικός μελαχρινός Έλληνας πήγε για σπουδές στο Τέξας. Μιλάμε τηλέφωνο και του λέω, ρε μαλάκα, πώς τα πας με τους άλλους συμφοιτητές, κόσμο κλπ;;;; Μου λέει, κοίτα, με τους Έλληνες γενικά δεν έχουν πρόβλημα αλλά εμένα με περνάνε για Πακιστανό!!!
:cheesy::cheesy::cheesy::cheesy:
 

aunanisths

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2023
Μηνύματα
368
Like
854
Πόντοι
81
Στα 54 σου αντι να ριχνεις λεφτα σε υπηρεσιες ερωτα ριξε τα σε εναν ψυχολογο να σε βοηθησει. Εισαι για λυπηση μονο με αυτα που γραφεις και οικτο.
Δικά μου είναι τα λεφτά, όπου θέλω θα τα ρίχνω.
Επίσης, "υπηρεσίες έρωτα"? Μήπως πρέπει να πας πίσω στο reddit?
 

koutavoulias

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.169
Κριτικές
60
Like
19.935
Πόντοι
14.936
Οι λευκοί το ξέρουν ότι είστε λευκοί εδώ?
Γιατί άμα πάτε πουθενά παραέξω και το πείτε, θα σας κοιτάνε λίγο περίεργα.
Δηλαδή, έχω κάπου 15 φορές απ'το 1990 που με είχαν πάει για booking στο τμήμα. Για μαλακίες. Speeding, DUI που'μουν μικροποσοστά πάνω απ'το όριο και τέτοια. Όλες τις φορές στο Race μου γράφανε Hispanic/Latino, εκτός από 2 που'ταν καλοκαίρι και το'χα παραχέσει με τα μπάνια και βγήκα Middle Eastern. Κι έχω σχετικά τυπική νησιώτικη μάπα.
Φίλε μου Αυνανιστη καλησπέρα..
Κοίτα..
Το αν είσαι μελαχρινός λόγω Μεσογείου και Ελλαδισταν δεν σημαίνει
ότι δεν είσαι λευκός οκ?
Από την άλλη μπορεί να θες να δηλώνεις κοντοχωριανος του Gianni's...
No problem.
Χάτηρια δεν χαλάω πουθενά.
Να σου πω όμως κάτι?
Και φιλικά πάντα έτσι?
Για πάρτη σου δήλωνε ότι θες μην βάζεις μέσα όλη την Ελλάδα
σαν τους γραφικούς που κάθονται και λένε για την
Τουρκοκρατία και ότι είμαστε απόγονοι Τούρκων.
Κάπου έλεος δηλαδή..


Επίσης ανέφερες ότι λευκοί σκότωναν λευκούς στην κατοχή?
Θα ήθελες να ζεις σε μια ειδυλλιακή και ουμανιστική κοινωνία φυλων της Αφρικης
με πολεμαρχους και στρατιώτες?
Εκεί μπορεί να χρειαζόταν να κάνεις και το μεσημεριανό τους να ξέρεις...
Ο πόλεμος είναι παντού απλά..
Δεν κοιτάει χρώμα ούτε θρησκείες ούτε τίποτα...

Να είσαι καλά..
 

aunanisths

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2023
Μηνύματα
368
Like
854
Πόντοι
81
Πολύ παλιά, δεκαετία '90 αρχές,ένας φίλος, τυπικός μελαχρινός Έλληνας πήγε για σπουδές στο Τέξας. Μιλάμε τηλέφωνο και του λέω, ρε μαλάκα, πώς τα πας με τους άλλους συμφοιτητές, κόσμο κλπ;;;; Μου λέει, κοίτα, με τους Έλληνες γενικά δεν έχουν πρόβλημα αλλά εμένα με περνάνε για Πακιστανό!!!
:cheesy::cheesy::cheesy::cheesy:
Μ'έχουν κατηγορήσει για πολλά πράγματα εκεί, αλλά κανείς ποτέ δεν με κατηγόρησε ότι είμαι λευκός. Εδώ τους Ιταλοαμερικάνους δεν τους έχουν για λευκούς πρακτικά. Δηλαδή έχω ακούσει φράσεις τύπου "is he/she Italian or white?"
Δηλαδή, οκ, το καταλαβαίνω πως διάφορα αγγλογερμανοειδή έχουν μείνει σε χλωρό κλαρί και τώρα γλείφουν εκεί που χέζανε και βάλανε όλους τους Σλάβους, Μεσογειακούς κτλ μέσα και τους λένε "Οκ, τώρα που γαμάνε εμάς είστε κι εσείς λευκοί" αλλά να σοβαρευτούμε και λίγο.
 

aunanisths

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2023
Μηνύματα
368
Like
854
Πόντοι
81
Φίλε μου Αυνανιστη καλησπέρα..
Κοίτα..
Το αν είσαι μελαχρινός λόγω Μεσογείου και Ελλαδισταν δεν σημαίνει
ότι δεν είσαι λευκός οκ?
Από την άλλη μπορεί να θες να δηλώνεις κοντοχωριανος του Gianni's...
No problem.
Χάτηρια δεν χαλάω πουθενά.
Να σου πω όμως κάτι?
Και φιλικά πάντα έτσι?
Για πάρτη σου δήλωνε ότι θες μην βάζεις μέσα όλη την Ελλάδα
σαν τους γραφικούς που κάθονται και λένε για την
Τουρκοκρατία και ότι είμαστε απόγονοι Τούρκων.

Κάπου έλεος δηλαδή..


Επίσης ανέφερες ότι λευκοί σκότωναν λευκούς στην κατοχή?
Θα ήθελες να ζεις σε μια ειδυλλιακή και ουμανιστική κοινωνία φυλων της Αφρικης
με πολεμαρχους και στρατιώτες?
Εκεί μπορεί να χρειαζόταν να κάνεις και το μεσημεριανό τους να ξέρεις...
Ο πόλεμος είναι παντού απλά..
Δεν κοιτάει χρώμα ούτε θρησκείες ούτε τίποτα...

Να είσαι καλά..
Καθόλου. Οι Τούρκοι είναι απόγονοι των Ελλήνων. Και άλλων κατοίκων των Βαλκανίων. Οι Τούρκοι υιοθέτησαν μια θρησκεία, πακέτο με την οποία πήγαινε και μια γλώσσα. Ο καθένας για διαφορετικούς λόγους. Οικονομικούς να μην πληρώνουν φόρους, κοινωνική αποδοχή, καλύτερη θέση στην κοινωνία κτλ. Απλά σε κάποια φάση διέγραψαν την πραγματική κληρονομιά τους και ξεκίνησαν να παριστάνουν κάτι νομάδες που κουβαλήθηκαν από την Κεντρική Ασία και ένδοξα κατέκτησαν άλλη χώρα, ενώ οι περισσότεροι έχουν ρίζες στην ίδια χώρα και απλά την πρόδωσαν.
Οι Τούρκοι δεν διαφέρουν σε κάτι από το FYROM που'ναι βούλγαροι με ψυχολογικά που δεν θέλουν να'ναι Βούλγαροι αλλά θέλουν να'ναι Ελληνες χωρίς να'ναι Ελληνες.
 

aunanisths

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2023
Μηνύματα
368
Like
854
Πόντοι
81
Παω πισω στη δουλεια γιατι το βραδυ εχω να βγω με γκομενα σε αντιθεση με εσενα που θα παιξεις με τα κουκλακια σου. Κατσε κρυμμενος την υπολοιπη ζωη σου σε μια σπηλια να βιωνεις ξανα και ξανα τα τραυματα και τη χαμηλη αυτοπεποιθηση στην τελικη δικα σου ειναι και αυτα.
Μπράβο, χαίρομαι για σένα. Μ'αρέσει ο κόσμος που αντλεί όλη την αξία από το αν δέχονται ή όχι να βγουν γκόμενες μαζί του :grin:
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.339
Πόντοι
506
Υπάρχουν άνθρωποι με σοβαρά προβλήματα στην εμφάνιση, δυσμορφία, ακμή σε ακραίο επίπεδο, πολύ στραβές μύτες, αναπηρίες σε χέρια, πόδια κλπ. που δημιουργούν ψυχολογικό θέμα σε αυτόν που το έχει και αισθάνεται άσχημα ακόμα και σε πουτάνες.
Δε μπορείς εσύ να απαγορεύσεις τις κούκλες με νοημοσύνη, επειδή θα έρθουν και μερικοί ψυχάκηδες να αγοράσουν και επειδή εσύ ως αρτιμελής και χωρίς προβλήματα, μπορείς να χτυπάς όποιο μουνί θες.
Έγινα κατανοητός;
Πάρε και μία εικόνα τώρα:

Πρέπει όμως να καταλάβεις ότι οι κούκλες αυτές είναι κάτι ψεύτικο δε είναι η πραγματική επαφή και γιατι να νοιωθεις κάποιος άσχημα στις πουτανες?εκεί πληρώνει οπότε δε πρέπει να νοιώθει άσχημα.Ειμαι κατά της δημιουργίας κούκλας μόνο πραγματική επαφή.
 

aunanisths

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2023
Μηνύματα
368
Like
854
Πόντοι
81
Πρέπει όμως να καταλάβεις ότι οι κούκλες αυτές είναι κάτι ψεύτικο δε είναι η πραγματική επαφή και γιατι να νοιωθεις κάποιος άσχημα στις πουτανες?εκεί πληρώνει οπότε δε πρέπει να νοιώθει άσχημα.Ειμαι κατά της δημιουργίας κούκλας μόνο πραγματική επαφή.
Τύπε, έχω γαμήσει πουτάνες με:
Ψεύτικα νύχια.
Ψεύτικα μαλλιά.
Ψεύτικα βυζιά.
Ψεύτικα δόντια.
Ψεύτικους κώλους.
Ψεύτικο μαύρισμα.
Ψεύτικο χρώμα ματιών aka φακοί.
Ψεύτικο δέρμα aka makeup.
Ψεύτικα φρύδια, ψεύτικες βλεφαρίδες.
Ψεύτικες μολδαβές που παριστάνανε ψεύτικες λατινοαμερικάνες, ψεύτικες βενέκες που παριστάνανε ψεύτικες βραζιλιάνες, μια ψεύτικη αλβανή που έλεγε ψέμματα πως είναι από την Αγγλία.
Όλες βγάζανε κάτι ψεύτικα βογγητά για να τελειώσω πιο γρήγορα.
Κοινώς, δε με χέζεις?
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.339
Πόντοι
506
Τύπε, έχω γαμήσει πουτάνες με:
Ψεύτικα νύχια.
Ψεύτικα μαλλιά.
Ψεύτικα βυζιά.
Ψεύτικα δόντια.
Ψεύτικους κώλους.
Ψεύτικο μαύρισμα.
Ψεύτικο χρώμα ματιών aka φακοί.
Ψεύτικο δέρμα aka makeup.
Ψεύτικα φρύδια, ψεύτικες βλεφαρίδες.
Ψεύτικες μολδαβές που παριστάνανε ψεύτικες λατινοαμερικάνες, ψεύτικες βενέκες που παριστάνανε ψεύτικες βραζιλιάνες, μια ψεύτικη αλβανή που έλεγε ψέμματα πως είναι από την Αγγλία.
Όλες βγάζανε κάτι ψεύτικα βογγητά για να τελειώσω πιο γρήγορα.
Κοινώς, δε με χέζεις?
Τουλάχιστον είναι αληθινοί άνθρωποι σε πραγματική επαφή οκ τα κίνητρα ήταν άντε τελείωνε πάμε στον επόμενο αλλα είναι οι κούκλες είναι κάτι υπερψευτικο και μη πραγματικό,θα ξεχάσουμε και αυτά που ξέρουμε με δαυτους.
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.186
Like
1.853
Πόντοι
216
Πρέπει όμως να καταλάβεις ότι οι κούκλες αυτές είναι κάτι ψεύτικο δε είναι η πραγματική επαφή και γιατι να νοιωθεις κάποιος άσχημα στις πουτανες?εκεί πληρώνει οπότε δε πρέπει να νοιώθει άσχημα.Ειμαι κατά της δημιουργίας κούκλας μόνο πραγματική επαφή.
Όπως γράφει το άρθρο, θα το βλέπουμε σαν ένα ερωτικό παιχνίδι και μόνο.
Απλά θα είναι άλλου επιπέδου.
Αν σκεφτείς και το fleshlight, το μουνί δεν υποκαθιστά; Ο δονητής την ίδια δουλειά δεν κάνει;
Αλλίμονο σε αυτούς που θα ερωτεύονται ρομπότ, σε αυτό συμφωνώ.
Προσωπικά πιστεύω ότι σε 20-30 χρόνια, θα κυκλοφορήσουν ρομπότ που δε θα αντιλαμβάνεσαι ότι είναι ρομπότ. Θα γαμάς στον οίκο και δε θα παίρνεις χαμπάρι αν ήταν η Λίζα από Βραζιλία ή αν έχει ένα i5 για μυαλό.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.339
Πόντοι
506
Όπως γράφει το άρθρο, θα το βλέπουμε σαν ένα ερωτικό παιχνίδι και μόνο.
Απλά θα είναι άλλου επιπέδου.
Αν σκεφτείς και το fleshlight, το μουνί δεν υποκαθιστά; Ο δονητής την ίδια δουλειά δεν κάνει;
Αλλίμονο σε αυτούς που θα ερωτεύονται ρομπότ, σε αυτό συμφωνώ.
Προσωπικά πιστεύω ότι σε 20-30 χρόνια, θα κυκλοφορήσουν ρομπότ που δε θα αντιλαμβάνεσαι ότι είναι ρομπότ. Θα γαμάς στον οίκο και δε θα παίρνεις χαμπάρι αν ήταν η Λίζα από Βραζιλία ή αν έχει ένα i5 για μυαλό.
Σε 20 έως 30 χρόνια όντως παίζει να γίνει αυτό εδώ τώρα στα μπουρδέλα φέρνουν τραβεστί και κυνδινευουμε να γαμησουμε τραβεστι επειδή η ομοφυλοφιλία είναι στα πάνω της.Τοτε που θα είναι στα πάνω τους τα ρομπότ θα πλασάρουν ρομπότ στα μπουρδέλα.
 

Loukoum4s

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2019
Μηνύματα
532
Like
1.324
Πόντοι
206
Εδώ είστε μαστόρια
Και όσο εγώ ανεβάζω, εσείς παραγγέλνετε!

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom