Νέα

Mr Μαλάκας 2023 ΤΕΛΙΚΟΣ

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΤΕΛΙΚΟΣ Mr. Malakas 2023

  • dantedmc

  • Νίο

  • tellystalone6969

  • Νίπλης

  • Ψήφο σε εμένα. Δεν ξέρω κι εγώ πως με λένε.


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
2
Like
65.091
Πόντοι
12.056
Αγορίνα πως ξεφυγες εσύ επιφυλάσσομαι να μην χαθεί τέτοιο κελεπουρι!!
XjD.gif
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.739
Πόντοι
2.306
Ο πιο μαλάκας του 2023 ειμαι εγώ, με έβαλε η γυναικα μου να περασω λαμπακια στα καγκελα του σπιτιου ΑΣΤΗ ΝΑ ΛΕΕΙ ΑΣΤΗ ΝΑ ΛΕΕΙ, ΔΕΝ ΠΑΩ ΠΟΥΘΕΝΑ, οι μέρες πέρναγαν σε βάρος μου και παραμονή Χριστουγέννων βράδυ θα ερχοταν κόσμος, και άχρηστε ΕΙΣΑΙ ΕΝΑ ΤΙΠΟΤΑ και έφαγα μια ηλεκτροπληξία περιποιημένη, στην αρχη ενιωσα κατι να με γαργαλαει ΠΕΡΡΙΤΟ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ δεν έδωσα σημασια, αλλα μολις αγγιξα τα κάγκελα ΠΟΙΑ ΜΕ ΚΑΤΑΡΑΣΤΗΚΕ;
Δεν φτάνει αυτό με κορροιδευαν κιόλας.... ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟΣΕΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ.......
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
13.999
Πόντοι
3.936
Ο πιο μαλάκας του 2023 ειμαι εγώ, με έβαλε η γυναικα μου να περασω λαμπακια στα καγκελα του σπιτιου ΑΣΤΗ ΝΑ ΛΕΕΙ ΑΣΤΗ ΝΑ ΛΕΕΙ, ΔΕΝ ΠΑΩ ΠΟΥΘΕΝΑ, οι μέρες πέρναγαν σε βάρος μου και παραμονή Χριστουγέννων βράδυ θα ερχοταν κόσμος, και άχρηστε ΕΙΣΑΙ ΕΝΑ ΤΙΠΟΤΑ και έφαγα μια ηλεκτροπληξία περιποιημένη, στην αρχη ενιωσα κατι να με γαργαλαει ΠΕΡΡΙΤΟ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ δεν έδωσα σημασια, αλλα μολις αγγιξα τα κάγκελα ΠΟΙΑ ΜΕ ΚΑΤΑΡΑΣΤΗΚΕ;
Δεν φτάνει αυτό με κορροιδευαν κιόλας.... ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟΣΕΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ.......

Πρόσεχε εάν έχεις περιουσία.

Εμένα μια έτσι πήγε να με ξεκάνει.

- ´Έλα να μου συνδέσεις την κουζίνα, δεν είναι δύσκολο.

Πάω και εγώ ο μαλακας, κατεβάζω τον διακόπτη της κουζίνας από τον πίνακα αλλά άφησα πάνω τον γενικό για να βλέπω.

ΜΕΓΑ ΛΑΘΟΣ!.

Εκεί που έκανα τον Bob τον μάστορα, πάει η άλλη και σηκώνει τον διακόπτη της κουζίνας.

Και τι μου λέει η ηλίθια;

- Χωρίς ρεύμα πως θα ξέρεις ότι δουλεύει;

Θα με έστελνε στον άλλο κόσμο το ΖΩΟ!

Αϊ σιχτιρ με τη μαλακισμένη.

Της είχα ρίξει κάτι γαμήσια όμως….
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.327
Κριτικές
124
Like
6.422
Πόντοι
5.097
Σε γρασσαρουν στο μηχανοστάσιο κάθε μέρα τρύπιε δίοπε .... μου τα είπε ο ναυαρχος, σε έχει κάνει πουτανάκι της φρεγάτας ..... δεν ασχολούμαι μαζί σου ....
Στέκα πονάς, γ@μιεται ο μΠειραιάς :birdman::birdman::birdman:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ROB. C

CLOSER822

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.024
Like
9.858
Πόντοι
1.406
Ρε βλάκα τρύπιε δίοπε είμαι βάζελος !!!!!
δεν εχει σημασια ρε ηλιθιε αμεα καθυστερα...ουτε αγροτης εισαι αλλα το "αγροτη πεινας ,γαμιεται ο πειραιας " ειναι αθανατο συνθημα,μαθε να αντιλαμβανεσαι τι σου γραφουν και πως βλημα!
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
43.998
Like
24.981
Πόντοι
5.006
δεν εχει σημασια ρε ηλιθιε αμεα καθυστερα...ουτε αγροτης εισαι αλλα το "αγροτη πεινας ,γαμιεται ο πειραιας " ειναι αθανατο συνθημα,μαθε να αντιλαμβανεσαι τι σου γραφουν και πως βλημα!
Μη χάσεις και δε πεις τη μαλακια σου και εσύ :tooth:
 

CLOSER822

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.024
Like
9.858
Πόντοι
1.406
Ποιος σε ρώτησε ρε ηλίθιε;;; τον δικηγόρο στον τρύπιο δίοπο θες να κάνεις;;;;
σιγα μη θελω να κανω τον δικηγορο ρε λακαμα,εχουμε και ειναι και πρωταθλητης,αλλα αν ανοιξει ενας διαγωνισμος στο μπαμ ρε συ τωρα που γυριζει και ειναι της μοδας στο σαη, του τυπου "μεγαλυτερος καθυστερας εβερ " θα σηκωσεις κουπα......εισαι ρε πουστη τοσο αργοστροφος και βλημα που αν ημουν κρατος θα σε εστελνα να μελετησει την πατεντα σου ο στρατος ......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom