Νέα

Μικρή σκεψη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Spartiatis1976
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Spartiatis1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2020
Μηνύματα
179
Like
712
Πόντοι
81
Αγαπητοί συνάδελφοι και συναγωνιστές, μιας και ανταλλάσουμε πληροφορίες για τις κοπέλες του χώρου , θα ήθελα να έχω λίγο την προσοχή σας..... πολλές κοπέλες δεν γνωρίζουν ότι αναφερόμαστε σε αυτές και τις σχολιάζουμε άλλες φορες θετικά και άλλες φορές αρνητικά.... επομένως ας κρατάμε τις πληροφορίες για μας χωρίς να να τις φέρνουμε σε δύσκολη θέση.... σκεφτείτε πως κάποιες από αυτές κάνουν αυτή τη δουλειά για επιβίωση και μπορεί να έχουν παιδιά που να είναι στην εφηβεία... επομένως αν θέλετε μπορούμε να κρατάμε το φόρουμ σε ένα επίπεδο..δεν θέλω να παρεξηγηθεί....καλό βράδυ
 
OP
OP
S

Spartiatis1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2020
Μηνύματα
179
Like
712
Πόντοι
81
Χθες ήταν Μαγική νύκτα καθώς το απόγευμα δοκίμασα την Δήμητρα από βελβετ και το βράδυ Δανάη και μετά έξοδο τρελή για ποτό στο κέντρο , βέβαια μέχρι δώδεκα αφού μετά έκλεινα όλα...... βασικά Δανάη έχω δοκιμάσει αρκετές φορές και ήξερα τι θα συναντήσω , ποιότητα, μασάζ τέλειο , φραπεδακι, αλλά Δήμητρα κατάλαβα τι εννοούμε μάσαζ δυναμικό αθλητικό , η κοπέλα με έβαλε κάτω και με έλιωσε....μασάζ στο σπίτι τόσο καλό δεν μου έχει κάνει καμία κοπέλα από κανένα γραφείο.....το φραπεδακι δεν με ενδιέφερε η αλήθεια είναι γιατί ήξερε πως αργότερα θα έρθει η Δανάη
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.386
Κριτικές
8
Like
11.134
Πόντοι
3.786
Ο στόχος των reviews όπως παντού είναι να λες την αλήθεια ώστε να προστατεύεις από φόλες και απατεώνες από τη μια και να αναγνωρίζονται όσοι αξίζουν από την άλλη. Όσοι δε μπορούν να είναι ανταγωνιστικοί θα κλείσουν. Όσο δε για το ζήτημα ότι κάποιες κάνουν αυτή τη δουλειά για επιβίωση... και αυτός που έχει φούρνο ή πουλάει χρώματα για την επιβίωσή του δουλεύει δεν είναι χομπίστας. Μήπως προσπαθείς να μας πεις κάτι άλλο;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom