Νέα

Μεσογείων 208 (3ος), Χολαργός

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 418
  • Εμφανίσεις 99K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Sfedona

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2021
Μηνύματα
979
Κριτικές
34
Like
3.165
Πόντοι
2.596
Τιμή εκκίνησης βασικά τα πόσα;
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375
Η διευθυνση αναφερεται ακριβώς στον τιτλο .. Ειναι Mεσογειων, 3η σταση Χολαργού , δίπλα στα Goodies ( και για τους πολυ παλιους .. πάνω από τα πρωην .. πρωην MacDonalds ,,)
 

Jack Bing

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
526
Like
930
Πόντοι
86
Αδέλφια πως ήταν η εμπειρία σας?
Γράφτηκαν διφορούμενα κατά καιρους
 

Jack Bing

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
526
Like
930
Πόντοι
86
Εγώ πάντως δεν είχα ευχαριστηθεί καθόλου.
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375
Χμμμ.. Οντως, και από τις εποχες του εκεί 1ου ορόφου = Ανάπλασις με Ηλιάννα, Γκάμπυ, μετά την Κύπρια Ελίζα/Ελενα κλπ, εχουν περάσει πολλά χρόνια ..
 

Pinguinos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2017
Μηνύματα
235
Κριτικές
14
Like
659
Πόντοι
291
Εχει site to μαγαζί ? από μια προχειρη ερευνα δε βρήκα κάτι?
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.917
Κριτικές
1
Like
143
Πόντοι
16
Χμμμ.. Οντως, και από τις εποχες του εκεί 1ου ορόφου = Ανάπλασις με Ηλιάννα, Γκάμπυ, μετά την Κύπρια Ελίζα/Ελενα κλπ, εχουν περάσει πολλά χρόνια ..

Αχ ρε παρατηρητή τι μου θύμισες η ηλιανα παίζει να ταν η πρώτη μασατζου που πήγα τότε που τανε ευηνου εκεί στον πύργο των Αθηνών, καλό μασάζ και καλό σώμα βυζαρα τότε την υπολόγιζα 40 συν αλήθεια που να ναι τώρα...?
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375
Που να΄ναι αγαπητέ μου FROID έχουν περάσει και 16- 17 χρόνια από τότε " χρυσέ μου άνθρωπε.. " .. ! :wink:
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.830
Κριτικές
18
Like
2.932
Πόντοι
7.195
Συναντηση απο την αγγελια της Αλικης .....
Διευθυνση και οροφος σωστα σου ανοιγει μετα απο τηλεφωνο.
Ντουσιερα μεσα στο δωματιο αναδιδει μια μυρωδια βρωμας .
Συνηθης δυσωδια παλιων σωληνωσεων
ενα μασαζοκρεβατο ενας ανατιναγμενος καναπες φωτα χαμηλωμενα τα οποια δεν ρυθμιζονται σε αλλη ενταση.
η Αλικη μεγαλοκοπελα με σχετικα ομορφο κορμι χαλαρο πεσμενα στηθη.
σε αρχιζει και καλα στο μπαλαμουτι στον καναπε μετα στα μασαζοκρεβατο για ενα τυποις μασαζ πεοθηλασμος χωρις ενδιαφερον και εξω διοτι πια βαρεθηκα.
πεταμενα λεφτα !!!!
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.835
Κριτικές
125
Like
21.671
Πόντοι
28.900
Συναντηση απο την αγγελια της Αλικης .....
Διευθυνση και οροφος σωστα σου ανοιγει μετα απο τηλεφωνο.
Ντουσιερα μεσα στο δωματιο αναδιδει μια μυρωδια βρωμας .
Συνηθης δυσωδια παλιων σωληνωσεων
ενα μασαζοκρεβατο ενας ανατιναγμενος καναπες φωτα χαμηλωμενα τα οποια δεν ρυθμιζονται σε αλλη ενταση.
η Αλικη μεγαλοκοπελα με σχετικα ομορφο κορμι χαλαρο πεσμενα στηθη.
σε αρχιζει και καλα στο μπαλαμουτι στον καναπε μετα στα μασαζοκρεβατο για ενα τυποις μασαζ πεοθηλασμος χωρις ενδιαφερον και εξω διοτι πια βαρεθηκα.
πεταμενα λεφτα !!!!
Από πρόσωπο τι λέει η Αλίκη;;;
Πόσα έσκασες;;;
 

Trohalos

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2018
Μηνύματα
30
Like
138
Πόντοι
0

nikospappes

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2019
Μηνύματα
5
Κριτικές
3
Like
31
Πόντοι
0
Με τη Ναταλία βρέθηκα πρώτη φορά. Η τηλεφωνική συνεννόηση ήταν πανεύκολη. Όταν μπήκα στο χώρο εκείνη ήλθε διακριτικά ντυμένη και χαμογελαστή.
Καθαρή , με ωραίο άρωμα , σωστά εσώρουχα και γενικά δεκτικότατη. Αφού την άφησα να παίξει μπαλίτσα με πίπα που ήταν σε καλό επίπεδο και συνέχισε με βαθιά αρχιδομπουκώματα.
Στα υπόλοιπα αντέχει δυνατό σφυροκόπημα και γενικά δεκτική σε όλα. Εγώ καλά πέρασα μια ωραία ώρα δεν την έφτασα στα όρια που ήθελα γιατί πριν λίγες ώρες είχα ξανασπρώξει και ήμουν κουρασμένος αλλά η πρώτη συνάντηση πήγε καλά και ετοιμάζομαι για την επαναληπτική.
Στο τέλος μου έκανε ένα καταπληκτικό χαλαρωτικό μασάζ και με άδειασε κανονικά από κάθε σκέψη.
Φιλάκια Ναταλία μου, θα ξανάρθω σύντομα
 

jumper

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2006
Μηνύματα
132
Κριτικές
1
Like
182
Πόντοι
1
καλημέρα έχουμε κανένα νέο από το μαγαζί ? αξίζει?
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.637
Πόντοι
456
Με τη Ναταλία βρέθηκα πρώτη φορά. Η τηλεφωνική συνεννόηση ήταν πανεύκολη. Όταν μπήκα στο χώρο εκείνη ήλθε διακριτικά ντυμένη και χαμογελαστή.
Καθαρή , με ωραίο άρωμα , σωστά εσώρουχα και γενικά δεκτικότατη. Αφού την άφησα να παίξει μπαλίτσα με πίπα που ήταν σε καλό επίπεδο και συνέχισε με βαθιά αρχιδομπουκώματα.
Στα υπόλοιπα αντέχει δυνατό σφυροκόπημα και γενικά δεκτική σε όλα. Εγώ καλά πέρασα μια ωραία ώρα δεν την έφτασα στα όρια που ήθελα γιατί πριν λίγες ώρες είχα ξανασπρώξει και ήμουν κουρασμένος αλλά η πρώτη συνάντηση πήγε καλά και ετοιμάζομαι για την επαναληπτική.
Στο τέλος μου έκανε ένα καταπληκτικό χαλαρωτικό μασάζ και με άδειασε κανονικά από κάθε σκέψη.
Φιλάκια Ναταλία μου, θα ξανάρθω σύντομα
H Nαταλία ποια είναι τώρα? Υπάρχουν δυο χώροι στο ίδιο κτίριο ή η Ναταλία είναι η Αλίκη με άλλο όνομα ή είναι συνεργαζόμενη-συστεγαζόμενη με την Αλίκη?
 

Panos610

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2022
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Συναντηση απο την αγγελια της Αλικης .....
Διευθυνση και οροφος σωστα σου ανοιγει μετα απο τηλεφωνο.
Ντουσιερα μεσα στο δωματιο αναδιδει μια μυρωδια βρωμας .
Συνηθης δυσωδια παλιων σωληνωσεων
ενα μασαζοκρεβατο ενας ανατιναγμενος καναπες φωτα χαμηλωμενα τα οποια δεν ρυθμιζονται σε αλλη ενταση.
η Αλικη μεγαλοκοπελα με σχετικα ομορφο κορμι χαλαρο πεσμενα στηθη.
σε αρχιζει και καλα στο μπαλαμουτι στον καναπε μετα στα μασαζοκρεβατο για ενα τυποις μασαζ πεοθηλασμος χωρις ενδιαφερον και εξω διοτι πια βαρεθηκα.
πεταμενα λεφτα !!!!
Καλησπερα συναγωνιστες φρεσκος στην παρεα...εκτος απο την Αλικη ειναι και αλλες κοπελες στο ιδιο διαμερισμα??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom