Νέα

Μαζικά unfollow σε ανθυποβίζιτες του Instagram

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Θα κανείς unfollow?

  • Ναι

  • Όχι

  • Δεν τις εχω κάνει follow

  • Επισκέπτες γαμιέστε πούστηδες


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

guy123guy123

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2017
Μηνύματα
283
Like
988
Πόντοι
81
Απλα σε καποιες που δεν αξιζουν δεν πρεπει να τους δινουμε εμεις αξια. Ειδικα σε καποιες που το παιζουν ινφλουενσερς και προβαλλουν μια χλιδατη ζωη.
Ας παίρνουν τέτοια "αξία", έχουν και κίνητρο να τα πετάνε, άμα δεν τις ακολουθεί κανένας θα κόψουν τα ποσταρίσματα. Το πρόβλημα είναι ότι εσύ ασχολείσαι με το τι λένε και τι ζωή κάνουν ενώ στα αρχίδια μας, το follow γίνεται για να τις έχω μαζεμένες για παχιά όπως έχω και πορνοστάρ, onlyfans μοντέλα κτλ, δηλαδή μόνο παρακολούθηση ποστ για μαλακία όχι ασχολία με όλα τα υπόλοιπα που γράφουν
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.215
Like
15.865
Πόντοι
3.656
Περισσότεροι ψήφοι στην 3η επιλογή !!!!!!!!


Τα ... μέλη ... δεν είναι followers !!!!!!!!!!!!!!!
 

Hristos .

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2023
Μηνύματα
413
Like
1.451
Πόντοι
201
Άμα τα πετάει και βαράς μαλακία ας αισθάνονται όπως θέλουν, σε νοιάζει εσένα; Αυτός είναι ο στόχος, δεν νομίζω να νοιάζεται κανείς τι γράφει το κάθε ξέκωλο στο ίνστα ή να θέλει να την πιάσει γκόμενα, μαλακία και ας γράφει και λέει ό,τι θέλει. Η Τούνη πχ λέει 350 μαλακίες, με νοιάζει; Εγώ την έχω follow για να βλέπω όταν ανεβάζει φωτό με μαγιό να βαρέσω καμία καλή μαλακία, θα ασχοληθώ με το τι μαλακία είπε πάλι; Στα αρχίδια μου κυριολεκτικά ενώ τον κοπανάω
Σεβαστή η γνώμη σου η δικιά μου είναι ότι μπορω να δω ότι ανεβάζει να τραβήξω και την μαλακιά μου χωρίς follow ακόμα και από ψεύτικο προφίλ να κάνω follow κέρδος είναι για κάθε τέτοια γκόμενα.Γεμιζουμε με χιλιάδες followers τέτοιες γκόμενες και εκτός από το ότι αισθάνονται celebrity βγάζουν και ένα κάρο λεφτά τσάμπα. Πρόσφατα πέτυχα μια hot γκομενιτσα που το παίζει celebrity επειδή έχει followers σε καφετέρια της ζήτησε ένα παλικάρι μια φωτογραφία και ένας μαϊντανός που σέρνει μαζί της έσπρωξε το παλικαρι γιατί λέει τους ενοχλεί.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom