Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (2 μέλη και 12 επισκέπτες)

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
313
Κριτικές
5
Like
725
Πόντοι
81

nino123

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2020
Μηνύματα
3
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
0

Καλησπερα στην ομαδα.Θα πω κι εγω με τη σειρα μου για τη συγκεκριμενη γιαγια που εφαγα τη φολα μου σημερα και το ευχαριστηθηκα.
Αρχικα απο το τηλεφωνο μου φανηκε ευγενικη.Οταν πηγα απο κοντα ειδα μια γυναικα κοντα στα 65,με ωραιο κωλο για την ηλικια αυτη και πολλη περιποιητικη ως προς το μασαζ το οποιο δεν ηταν κατι το ιδιαιτερο.Μετα ακολουθησε ελευθερο στοματικο και τελειωτικο στο στομα με σχετικα καλη περιποιηση της γυρω περιοχης και γλυφοκώλι.Οταν τη ρωτησα για σεξ,μου λεει θα δουμε απο την επομενη φορα.
Αν και ξενερωμενος εχυσα τελικα και στο τελος εδωσα 60€ για αυτη τη συνεδρια της φολας (και μαλακια μου που δεν εφυγα απο τη πρωτη στιγμη).
Υπ'οψιν η ιδια καθολου καθαρη αν και απαιτει απο σενα να εισαι,το διαμερισμα σαν μπουρδελο Φυλης δεκαετιας 90'.
Ουτε απ'εξω δε θα ξαναπερνουσα :cheesy:
 

nino123

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2020
Μηνύματα
3
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
0

εδω εχει δοκιμασει καποιος ;
Σημερα δοκιμασα εγω για κακη μου τυχη και κλαιω τα 60€.Ελευθερο στοματικο με τελειωτικο στο στομα και γλυψιμο κωλοτρυπιδας απο τη πλευρα της.Η ιδια μυριζε χαμηλα (φανταζεσαι πως...).Για σεξ οταν ρωτησα κατα τη διαρκεια μου ειπε απο την αλλη φορα και βλεπουμε.Εν ολιγης δε πατας παρα μονο για να το διαπιστωσεις και μονος σου.Γιαγια ετων 65+ και λεει οτι ειναι 49 μη χεσω
 

Jack Bing

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
517
Like
918
Πόντοι
86
Σημερα δοκιμασα εγω για κακη μου τυχη και κλαιω τα 60€.Ελευθερο στοματικο με τελειωτικο στο στομα και γλυψιμο κωλοτρυπιδας απο τη πλευρα της.Η ιδια μυριζε χαμηλα (φανταζεσαι πως...).Για σεξ οταν ρωτησα κατα τη διαρκεια μου ειπε απο την αλλη φορα και βλεπουμε.Εν ολιγης δε πατας παρα μονο για να το διαπιστωσεις και μονος σου.Γιαγια ετων 65+ και λεει οτι ειναι 49 μη χεσω
Είχα πάει πριν καιρό σε μία κάπου στα νότια. Νομίζω Ειρήνη τη λέγανε αυτή που είχα πάει, αλλά δεν έχει και πολύ σημασία γιατί αλλάζουν ονόματα αυτές. Μπορεί και να ήταν αυτη. Δεν είμαι σίγουρος γιατί έχω σβήσει το νούμερο της.
Αυτη που είχα πάει πάντως δεν άξιζε.
Κάποιες παίρνουν σύνταξη από τα μαγαζιά το γυρίζουν σε ανεξάρτητες με δικό τους χώρο. Αλλά έχουν ξεπεραστεί πια.
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.810
Κριτικές
125
Like
21.652
Πόντοι
28.900

Καλησπερα στην ομαδα.Θα πω κι εγω με τη σειρα μου για τη συγκεκριμενη γιαγια που εφαγα τη φολα μου σημερα και το ευχαριστηθηκα.
Αρχικα απο το τηλεφωνο μου φανηκε ευγενικη.Οταν πηγα απο κοντα ειδα μια γυναικα κοντα στα 65,με ωραιο κωλο για την ηλικια αυτη και πολλη περιποιητικη ως προς το μασαζ το οποιο δεν ηταν κατι το ιδιαιτερο.Μετα ακολουθησε ελευθερο στοματικο και τελειωτικο στο στομα με σχετικα καλη περιποιηση της γυρω περιοχης και γλυφοκώλι.Οταν τη ρωτησα για σεξ,μου λεει θα δουμε απο την επομενη φορα.
Αν και ξενερωμενος εχυσα τελικα και στο τελος εδωσα 60€ για αυτη τη συνεδρια της φολας (και μαλακια μου που δεν εφυγα απο τη πρωτη στιγμη).
Υπ'οψιν η ιδια καθολου καθαρη αν και απαιτει απο σενα να εισαι,το διαμερισμα σαν μπουρδελο Φυλης δεκαετιας 90'.
Ουτε απ'εξω δε θα ξαναπερνουσα :cheesy:
Άρα οι φωτογραφίες στην αγγελία είναι ψεύτικες;;;
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.066
Κριτικές
2
Like
8.748
Πόντοι
2.456

Καλησπερα στην ομαδα.Θα πω κι εγω με τη σειρα μου για τη συγκεκριμενη γιαγια που εφαγα τη φολα μου σημερα και το ευχαριστηθηκα.
Αρχικα απο το τηλεφωνο μου φανηκε ευγενικη.Οταν πηγα απο κοντα ειδα μια γυναικα κοντα στα 65,με ωραιο κωλο για την ηλικια αυτη και πολλη περιποιητικη ως προς το μασαζ το οποιο δεν ηταν κατι το ιδιαιτερο.Μετα ακολουθησε ελευθερο στοματικο και τελειωτικο στο στομα με σχετικα καλη περιποιηση της γυρω περιοχης και γλυφοκώλι.Οταν τη ρωτησα για σεξ,μου λεει θα δουμε απο την επομενη φορα.
Αν και ξενερωμενος εχυσα τελικα και στο τελος εδωσα 60€ για αυτη τη συνεδρια της φολας (και μαλακια μου που δεν εφυγα απο τη πρωτη στιγμη).
Υπ'οψιν η ιδια καθολου καθαρη αν και απαιτει απο σενα να εισαι,το διαμερισμα σαν μπουρδελο Φυλης δεκαετιας 90'.
Ουτε απ'εξω δε θα ξαναπερνουσα :cheesy:

Είχα πάει πριν καιρό σε μία κάπου στα νότια. Νομίζω Ειρήνη τη λέγανε αυτή που είχα πάει, αλλά δεν έχει και πολύ σημασία γιατί αλλάζουν ονόματα αυτές. Μπορεί και να ήταν αυτη. Δεν είμαι σίγουρος γιατί έχω σβήσει το νούμερο της.
Αυτη που είχα πάει πάντως δεν άξιζε.
Κάποιες παίρνουν σύνταξη από τα μαγαζιά το γυρίζουν σε ανεξάρτητες με δικό τους χώρο. Αλλά έχουν ξεπεραστεί πια.

Θεία Ελένη θα λέμε κ θα κλαίμε..
Η θεία Ελένη έπαιρνε 70 σε τέλεια διαρρυθμισμενο κ καθαρό χωρο αλλά τα ιδρωνε , εκανε μασαζαρα με πίπα -σεξ πριν ή μετά,
ή +πριν + μετα..
Δεν έχω πάει στην Ρενάτα να έχω άποψη για το μασάζ της, αλλά αν υποθέσουμε πως κάνει καλό μασάζ, πάνω από 40€ για μασάζ +πίπα είναι πολλά..
 

Aggelioforos1992

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2023
Μηνύματα
375
Like
678
Πόντοι
81
Δουλευε χρονια Αγιου Πετρου,Αχαρνων 85,Περγαμου 1,εκλεισαν ολα, με 20 ευρω ηταν αλλο πραμα στο κρεβατι....Τωρα πλεον 49-50 χρονων ,αλλα σαν να εχει ομορφυνει η Μαιρουλα....Λοιπον τωρα λεει ειναι πλατεια Βικτωριαs,50 ευρω μιση ωρα,100 ευρω 1 ωρα, λογικα θα εχει μαθει και μασαζ,γιατι δουλευε σε μασατζιδικο πριν.Οποιοs δεν την ξερει ,θα περασει καλα,εχει και τρελη κωλαρα,και ειναι ωραιοs χαρακτηραs....Eμειs που καλομαθαμε στο 20 ευρω ,θα το σκεφτουμε......
πολύ δυνατό κρεβάτι η Μαίρη ανέκαθεν αξιζε έφυγες γεμάτος..αλλά όχι και κωλαρα..έχει χαλάσει πολύ σωματικά!
 
  • Like
Αντιδράσεις: fluffy

Aggelioforos1992

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2023
Μηνύματα
375
Like
678
Πόντοι
81
Σημερα δοκιμασα εγω για κακη μου τυχη και κλαιω τα 60€.Ελευθερο στοματικο με τελειωτικο στο στομα και γλυψιμο κωλοτρυπιδας απο τη πλευρα της.Η ιδια μυριζε χαμηλα (φανταζεσαι πως...).Για σεξ οταν ρωτησα κατα τη διαρκεια μου ειπε απο την αλλη φορα και βλεπουμε.Εν ολιγης δε πατας παρα μονο για να το διαπιστωσεις και μονος σου.Γιαγια ετων 65+ και λεει οτι ειναι 49 μη χεσω
Και κωλογρια αλλά κ φόλα έφαγες.. καλύτερα πήγαινε κρεμασου αντί να πληρώνουν οι γιαγιάδες να γαμηθουν τις πληρώνουν ναυάγια του bou
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Σημερα δοκιμασα εγω για κακη μου τυχη και κλαιω τα 60€.Ελευθερο στοματικο με τελειωτικο στο στομα και γλυψιμο κωλοτρυπιδας απο τη πλευρα της.Η ιδια μυριζε χαμηλα (φανταζεσαι πως...).Για σεξ οταν ρωτησα κατα τη διαρκεια μου ειπε απο την αλλη φορα και βλεπουμε.Εν ολιγης δε πατας παρα μονο για να το διαπιστωσεις και μονος σου.Γιαγια ετων 65+ και λεει οτι ειναι 49 μη χεσω
Θέλω να κάνω εμετό:'((((((((
 

koleou

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
631
Κριτικές
9
Like
229
Πόντοι
26
Και κωλογρια αλλά κ φόλα έφαγες.. καλύτερα πήγαινε κρεμασου αντί να πληρώνουν οι γιαγιάδες να γαμηθουν τις πληρώνουν ναυάγια του bou
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Θέλω να κάνω εμετό:'((((((((
πολύ δυνατό κρεβάτι η Μαίρη ανέκαθεν αξιζε έφυγες γεμάτος..αλλά όχι και κωλαρα..έχει χαλάσει πολύ σωματικά!
Εχω 2 χρονια να την δω περιπου,λογικα θα εχεις δικιο για να το λες....για τον κωλο λεω.....
 

tzoras172

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2016
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0

Καλησπέρα! Έχουμε πληροφορίες για την κυρια εδω?
 

THANOS2052

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2023
Μηνύματα
8
Like
4
Πόντοι
0
η juliet-lemonia λεει οτι κανει χαλαρωτικο θεραπευτικό και deep tissue και θελει 20/ωρα,
εχει χωρο στο Περαμα, δεν ρωτησα για περισσοτερα γιατι ειναι μακρυα για μενα και δεν προκειται να παω
στις φωτογραφιες παντως φαινεται καυλα αν και με φιλτρα
Kαποια επικοινωνια μιας κ ειμαι απο περαμα
 

John69713

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2020
Μηνύματα
11
Like
13
Πόντοι
0
Ψάχνω μασάζ προστάτη και στοματικό. Έχουμε κάποια καλή πρόταση? Ανεξάρτητη; Μαγαζί; Κατ'οίκον;
 

TEXAN

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2018
Μηνύματα
60
Κριτικές
1
Like
178
Πόντοι
0
Καλησπέρα!
Εχει κανείς επισκεπτεί τελυταία την Ειρήνη (irena) απο κολωνάκι? Τιμή και γενικά εμπειρία αν αξίζει?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom