Νέα

Μασάζ στις Σέρρες

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Plastikoskoufitsa

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2021
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα συμπαιχτρονια

Ξέρει κανείς αμα παίζει κάνα μασάζ με φραπέ κι άλλα σερρες; κατ οίκον η σε μαγαζί ότι υπαρχει
 

MaximTsigalko21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
343
Κριτικές
11
Like
266
Πόντοι
231
Καλημέρα συμπαιχτρονια

Ξέρει κανείς αμα παίζει κάνα μασάζ με φραπέ κι άλλα σερρες; κατ οίκον η σε μαγαζί ότι υπαρχει
Καλησπέρα.Είχε ένα μασατζίδικο πάνω απ'την Κοτεμπορική Ελαιώνα στην Πλ.Εμπορίου,αλλά δεν ξέρω αν ήταν πονηρό ή κανονικό μασάζ,αλλά μάλλον κανονικό μασάζ έπαιζε σε τόσο κεντρικό σημείο.Για μασάζ με φραπέ αν πρόλαβες την Αννούλα που ήταν Δράμα/Καβάλα αυτές τις μέρες.
 
OP
OP
P

Plastikoskoufitsa

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2021
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα.Είχε ένα μασατζίδικο πάνω απ'την Κοτεμπορική Ελαιώνα στην Πλ.Εμπορίου,αλλά δεν ξέρω αν ήταν πονηρό ή κανονικό μασάζ,αλλά μάλλον κανονικό μασάζ έπαιζε σε τόσο κεντρικό σημείο.Για μασάζ με φραπέ αν πρόλαβες την Αννούλα που ήταν Δράμα/Καβάλα αυτές τις μέρες.
Μπα δεν πέτυχα τπτ... Είμαι λάτρης του είδους και έψαχνα μπας και έχει τπτ αλλά φαινετε τα σερρας είναι νεκρά σε τέτοιο επίπεδο ???
 

nasos98

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2019
Μηνύματα
70
Like
12
Πόντοι
0
Καλησπέρα.Είχε ένα μασατζίδικο πάνω απ'την Κοτεμπορική Ελαιώνα στην Πλ.Εμπορίου,αλλά δεν ξέρω αν ήταν πονηρό ή κανονικό μασάζ,αλλά μάλλον κανονικό μασάζ έπαιζε σε τόσο κεντρικό σημείο.Για μασάζ με φραπέ αν πρόλαβες την Αννούλα που ήταν Δράμα/Καβάλα αυτές τις μέρες.
Ξερετε αν αυτη ειναι ακομα δραμα/καβαλα;
 

Backpacker

Μέγας
Εγγρ.
31 Ιουλ 2008
Μηνύματα
688
Κριτικές
15
Like
2.606
Πόντοι
4.115
Είδα άνοιξε το Luxury της Θεσσαλινικης παραρτημα στις Σέρρες. Ξέρουμε τι κοριτσια δουλεύουν εχει παει κανεις?
Κανουν βαρδια κοριτσια απ'το καταστημα της Θεσσαλονικης εκει?

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom