Νέα

Μασάζ Έλενα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dimi4u
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Azimazeftos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2012
Μηνύματα
365
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
Λιγο καθηστερημενα, αλλα χρονια πολλα για τα γενεθλια σου. Δεν περασας καν 10 μερες οποτε κατι εσωσα.
Σημερα, πριν λιγο σε εντοπισα στο site και ηθελα να σου πω οτι αυτο το ραντεβου στα τυφλα εξιταρει καποιους, μεταξυ αυτων και εμενα.
Ελπιζοντας σε απαντηση σου.
Καλο σ/κ να εχεις
 

Επισκέπτης
Λιγο καθηστερημενα, αλλα χρονια πολλα για τα γενεθλια σου. Δεν περασας καν 10 μερες οποτε κατι εσωσα.
Σημερα, πριν λιγο σε εντοπισα στο site και ηθελα να σου πω οτι αυτο το ραντεβου στα τυφλα εξιταρει καποιους, μεταξυ αυτων και εμενα.
Ελπιζοντας σε απαντηση σου.
Καλο σ/κ να εχεις
καλησπερα σε ευχαριστω πολυ!στειλε μου
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Μπαααα    γυναικειο μελοs και να σκαρφιστει κατι τετοιο?? Θελει μυαλο

Αντρικοs κλωνοs ειναι και σπαει πλακα...Αλλα βρηκε παιδακια :2funny: :2funny:

Μπορεί να είναι όπως τα λές,δεν μπορώ να ξέρω,αλλά μην κάνεις ποτέ το λάθος να υποτιμήσεις το γυναικείο μυαλό....Συνήθως είναι έτη φωτός μπροστά απο το δικό μας.....
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Μπορεί να είναι όπως τα λές,δεν μπορώ να ξέρω,αλλά μην κάνεις ποτέ το λάθος να υποτιμήσεις το γυναικείο μυαλό....Συνήθως είναι έτη φωτός μπροστά απο το δικό μας.....
Η αληθεια ειναι οτι πραγματικα αυτεs σκεφτονται συμφεροντο(λογιστικα) γι αυτο και ειναι προσεκτικεs, αντιθεσει με μαs που........τελοσπαντων!
Μονο που στο συγκεκριμενο συμβαν, νομιζω η οτι εκανε ...το πιθανοτερο...πλακιτσα,  η ηθελε να εξερευνησει το ποσο δυνατη ειναι στο να παρει πρωτοβουλια και να στειλει πρωτη μηνυμα....και βεβαια μετα σαν χεσμενη απο φοβο φροντισε να εξαφανιστει :grin:
Τωρα εν γνωσει τηs να μπει σε τετοιο site και να......θα το πω κι αs γελασειs... πολιορκησει αντρα ε τοτε  :2funny:
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Η αληθεια ειναι οτι πραγματικα αυτεs σκεφτονται συμφεροντο(λογιστικα) γι αυτο και ειναι προσεκτικεs, αντιθεσει με μαs που........τελοσπαντων!
Μονο που στο συγκεκριμενο συμβαν, νομιζω η οτι εκανε ...το πιθανοτερο...πλακιτσα,  η ηθελε να εξερευνησει το ποσο δυνατη ειναι στο να παρει πρωτοβουλια και να στειλει πρωτη μηνυμα....και βεβαια μετα σαν χεσμενη απο φοβο φροντισε να εξαφανιστει :grin:
Τωρα εν γνωσει τηs να μπει σε τετοιο site και να......θα το πω κι αs γελασειs... πολιορκησει αντρα ε τοτε  :2funny:

Δεν μπορώ να ξέρω το κίνητρο του καθενός/μιάς και στην συγκεκριμένη περίπτωση δεν με νοιάζει....Αλλά για τον γυναικείο τρόπο σκέψης έχω πραγματικό σεβασμό...κάνουν διανοητικά άλματα,που το ανδρικό μυαλό δεν μπορεί ούτε καν να πλησιάσει....
 

bitch-hunter

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
46
Κριτικές
3
Like
12
Πόντοι
0
Έχουμε κάποιο νεότερο σχετικά με τη Γυμνή Αλήθεια (Nude Veritas) εδώ, ή απλά μετεωρίτης?

Την συνάντησε κανείς, ή δεν μας έχει κάνει ακόμη την τιμή??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom