Νέα

Manchester Sandys Superstars

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Vagelis_20
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Vagelis_20

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2009
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Μετά από επίσκεψή μου στο Manchester σε ξάδερφό μου που σπουδάζει και αφου με είχε φάει ο KOSTAS_23 να επισκεφτώ το Sandys Superstars θελω να σας πω τις εντυπώσεις μου.

Το συγκεκριμένο υπερστούντιο έχει 2 παραρτήματα στο Manchester.Ένα είναι στο Northenden και το άλλο στο Prestwich.Το site είναι
Αυτό του Northenden στην 375 Palatine Road είναι μισή ώρα από το αεροδρόμιο με λεοφορείο (43 Stagecoach).Το παράτημα στο Northenden είναι κάπως μικρότερο σε σχέση με του Prestwich όμως έχει 5 πολυτελή δωμάτια με καθαρές πετσέτες,ντουζιέρα,καθαρά σεντόνια,τηλεόραση τοίχου που δείχνει τσόντα,καθρέφτες στο ταβάνι και στα πλάγια.

Στο Prestwich που είναι από το κέντρο μισή ώρα με λεοφορείο (135 της First) είναι 7 δωμάτια κάπως πιο ευρύχωρα και ακόμα πιο χλιδάτα.

Και τα δύο έχουν πολυ φιλικ΄υποδοχή με ευγενέστατες κυρίες που σου λένε να κάτσεις.Σε ρωτάνε αν θέλεις να πιεις κάτι καφέ,τσάι,Fanta,Cocacola και βγαίνουν από το το καμαρίνι τους όσες κοπέλες είναι free.Χαιρετάνε με φιλί στο μάγουλο και δίνοντάς υποσχέσεις τι πρόκειται να ακολουθήσει αν τις επιλέξεις.

Τρίτη που είχα πάει στο Prestwich διάλεξα 2 μωρά δυναμίτες.Η μία η Chloe ξανθιά γκομενάρα με όλη τη σημασία της λέξης με βυζί dd φοβερό κώλο και περιφέρεις και πολύ ωραία πόδια.Η άλλη η Fransesca σκέτη πορνοστάρ!!Τούμπανο με τα όλα της!Έκανα πρόγραμμα 1 ώρας και με τις δύο και πλήρωσα 180 λίρες.

Το Σάββατο μια μέρα πριν φύγω επισκέφτηκα τη Lacey ένα ξανθό τσαχπίνικο μωρό.Πέρασα μια ώρα μαζί της και πλήρωσα 100 λίρες.

Οι χρεώσεις όπως λέει το site είναι 50 λίρες το μισάωρο και 100 λίρες η ώρα.Είναι full girlfriend με φιλιά παντού και στο στόμα και δεν έχει "Μη!".Αν είσαι λίγο πιο τολμηρός που εγώ δεν είμαι δίνεις 10 λίρες extra και σου κάνουν ακάποτο στοματικό και όσες δίνουν κώλο (H Chloe έδινε) πάει 40 λίρες εχτρα το οποίο το βρίσκω πολύ..

Στα συν του ότι δεν πάνε με το ρολόι μεχρι το τελευταίο λεπτό αλλά κάθονται λίγο παραπάνω.Εγώ που κανα ωριαίο πρόγραμμα με τις δύο και ζοριζόμουν λίγο δεύτερη φορά να τελειώσω μέσα σε μια ώρα κάτσαμε περίπου ένα τέταρτο παραπάνω ώσπου τέλειωσα και ήμουν πανευτυχής.

Συστήνεται ανεπιφύλακτα!!

Προς τους administrators γίνεται να ανοίξουμε σελίδα όπως με το FKK στη Γερμανία και άλλα μαγαζιά που βλέπω λεπτομερή σελίδα που έχετε για άλλες χώρες;



 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.570
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.112
Πόντοι
14.565
OP
OP
V

Vagelis_20

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2009
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6

panaotispaok

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2011
Μηνύματα
32
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
πηγα με ενα φιλο πριν 1 μήνα..απλα καταπληκτικο
 

koyiot1312

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.898
Κριτικές
14
Like
75
Πόντοι
26
πολυ καλο το σαντυς φαινεται.ξερουμε και κανενα αλλο για εναλλακτικη γιατι θα παιξει ταξιδακι τον μαρτη?
 

Punteras

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2016
Μηνύματα
142
Like
15
Πόντοι
1
Δυστυχώς πλέον το Sandys ανήκει στην ιστορία. Έκανε έφοδο η αστυνομία σε αυτό που ήταν κοντά στο αεροδρόμιο πριν ενάμιση περίπου μήνα, το κλείσανε και συνελαβαν τη receptionist.

Κρίμα γιατί ήταν ωραίο μαγαζί, είχα πάει παλιά 2 φορές σε επισκέψεις μου στο Μάντσεστερ, επίπεδα ανώτερο από τα στούντιο της Αθήνας, τόσο σαν χώρος όσο και σε επιλογή όπου κάθε βάρδια είχε 7 κοπέλες.
 

facesitting19831

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
231
Like
2
Πόντοι
1
Μονο απο το adultwork βρισκεις και ταριφες απο 90-120 λιρες την ωρα τα φτηνα.

Σαν την Ελλαδα πουθενα ρε. Γαμω την Αγγλια μου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom