Νέα

Κωλόμπαρα Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

Thanasaks

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2019
Μηνύματα
95
Like
106
Πόντοι
0
Δεν ξέρω φίλος. Έχει fb ή insta αυτή?
Δεν γνωρίζω περι του θέματος. Λογικα αν υπήρχε στο προσκήνιο όλο και κάποιος θα την ανέφερε μιας και ηταν εξαιρετικη παρουσια. Προφανώς έχει αποσυρθεί ή την έκανε για άλλες πολιτείες.
 

Paiktaras12345

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2024
Μηνύματα
61
Like
97
Πόντοι
0
Καλησπέρα παικταραδες ,

Κάνω αυτό το ποστ, για το αν κατάλαβα πως λειτουργούν αυτά τα μπαρ και θέλω να ρωτήσω κόλπα για να μην φάω πολλά χρήματα σε ποτά.

Πάω και κάθομαι είτε στο μπάρ είτε σε ένα τραπέζι κεντρικά. Είμαι χαλαρός, βλέπω λίγο κινητό κτλ με το ποτό και έρχονται κοπέλες, τις οποίες μπορώ κάποιες να τις διώχνω ευγενικά. Θέλω να πείτε οι πιο έμπειροι κάποιες ατάκες.

Έρχεται μια που μου αρέσει, κερνάω ποτά. Αν σταματήσω να κερνάω ποτά, θα φύγει ενώ μιλάμε? Να δώσω στοιχεία πχ Instagram αν θέλει παραπάνω επικοινωνία ή είναι επικίνδυνο?

Είπατε ότι μπορεί να χορέψεις, να χτυπήσεις παλαμάκια κτλ. Πότε καταλαβαίνεις ότι έχεις την δυνατότητα να έχετε μια παραπάνω επαφή με φιλιά κτλ. Επίσης ποιοι κίνδυνοι υπάρχουν από τους γύρω θαμώνες. Πόσο συχνά έχουμε δύσκολες καταστάσεις. Ευχαριστώ πολύ
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.038
Κριτικές
11
Like
17.263
Πόντοι
3.796
Καλησπέρα παικταραδες ,

Κάνω αυτό το ποστ, για το αν κατάλαβα πως λειτουργούν αυτά τα μπαρ και θέλω να ρωτήσω κόλπα για να μην φάω πολλά χρήματα σε ποτά.

Πάω και κάθομαι είτε στο μπάρ είτε σε ένα τραπέζι κεντρικά. Είμαι χαλαρός, βλέπω λίγο κινητό κτλ με το ποτό και έρχονται κοπέλες, τις οποίες μπορώ κάποιες να τις διώχνω ευγενικά. Θέλω να πείτε οι πιο έμπειροι κάποιες ατάκες.

Έρχεται μια που μου αρέσει, κερνάω ποτά. Αν σταματήσω να κερνάω ποτά, θα φύγει ενώ μιλάμε? Να δώσω στοιχεία πχ Instagram αν θέλει παραπάνω επικοινωνία ή είναι επικίνδυνο?

Είπατε ότι μπορεί να χορέψεις, να χτυπήσεις παλαμάκια κτλ. Πότε καταλαβαίνεις ότι έχεις την δυνατότητα να έχετε μια παραπάνω επαφή με φιλιά κτλ. Επίσης ποιοι κίνδυνοι υπάρχουν από τους γύρω θαμώνες. Πόσο συχνά έχουμε δύσκολες καταστάσεις. Ευχαριστώ πολύ
Ας το ρε φίλε ,πάνε σου λέω στα Λαδάδικα να γουστάρεις .
Μην πας κόντρα στην φύση ,τζάμπα τον χρόνο σου χαλάς .
 

gt13

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
443
Κριτικές
9
Like
395
Πόντοι
21
Ας το ρε φίλε ,πάνε σου λέω στα Λαδάδικα να γουστάρεις .
Μην πας κόντρα στην φύση ,τζάμπα τον χρόνο σου χαλάς .
Άσε τον παικταρα να χτυπήσει παλαμάκια μην τον κάνεις bullying
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.038
Κριτικές
11
Like
17.263
Πόντοι
3.796
Άσε τον παικταρα να χτυπήσει παλαμάκια μην τον κάνεις bullying
Μην ξηγεσαι έτσι ,πρέπει να τους αποθαρρύνω για να μην εκτίθονται και τους αδειάζουν και τζάμπα τις τσέπες
 

nik1111

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2020
Μηνύματα
677
Κριτικές
1
Like
456
Πόντοι
26
Καλησπέρα παικταραδες ,

Κάνω αυτό το ποστ, για το αν κατάλαβα πως λειτουργούν αυτά τα μπαρ και θέλω να ρωτήσω κόλπα για να μην φάω πολλά χρήματα σε ποτά.

Πάω και κάθομαι είτε στο μπάρ είτε σε ένα τραπέζι κεντρικά. Είμαι χαλαρός, βλέπω λίγο κινητό κτλ με το ποτό και έρχονται κοπέλες, τις οποίες μπορώ κάποιες να τις διώχνω ευγενικά. Θέλω να πείτε οι πιο έμπειροι κάποιες ατάκες.

Έρχεται μια που μου αρέσει, κερνάω ποτά. Αν σταματήσω να κερνάω ποτά, θα φύγει ενώ μιλάμε? Να δώσω στοιχεία πχ Instagram αν θέλει παραπάνω επικοινωνία ή είναι επικίνδυνο?

Είπατε ότι μπορεί να χορέψεις, να χτυπήσεις παλαμάκια κτλ. Πότε καταλαβαίνεις ότι έχεις την δυνατότητα να έχετε μια παραπάνω επαφή με φιλιά κτλ. Επίσης ποιοι κίνδυνοι υπάρχουν από τους γύρω θαμώνες. Πόσο συχνά έχουμε δύσκολες καταστάσεις. Ευχαριστώ πολύ
Για πρωτη φορά θα πας να κατσεις στο μπαρ να κοψεις κινηση τι παιζει απο μουνιά παρηγγηλε μια μπυρα γιατι ολα ειμαι μπομπες με το που σκασει μυτη η πρωτη για κερασμα την κερνας και να μην σου αρεσει ενα ποτο μονο ετσι πεφτει συρμα στις αλλες οτι κερνας δεν εισαι κανας φτωχομπινες επισησς αυτη θα σου πει τισ τιμες των ποτων απλο διπλο σπεσιαλ και ιστοριες αν δεν σου πει ρωτας ετσι ωστε να κανονισεις αναλογως με τα λεφτα σου ποσο θα ανοιχτεις μετα απο κει και περα παιξε μπαλα πιασε κανα μπουτακι να δεις ανταποκριση κανε παιχνιδι οσο για τους αλους γραμμενο θα σε εχουνε σταρχιδια τους οποτε γραφτους και εσυ αντε καλη τυχη μαγκα μου.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.372
Κριτικές
165
Like
24.999
Πόντοι
34.168
Για πρωτη φορά θα πας να κατσεις στο μπαρ να κοψεις κινηση τι παιζει απο μουνιά παρηγγηλε μια μπυρα γιατι ολα ειμαι μπομπες με το που σκασει μυτη η πρωτη για κερασμα την κερνας και να μην σου αρεσει ενα ποτο μονο ετσι πεφτει συρμα στις αλλες οτι κερνας δεν εισαι κανας φτωχομπινες επισησς αυτη θα σου πει τισ τιμες των ποτων απλο διπλο σπεσιαλ και ιστοριες αν δεν σου πει ρωτας ετσι ωστε να κανονισεις αναλογως με τα λεφτα σου ποσο θα ανοιχτεις μετα απο κει και περα παιξε μπαλα πιασε κανα μπουτακι να δεις ανταποκριση κανε παιχνιδι οσο για τους αλους γραμμενο θα σε εχουνε σταρχιδια τους οποτε γραφτους και εσυ αντε καλη τυχη μαγκα μου.
Μου αρεσει που απαντατε στα σοβαρα..
Ελεος με το τρολ.
 

model49

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
492
Like
778
Πόντοι
81
πηγε κανενας στον Ακη τελευταια ; ποιες ηταν απο μικρες ; μεγαλες ξερω ειναι τα κλασικα πουρα
 

nik1111

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2020
Μηνύματα
677
Κριτικές
1
Like
456
Πόντοι
26

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.372
Κριτικές
165
Like
24.999
Πόντοι
34.168
αν ειναι τρολ τοτε κακως απαντησα ασε που αν δε σπασεις τα μουτρα σου μονος σου δεν μαθαινεις ποτέ
Το τρολ δεν παει μονο για τη συγκεκριμενη ερωτηση του,
αλλα σε ολα τα προηγουμενα ποσταρισματα του.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom