Νέα

Καμπίνες σε sex-shop στην Αθηνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα starzone
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 17
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

starzone

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2015
Μηνύματα
53
Like
76
Πόντοι
0
Ποια sex-shop στην Αθήνα έχουν ακόμα καμπίνες;
Στις καμπίνες γίνονται τα καλύτερα...!
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.165
Like
15.913
Πόντοι
3.556
τι να τον κανεις τον καμπινε τύπε; για κατούρημα η’ χεσιμο; :undecided::undecided::undecided:
 
  • Like
Αντιδράσεις: cool11

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.822
Πόντοι
4.496
Ποια sex-shop στην Αθήνα έχουν ακόμα καμπίνες;
Στις καμπίνες γίνονται τα καλύτερα...!
Όταν λες "τα καλύτερα";;; Τι εννοείς;;; Μήπως αυτά που γίνονται και στα σινεμά απλά πιο στριμόκωλα;;;
 

tender69

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2010
Μηνύματα
6
Like
13
Πόντοι
0
Μια φορές και ένα καιρό υπήρχε στην
Αχαρνων …..καλό …..αλά έκλεισε γρήγορα
 

makis254

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2010
Μηνύματα
165
Κριτικές
7
Like
436
Πόντοι
301
Για πιο λες;…Για εκείνο που είχε και πριβέ λαιβ σόου ;..εποχές 1993 περίπου ;…
 

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.713
Like
6.603
Πόντοι
1.056
κανα gloryhole στην ελλαδα υπαρχει? αλλα να ρουφαει γυναικα τις πουτσες, οχι κανας μουστακαλης
 

VasilhsCm

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2021
Μηνύματα
201
Like
299
Πόντοι
21
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Sotos5

makis254

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2010
Μηνύματα
165
Κριτικές
7
Like
436
Πόντοι
301
Φίλε αυτό ήταν κάπου στην Αχαρνων!...Εποχές Κωσταντίνου Μητσοτακη.Καπου στο μακρινό 1993...Πολύ προχωρημένο μαγαζί για την εποχή εκείνη!...Το είχανε στήσει Ολανδοι η Έλληνες ,ορμομενοι εξ Ολανδιας!...Είχε δοθεί άδεια και το μαγαζί λειτουργούσε κανονικά όλοι τη μέρα!Για τη νύχτα δεν ξέρω...Η δουλειά γίνονταν ως εξεις, επερνες καμπίνα. και διάλεγες μοντέλο!Πατούσες το κουμπάκι με το μοντέλο που γουστάριζες,και το κορίτσι αν δεν είχε δουλειά σε άλλη καμπίνα ερχόταν γρήγορα.Αναμεσα σε σένα και στο μοντέλο υπήρχε πλαστικό γιαλι,και υπήρχε μόνο μια χαραμάδα όπου από εκεί πέρναγες το χρήμα.Αφου έκανες αυτό το μοντέλο σου έκανε στριπτιζ για όση προβλέπονταν με βάση το χρήμα που είχες τοποθετήσει....Γινόταν χαμός!Πολύς κόσμος πηγαινορχοταν τότε...Εγώ είχα παι μια δυο φορές ...Ήταν πολύ μπροστά για εκείνη την εποχή...Δεν πρεπη να δούλεψε όμως για πολύ.Αν θυμαμε καλά για κάτι μήνες ήταν ανοιχτό.Μετα το έκλεισαν.Τους πήραν τις άδειες απ ότι έμαθα!...Το θυματε κανείς?...Έχει να μιραστει κάποια εμποιρια εδώ?...Εγώ καθ ότι εμένα επαρχεια δεν το είχα εξερεβνισει και πολύ,και οι επισκεψεις μου ήταν πολύ βιαστικές !...
 
Τελευταία τροποποίηση:

aris pa

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
1.525
Κριτικές
43
Like
4.894
Πόντοι
2.846
Φίλε αυτό ήταν κάπου στην Αχαρνων!...Εποχές Κωσταντίνου Μητσοτακη.Καπου στο μακρινό 1993...Πολύ προχωρημένο μαγαζί για την εποχή εκείνη!...Το είχανε στήσει Ολανδοι η Έλληνες ,ορμομενοι εξ Ολανδιας!...Είχε δοθεί άδεια και το μαγαζί λειτουργούσε κανονικά όλοι τη μέρα!Για τη νύχτα δεν ξέρω...Η δουλειά γίνονταν ως εξεις, επερνες καμπίνα. και διάλεγες μοντέλο!Πατούσες το κουμπάκι με το μοντέλο που γουστάριζες,και το κορίτσι αν δεν είχε δουλειά σε άλλη καμπίνα ερχόταν γρήγορα.Αναμεσα σε σένα και στο μοντέλο υπήρχε πλαστικό γιαλι,και υπήρχε μόνο μια χαραμάδα όπου από εκεί πέρναγες το χρήμα.Αφου έκανες αυτό το μοντέλο σου έκανε στριπτιζ για όση προβλέπονταν με βάση το χρήμα που είχες τοποθετήσει....Γινόταν χαμός!Πολύς κόσμος πηγαινορχοταν τότε...Εγώ είχα παι μια δυο φορές ...Ήταν πολύ μπροστά για εκείνη την εποχή...Δεν πρεπη να δούλεψε όμως για πολύ.Αν θυμαμε καλά για κάτι μήνες ήταν ανοιχτό.Μετα το έκλεισαν.Τους πήραν τις άδειες απ ότι έμαθα!...Το θυματε κανείς?...Έχει να μιραστει κάποια εμποιρια εδώ?...Εγώ καθ ότι εμένα επαρχεια δεν το είχα εξερεβνισει και πολύ,και οι επισκεψεις μου ήταν πολύ βιαστικές !...
Οντως θα ήταν αρκετά μπροστά για την εποχή
Αλλά δυστυχώς αυτά δεν επιβιώνουν μακροπρόθεσμα
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.921
Κριτικές
37
Like
20.144
Πόντοι
4.646
Φίλε αυτό ήταν κάπου στην Αχαρνων!...Εποχές Κωσταντίνου Μητσοτακη.Καπου στο μακρινό 1993...Πολύ προχωρημένο μαγαζί για την εποχή εκείνη!...Το είχανε στήσει Ολανδοι η Έλληνες ,ορμομενοι εξ Ολανδιας!...Είχε δοθεί άδεια και το μαγαζί λειτουργούσε κανονικά όλοι τη μέρα!Για τη νύχτα δεν ξέρω...Η δουλειά γίνονταν ως εξεις, επερνες καμπίνα. και διάλεγες μοντέλο!Πατούσες το κουμπάκι με το μοντέλο που γουστάριζες,και το κορίτσι αν δεν είχε δουλειά σε άλλη καμπίνα ερχόταν γρήγορα.Αναμεσα σε σένα και στο μοντέλο υπήρχε πλαστικό γιαλι,και υπήρχε μόνο μια χαραμάδα όπου από εκεί πέρναγες το χρήμα.Αφου έκανες αυτό το μοντέλο σου έκανε στριπτιζ για όση προβλέπονταν με βάση το χρήμα που είχες τοποθετήσει....Γινόταν χαμός!Πολύς κόσμος πηγαινορχοταν τότε...Εγώ είχα παι μια δυο φορές ...Ήταν πολύ μπροστά για εκείνη την εποχή...Δεν πρεπη να δούλεψε όμως για πολύ.Αν θυμαμε καλά για κάτι μήνες ήταν ανοιχτό.Μετα το έκλεισαν.Τους πήραν τις άδειες απ ότι έμαθα!...Το θυματε κανείς?...Έχει να μιραστει κάποια εμποιρια εδώ?...Εγώ καθ ότι εμένα επαρχεια δεν το είχα εξερεβνισει και πολύ,και οι επισκεψεις μου ήταν πολύ βιαστικές !...
Όπως τά λες, ήταν στο ύψος τής Αγ. Μελετίου καί όταν πρώτο άνοιξε γινόταν χαμός από κόσμο, αλλά δέν κρατισε πολύ μόνο για λίγους μήνες, καί αν θυμάμαι καλά το έφαγαν τά μπουρδελα καί στριπτίζαδικα τής γύρω περιοχής, μέ ένα από αυτά νά είχε ανοίξει περίπου τήν ίδια περίοδο το milion dollars αν θυμάμαι καλά όπως καί τά μπουζούκια πού ήταν αρκετά τότε.
Αρκετά μπροστά για τήν εποχή μαγαζί.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.778
Κριτικές
178
Like
39.329
Πόντοι
21.896
δηλαδη? εχει καμπινες και κορασιδες?
:confused::confused:
IMG_20230302_162713.jpg
 

patos1111

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Οκτ 2008
Μηνύματα
769
Κριτικές
13
Like
1.154
Πόντοι
3.135
Ωραιο αστειακι.......γελασαμε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom