Νέα

Κάμερες στα μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kiriakoboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 33
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

f21

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.434
Κριτικές
23
Like
3.475
Πόντοι
3.436

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
34
Like
4.325
Πόντοι
7.195
τύποι ο νόμος για τους οίκους ανοχής είναι επίτηδες αδύνατο να εφαρμοσθεί, έτσι όλοι οι οίκοι λειτουργούν τυπικά παράνομα, οπότε μη ψάχνετε και τους υπόλοιπους νόμους, πάρτε δεδομένο ότι είναι πιθανό να υπάρχουν κάμερες παντού, και επίσης πάρτε δεδομένο ότι είναι για ασφάλεια, δεν ασχολούνται καθόλου ούτε ποιοί είσαστε ούτε τι κάνετε.
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.202
Κριτικές
35
Like
5.847
Πόντοι
6.796
τύποι ο νόμος για τους οίκους ανοχής είναι επίτηδες αδύνατο να εφαρμοσθεί, έτσι όλοι οι οίκοι λειτουργούν τυπικά παράνομα, οπότε μη ψάχνετε και τους υπόλοιπους νόμους, πάρτε δεδομένο ότι είναι πιθανό να υπάρχουν κάμερες παντού, και επίσης πάρτε δεδομένο ότι είναι για ασφάλεια, δεν ασχολούνται καθόλου ούτε ποιοί είσαστε ούτε τι κάνετε.

Καλά κάνουν και δε πιάνουν με νόμους τα μπουρδέλα.. Πρώτα απ ολα δε γίνετε να εφαρμοστούν επιλεκτικά νόμοι.. αρα αν τα περιλάβουν θα πρέπει να εφαρμοστούν οι νόμοι σε ολο ο εύρος του κράτους.. απο φολογογία μέχρι υγειονομικό κτλ.. Το οτι δε τα αγγίζουν ειναι γιατί λειτουργούν σαν υπόνομοι που ξεπλένουν τους δρόμους της κοινωνίας, μεταφορικά το λέω, οχι οτι παίζει βρωμιά.. επιτελούν συγκεκριμένο έργο λοιπόν..

Το αγοραίο σέξ πρέπει να ναι άβατο.. χιλιάδες χρόνια η δουλειά ειναι πολύ συγκεκριμένη.. πας γαμάς-φεύγεις..

Αλλά η πράξη μέσα στο δωμάτιο ειναι ιδιωτική στιγμή... Μπρορεί τα μπουρδέλα τα ειναι ιδιωτικοί χώροι, να μην υπόκεινται σε νόμους κατα γράμμα.. αλλά κάποια θέματα ανάγονται σε άλλο παρανομαστή.. π.χ. δε μπορείς να πας σε μπουρδέλο να κάνεις ναρκωτικά, δε μπορείς να ασκήσεις βία, δε γινετε να προσβάλλουν τη προσωπική σφαίρα κάποιου, τα μπουρδέλα δεν ειναι άλλος πλανήτης, ύπαρχουν κανόνες προφανώς, αλλά επειδή η δουλειά χιλιάδες χρόνια τώρα ειναι τόσο πολυ συγκεκριμένη, πας γαμάς-φεύγεις.. δε χρειάστηκε ουτε θα χρειαστεί να αλλάξει κάτι ως προς τη λειτουργία τους..
 

Kayliariskwstas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
800
Κριτικές
6
Like
276
Πόντοι
6
Σε σπιτακι που ειχα παει παλια ειχε ξεφυγει στη κοπελα οτι βλεπουν απο καμερες στα δωματια για ασφαλεια. Εμενα προσωπικα δε με χαλασε, την ξεσκησα!
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.929
Κριτικές
26
Like
2.317
Πόντοι
6.955
Εγώ εχω δει καμερα μέσα στο δωμάτιο γνωστού στούντιο!  Αδιαφόρησα και περίμενα να έρθει η νεαρα για να την πηδήξω! Συνέβει προ τριετίας αυτό.

Παρακαλώ μην αρχίσετε να μου στέλνετε π.μ. ρωτόντας με πιο στούντιο ήταν αυτό.
 

KavlomenosPoutanos

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2014
Μηνύματα
389
Like
23
Πόντοι
1
Εγώ εχω δει καμερα μέσα στο δωμάτιο γνωστού στούντιο!  Αδιαφόρησα και περίμενα να έρθει η νεαρα για να την πηδήξω! Συνέβει προ τριετίας αυτό.

Παρακαλώ μην αρχίσετε να μου στέλνετε π.μ. ρωτόντας με πιο στούντιο ήταν αυτό.

Τυπε ήταν κρυφή η κάμερα να φανταστώ?
 

singer

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
2.686
Κριτικές
5
Like
7.507
Πόντοι
1.056
Είμαι στο δωμάτιο τρώω μια γλίστρα από τα νερά στο πάτωμα και σωριάζομαι όταν μπαίνει η κοπέλα με ρωτάει είσαι καλά χτύπησες;
Τυχαίο;
 

KavlomenosPoutanos

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2014
Μηνύματα
389
Like
23
Πόντοι
1
Είμαι στο δωμάτιο τρώω μια γλίστρα από τα νερά στο πάτωμα και σωριάζομαι όταν μπαίνει η κοπέλα με ρωτάει είσαι καλά χτύπησες;
Τυχαίο;

Τύπε μήπως όταν έσκασες στο πάτωμα σε άκουσε από έξω???
 

KavlomenosPoutanos

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2014
Μηνύματα
389
Like
23
Πόντοι
1
Μπορεί για αυτό δεν παίρνω και όρκο απλώς υποψία είναι όχι σιγουριά.

Μου χει τύχει κάτι παρόμοιο για αυτό στο λέω.... Ήμουν μέσα στο δωμάτιο και περίμενα την κορασίδα... Και έριξα ένα δυνατό κλανιδη... Πραγματικά από τις κλανιες που κάνουν πολύ θόρυβο.. Και απέξω ήταν καμιά 7-8 άτομα περίμεναν... Και με άκουσαν... Είπαν μλκ τον άκουσες μπλα μπλα και γέλαγαν..  :P
 
OP
OP
kiriakoboy

kiriakoboy

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2010
Μηνύματα
486
Κριτικές
1
Like
619
Πόντοι
81
Παιδιά το θέμα αναφέρεται για κάμερες στο σαλόνι και στον χώρο απ έξω που πιάνει και πεζοδρόμιο και τον δρόμο. Όπως τα Φιλιππίδου έχω δει ότι η κάμερα πιάνει κιόλας και το απέναντι πεζοδρόμιο. Είναι νόμιμο αυτό και εγώ άμα είναι έτσι να βάλω κάμερες γύρω από ρο σπίτι μου και να καταγράφω ποιος περνάει.
 

Daniellos

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2013
Μηνύματα
71
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
0
Μου χει τύχει κάτι παρόμοιο για αυτό στο λέω.... Ήμουν μέσα στο δωμάτιο και περίμενα την κορασίδα... Και έριξα ένα δυνατό κλανιδη... Πραγματικά από τις κλανιες που κάνουν πολύ θόρυβο.. Και απέξω ήταν καμιά 7-8 άτομα περίμεναν... Και με άκουσαν... Είπαν μλκ τον άκουσες μπλα μπλα και γέλαγαν..  :P

Θεός!!!!!!!χαχχααχαχαχαχ
 

vladgr

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
564
Like
174
Πόντοι
6
Είμαι στο δωμάτιο τρώω μια γλίστρα από τα νερά στο πάτωμα και σωριάζομαι όταν μπαίνει η κοπέλα με ρωτάει είσαι καλά χτύπησες;
Τυχαίο;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom