Νέα

Καλύτερη χώρα για σεξοτουρισμό στην Ευρώπη του 2022-23.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pierrot Lunaire
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποια είναι η καλύτερη χώρα για σεξοτουρισμό στην Ευρώπη (2022-23);


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    63

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
3.968
Like
3.263
Πόντοι
1.706
Μαδριτη και Βαρκελωνη βρισκεις τα παντα, απο Λατινες μεχρι Κινεζες και απο Ρωσσιδες μεχρι Ρουμανες.
Έχω την εντύπωση ότι η Ιβηρική εξελίσσεται σε νέα μουνολίβαδα. Από νοτιοαμερικάνους που βρίσκω εδώ (Montpellier, κοντά στα γαλλοισπανικά σύνορα) και συζητήσεις που έχω κάνει, πρέπει να υπάρχει μεγάλη μετανάστευση από λατινική αμερική.
Το μεγαλύτερο μέρος μένει Iβηρική λόγω γλώσσας, αλλά ένα μέρος έρχεται και προς Γαλλία, γιατί εδώ έχει καλύτερη κοινωνική πολιτική. Πχ Ισπανία το ταμείο ανεργίας σταματά στους έξι μήνες, ενώ Γαλλία δεν έχει χρονικό όριο. Ήδη στο Montpellier, στα tram, οι ανακοινώσεις γίνονται και στα ισπανικά πλέον. Οπότε φαντάσου τι θα γίνεται Ισπανία και Πορτογαλλία όπου έρχονται να πραγματοποιήσουν το european dream.

Ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις. Βλέπω 6 ψήφους στη Μολδαβία - έχεις κανείς εμπειρία απο Κισινάου;
Λέω να κανονίσω ένα ταξίδι κάποια στιγμή το χειμώνα και δεν θέλω να τρέχω σε Ταυλάνδη ή Κούβα....

Αξίζει η Μολδαβία για μια εβδομάδα ή θα είναι χάσιμο χρόνου;;; Ιδανικά ψάχνω ένα προορισμό που θα είναι σχετικά εύκολο να βρει κανείς ημι-επαγγελματίες σπονσορέτες.
@τασος3
 

p50

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2018
Μηνύματα
8
Like
6
Πόντοι
0
Μιλάς Ρουμάνικα ή Ρώσικα;
Ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις. Βλέπω 6 ψήφους στη Μολδαβία - έχεις κανείς εμπειρία απο Κισινάου;
Λέω να κανονίσω ένα ταξίδι κάποια στιγμή το χειμώνα και δεν θέλω να τρέχω σε Ταυλάνδη ή Κούβα....

Αξίζει η Μολδαβία για μια εβδομάδα ή θα είναι χάσιμο χρόνου;;; Ιδανικά ψάχνω ένα προορισμό που θα είναι σχετικά εύκολο να βρει κανείς ημι-επαγγελματίες σπονσορέτες.
Ελα αδερφε ειμαι μισος απο Κισιναου και μιλαω ρωσικα οσο μπορω να σε βοηθησω πες μ..οσο για ταξιδακι ποτε δεν θα ελεγα οχι για σε αυτα τα μεροι
 

poutsarass

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2018
Μηνύματα
129
Κριτικές
1
Like
131
Πόντοι
1
Παιδια, Σκοπια και αλβανια πως είναι η κατάσταση από τιμές, ξερει κανείς;
 

GRxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
314
Κριτικές
4
Like
795
Πόντοι
361
Αλβανία απ όσο ξέρω δεν παίζεις φίλε,
αν δεν έχεις γνωριμίες θα καταλήξεις ή στην μπουζούκι ή σε κάνα χαντάκι.
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.676
Like
2.717
Πόντοι
456
Νομίζω,αυτη τη στιγμη η Μολδαβία..ειναι η. Μόνη χώρα που δενε χει μπει ακόμα στην ευρωπαϊκή ένωση.. Γιατι οποία χώρα μπαινει, ξέρουμε καλά ότι γίνεται Ελλάδα..
 
  • Like
Αντιδράσεις: SKEF

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom