Νέα

Καλά δέν παίζονται μιλάμε.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα appetio
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

appetio

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Οι ανθρώποι δεν παίζονται έτσι, δείτε τι σκέφτηκαν...
http://[URL unfurl="true"]www.erostoys.gr/images/stories/donites/klitoridas/sqweel.jpg[/img[/URL]]
[quote]Το sqweel είναι ένα μοναδικό ¨παιχνίδι¨, το οποίο προσφέρει ανεπανάληπτους, δυνατούς και επανωτούς οργασμούς. Αποτελείται από 10 αισθησιακές και απαλές γλωσσίτσες, φτιαγμένες από υποαλεργική σιλικόνη και διαθέτει 3 ταχύτητες έντασης. Ιδανικό για την πρώτη μας, και όχι μόνο, γνωριμία με τα ερωτικά παιχνίδια. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί ταυτόχρονα και με έναν δονητή της ¨αρεσκείας¨ σας…[/quote]
Άκου "γλωσσίτσες"
Το κείμενο όπως και η εικόνα είναι δανισμένα απο το site που το είδα..[url=http://[URL unfurl="true"]www.erostoys.gr]http://www.erostoys.gr[/url[/URL]]
Sorry ρε παιδιά ερώτηση- εμείς σε λίγο καιρό θα χρειαζόμαστε πουθενά;;; :banghead:
 

MANOU

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2008
Μηνύματα
5.430
Like
0
Πόντοι
66
τα ατομα εχουνε φαντασια που καλπαζει....ειναι ετη φωτος μακρια....... :bounce-glasses:ακου γλωσιτσες :bounce-glasses:
 

stefanD

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.026
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Οι ανθρώποι δεν παίζονται έτσι, δείτε τι σκέφτηκαν...
sqweel.jpg
Άκου[/URL] "γλωσσίτσες"
Το κείμενο όπως και η εικόνα είναι δανισμένα απο το site που το είδα..www.erostoys.gr]http://www.erostoys.gr[/url]
Sorry ρε παιδιά ερώτηση- εμείς σε λίγο καιρό θα χρειαζόμαστε πουθενά;;; :headbang:

2 post έχεις ρε καραγκιόζη, στο ένα πρότεινες το συγκεκριμένο μαγαζί, που δήθεν σου άρεσε και είναι ωραίο κλπ. και τώρα σου έκανε εντύπωση το τι βγάζουν οι κερατάδες, που έχουμε φτάσει, αλλά καθαρά απο τύχη είναι απο το ίδιο μαγαζί.
Πονηρέ του κώλου.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.900
Κριτικές
1
Like
30.620
Πόντοι
8.006
2 post έχεις ρε καραγκιόζη, στο ένα πρότεινες το συγκεκριμένο μαγαζί, που δήθεν σου άρεσε και είναι ωραίο κλπ. και τώρα σου έκανε εντύπωση το τι βγάζουν οι κερατάδες, που έχουμε φτάσει, αλλά καθαρά απο τύχη είναι απο το ίδιο μαγαζί.
Πονηρέ του κώλου.

Ελα μωρε, ενταξει, μην τον βριζεις τον ανθρωπο. Το μαγαζι του θελει να προωθησει. Κριση εχουμε. Θα μου πεις θα μπορουσε να μην το κανει ετσι πονηρουτσικα. Τελος παντων, αυτο σκεφθηκε, αυτο εκανε.
 

Angelus

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
7.496
Κριτικές
20
Like
247
Πόντοι
3.275
OP
OP
appetio

appetio

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
2 post έχεις ρε καραγκιόζη, στο ένα πρότεινες το συγκεκριμένο μαγαζί, που δήθεν σου άρεσε και είναι ωραίο κλπ. και τώρα σου έκανε εντύπωση το τι βγάζουν οι κερατάδες, που έχουμε φτάσει, αλλά καθαρά απο τύχη είναι απο το ίδιο μαγαζί.
Πονηρέ του κώλου.

Φιλαράκο "azor" η άποψη του κάθε ενός είναι δεκτή,για αυτό άλλωστε υπάρχει κ αυτο το forum νομίζω, για να λέμε τις απόψεις μας,αλλά πρέπει όμως πριν μιλάμε να βουτάμε και λίγο την γλώσσα στο μυαλό μας...'Αλλωστε η μεγάλη διαφορά του ανθρώπου απο τα άλλα ζώα είναι η σκέψη.
Να σε ενημερώσω μόνο κ μόνο επειδή δέχτηκα επιθέση απο μέρος σου άνευ λόγου ότι,ναι από το συγκεκριμένο κατάστημα εχώ πάρει μερικά προιόντα το θεωρώ έντιμο και αξιόπιστο κατάστημα για την κατηγορία του.Εφόσων λοιπόν είμαι νέο μέλος εδώ είπα να ενημερώσω όσους ενδιαφέρονται "για να μην μας πιάνουν κότσο"...
Το συγκεκριμένο προιόν το είδα εκεί σε παρουσίαση και μου έκανε εντύπωση,απλά αυτό είπα...
Περαστικά μας λοιπόν,γιατί ίσως στούς καιρούς που ζούμε μερικοί απο εμάς το έχουμε μαγάλη ανάγκη.
"Κ όχι φίλε μου δεν έχω μαύρα μάτια"Καραγκιόζης ονομάζεται...
[move]Ο ευφυής μπορεί να είναι και πονηρός.το αντίθετο δεν ισχύει απαραίτητα.[/move]
 

Επισκέπτης
Φιλαράκο "azor" η άποψη του κάθε ενός είναι δεκτή,για αυτό άλλωστε υπάρχει κ αυτο το forum νομίζω, για να λέμε τις απόψεις μας,αλλά πρέπει όμως πριν μιλάμε να βουτάμε και λίγο την γλώσσα στο μυαλό μας...'Αλλωστε η μεγάλη διαφορά του ανθρώπου απο τα άλλα ζώα είναι η σκέψη.
Να σε ενημερώσω μόνο κ μόνο επειδή δέχτηκα επιθέση απο μέρος σου άνευ λόγου ότι,ναι από το συγκεκριμένο κατάστημα εχώ πάρει μερικά προιόντα το θεωρώ έντιμο και αξιόπιστο κατάστημα για την κατηγορία του.Εφόσων λοιπόν είμαι νέο μέλος εδώ είπα να ενημερώσω όσους ενδιαφέρονται "για να μην μας πιάνουν κότσο"...
Το συγκεκριμένο προιόν το είδα εκεί σε παρουσίαση και μου έκανε εντύπωση,απλά αυτό είπα...
Περαστικά μας λοιπόν,γιατί ίσως στούς καιρούς που ζούμε μερικοί απο εμάς το έχουμε μαγάλη ανάγκη.
"Κ όχι φίλε μου δεν έχω μαύρα μάτια"Καραγκιόζης ονομάζεται...
[move]Ο ευφυής μπορεί να είναι και πονηρός.το αντίθετο δεν ισχύει απαραίτητα.[/move]
οκ πες μας τωρα ποση εκπτωση θα δινεις στα μελοι του σαιτ :grin:
 

stefanD

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.026
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Φιλαράκο "azor" η άποψη του κάθε ενός είναι δεκτή,για αυτό άλλωστε υπάρχει κ αυτο το forum νομίζω, για να λέμε τις απόψεις μας,αλλά πρέπει όμως πριν μιλάμε να βουτάμε και λίγο την γλώσσα στο μυαλό μας...'Αλλωστε η μεγάλη διαφορά του ανθρώπου απο τα άλλα ζώα είναι η σκέψη.
Να σε ενημερώσω μόνο κ μόνο επειδή δέχτηκα επιθέση απο μέρος σου άνευ λόγου ότι,ναι από το συγκεκριμένο κατάστημα εχώ πάρει μερικά προιόντα το θεωρώ έντιμο και αξιόπιστο κατάστημα για την κατηγορία του.Εφόσων λοιπόν είμαι νέο μέλος εδώ είπα να ενημερώσω όσους ενδιαφέρονται "για να μην μας πιάνουν κότσο"...
Το συγκεκριμένο προιόν το είδα εκεί σε παρουσίαση και μου έκανε εντύπωση,απλά αυτό είπα...
Περαστικά μας λοιπόν,γιατί ίσως στούς καιρούς που ζούμε μερικοί απο εμάς το έχουμε μαγάλη ανάγκη.
"Κ όχι φίλε μου δεν έχω μαύρα μάτια"Καραγκιόζης ονομάζεται...
[move]Ο ευφυής μπορεί να είναι και πονηρός.το αντίθετο δεν ισχύει απαραίτητα.[/move]

Καραγκιόζης είσαι μόνο και μόνο γιατί πας με κουτοπονηριά να μας το παίξεις απλός χρήστης που προτείνει κάτι που είδε δήθεν και του έκανε εντύπωση, αν έβγαινες και έλεγες έχω αυτό το eshop και έφερα αυτο το πράγμα που κάνει αυτό και αυτό δεν θα υπήρχε πρόβλημα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom