Νέα

Hotel ή Airbnb οικονομικό με τζακούζι στο δωμάτιο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα GetYouBarbara
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.079
Κριτικές
89
Like
10.508
Πόντοι
25.015
Παιδες θελω βοηθεια. Ψαχνω να βρω κατι κοντινο σε θεσσαλονικη (αποσταση μεχρι 1 ωρα) και οικονομικο (εως 150 μαξ 200 ευρω) με ωραιο δωματιο που να εχει μεσα και τζακουζι, να μπορεις το βραδυ να βγεις μια βολτα για ποτο κτλπ για να παω με γκομενα για 1 βραδυ να περασουμε καλα. Εχει κανεις να μου προτεινει κατι? Βρηκα ενα πολυ ωραιο Bebis hotel λεγεται αλλα ειναι 1 ωρα και 55 λεπτα οποτε ειναι καπως μακρυα και ψαχνω να βρω κατι παρομοιο. Ιδανικα θα ηταν να ηταν σε καμμια Καλλικρατεια αλλα εχω ριξει ψαξιμο και δεν βρισκω κατι. Βρηκα ενα αλλο το Pomegranate αλλα ειναι πανακριβο και θελει μινιμουμ 2 η 3 βραδυα να κλεισεις.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.453
Κριτικές
22
Like
6.608
Πόντοι
3.346
Παιδες θελω βοηθεια. Ψαχνω να βρω κατι κοντινο σε θεσσαλονικη (αποσταση μεχρι 1 ωρα) και οικονομικο (εως 150 μαξ 200 ευρω) με ωραιο δωματιο που να εχει μεσα και τζακουζι, να μπορεις το βραδυ να βγεις μια βολτα για ποτο κτλπ για να παω με γκομενα για 1 βραδυ να περασουμε καλα. Εχει κανεις να μου προτεινει κατι? Βρηκα ενα πολυ ωραιο Bebis hotel λεγεται αλλα ειναι 1 ωρα και 55 λεπτα οποτε ειναι καπως μακρυα και ψαχνω να βρω κατι παρομοιο. Ιδανικα θα ηταν να ηταν σε καμμια Καλλικρατεια αλλα εχω ριξει ψαξιμο και δεν βρισκω κατι. Βρηκα ενα αλλο το Pomegranate αλλα ειναι πανακριβο και θελει μινιμουμ 2 η 3 βραδυα να κλεισεις.
Καλο το γκομενακι?
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.542
Πόντοι
2.306
Αν δεν έπεσε ακα κύριε Μπραντ, να το ξεχάσει το Pomegranate.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.453
Κριτικές
22
Like
6.608
Πόντοι
3.346
Κοιτα ελατοχωρι πιεριας, εκει που ειναι το χιονοδρομικο..κατι θα βρεις εχει πολλα ξενοδοχεια με τζακουζι..και τωρα λογικα θα ειναι πιο φτηνα!
 
OP
OP
GetYouBarbara

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.079
Κριτικές
89
Like
10.508
Πόντοι
25.015
Άνοιξε εφαρμογή airbnb κ βάλε φίλτρο τζακουζι.. επέλεξε στο χάρτη μέχρι που θες να φτάσεις..
το θεμα ειναι οτι το εχω κανει αλλα το 80% αμα δεις τις φωτος δεν εχουν τζακουζι. ειναι οτι να ναι.
 

zakthes

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
518
Like
474
Πόντοι
26
Πήγαινε προς λουτρά Αριδαίας κ κλείσε ένα πριβε μέσα στα λουτρά. Αλλιώς έχει κ ξενοδοχεία με τζακουζι στο δωμάτιο σχετικά οικονομικά. Έχω μείνει στο Νοστος αν θυμάμαι καλά, κάπου στο 100αρικο η τιμή
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom