Νέα

Hotel Arma (Παλαιό Φάληρο)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.222
Κριτικές
46
Like
3.627
Πόντοι
4.365
Tον εχω πετυχει κ εγω αυτον τον παπαρα....
και κοιταγε καλα-καλα... :jerking:
αλλα τον εγραψα στα @ρχιδι@ μου κ συνεχισα!
 

geogoku

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2011
Μηνύματα
115
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
1
λοιπον επειδη ξαναπερασα χθες κ ο ενας εγιναν 4 παρειτσα ετοιμοι για μπιριμπα, συγνωμη μαγκες αλλα δεν προκειται να ξαναπατησω.πηγα lacoba κ γενικα θα την ψαξω για αλλου.
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.222
Κριτικές
46
Like
3.627
Πόντοι
4.365
Λιγο παρα περα... κατω απο την παραλιακη..στο Μοσχατο..  ειναι το GLS κ παρακατω το Mary...
Δοκιμασμενα... διακριτικη υποδοχη.. κ οικονομικα! ;)
 

Επισκέπτης
Λιγο παρα περα... κατω απο την παραλιακη..στο Μοσχατο..  ειναι το GLS κ παρακατω το Mary...
Δοκιμασμενα... διακριτικη υποδοχη.. κ οικονομικα! ;)
το μονο τραγικο του gls ειναι το ασανσερ..για βιετναμεζους ειναι γηπεδο αλανα..και αργοκινητο καραβι...σε ολα τα αλλα ειναι φτηνακι και με θεα και ολα τα καλουδια και νεωτερισμοι η φωφη...στο αρμα ειχε κατσει φαση και βρηκα τριχες και μια ιδεα κηλιδας στα σεντονια και αναθεματισα την ωρα και την στιγμη ενεκα που λογω αποτομης εναρξης του αγωνος το παρατηρησα μια στιγμη πριν το γκολ..
 

geogoku

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2011
Μηνύματα
115
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
1
σε πρωτη φαση προτιμησα lacoba και ανεβασα σχετικη κριτικη....thanks 4 the info btw κ sorry αν ειναι  :offtopic:

αυτο που με τρελαινει ειναι πως εχουν μια επιχειρηση, δεν θελουν λεφτα?εχουν τοσα που μας γραφουν τελειως?αν ειναι να μας το πουν να μας δωσουν κ μας κανα φραγκο ή να ξερουμε να μην ξαναπατησουμε κ τους ενοχλουμε δλδ  :tickedoff:
 

theodoros1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2017
Μηνύματα
135
Κριτικές
11
Like
451
Πόντοι
291
Έχει πάει κανένας τώρα τελευταία ?
 

Islander6

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2021
Μηνύματα
17
Like
26
Πόντοι
0
Δεν παρέχει πια ημιδιαμονη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom