Νέα

Γυφτοπούλες στην Τρίπολη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alfreewind
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10
  • Εμφανίσεις 8K
  • Ετικέτες
    τρίπολη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alfreewind

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2012
Μηνύματα
1.230
Κριτικές
32
Like
214
Πόντοι
616
 Τις τελευταιες μερες ακουσα απο δυο τρια ατομα οτι συην Τριπολη παιζουν γυφτοπουλες για τσιμπουκωμα,αλλα επειδη ειμαι ξενος στην πολη δεν μπορουσα να ρωτησω που γινεται το παιχνιδι....μπορει καποιος να βοηθησει??Σε ποιο μερος ,ποιες ωρες??Ξερει κανεις???   :hi: :hi:
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
  Τις τελευταιες μερες ακουσα απο δυο τρια ατομα οτι συην Τριπολη παιζουν γυφτοπουλες για τσιμπουκωμα,αλλα επειδη ειμαι ξενος στην πολη δεν μπορουσα να ρωτησω που γινεται το παιχνιδι....μπορει καποιος να βοηθησει??Σε ποιο μερος ,ποιες ωρες??Ξερει κανεις???   :hi: :hi:

ναι παρε καμια γυφτισα εσυ και αν σου την πεσουν απο πισω 10 γυφτοι σε κλεψουν και σε δειρουν μετα μην αναρωτιεσαι
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
ρωτα τον κωστακη...εχει info
 

KavlomenosPoutanos

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2014
Μηνύματα
389
Like
23
Πόντοι
1
Παίζει αυτο που λες.. απλα βρες μια και ρωτα την στα ισα φιλε.. ετσι θελουν αυτες... πάντως πανω απο Τάλιρο μην δόσεις για τσιμπουκι.  Μπορεις πχ να της παρεις ενα δωρο απο το περιπτερο και να τις πεις την αλλη φορα θα σ δωσω ταλιρο..  καπως ετσι  :hi:
 

GEORGE G

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.337
Κριτικές
48
Like
1.798
Πόντοι
2.426
Επικίνδυνα παιχνίδια φίλε...σε κλέβουν στο κίμινο... :sunglasses:
 

nakayama

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2010
Μηνύματα
406
Like
70
Πόντοι
1
Κάνουν τρομερά  :pipa1: :pipa1: :pipa1: αλλά μετα θα χρειαστείς σίγουρα

http://[URL unfurl="true"]www.stada.com.vn/images/products/product_img/acyclovir%20800%20en.jpg[/img[/URL]]

:banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead:
 

GREECE_1981

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2006
Μηνύματα
93
Like
333
Πόντοι
20
εχει παραγινει το κακο τους..... διαλεγεις κ παιρνεις.... με την ευθυνη δικη σου.... στην αρεως στο παρκακι αν κ εκει πανε για παππουδια.... απογευματα κανουν περιπατο στο δρομο τριπολης σπαρτης . εχουν κ "χωρο" ενα ερειπωμενο σπιτι κοντα στα μπουρδελα....
 

kolofardos

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2005
Μηνύματα
78
Like
83
Πόντοι
0
Για πες κάτι παραπάνω... Που ακριβώς γίνεται το παιχνίδι; τι ώρες; Γιατί έχει παραγινει το κακό τους;
 

poutanesgiapanta

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2014
Μηνύματα
97
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
0
παίδες δώστε info , θα περάσω από Τρίπολη σε λίγες ημέρες.
 

Giorgos Koud

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2016
Μηνύματα
181
Like
584
Πόντοι
81
Κατεβαίνω για δουλειές Τρίπολη, ισχύει η πιάτσα;
 

Giorgos Koud

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2016
Μηνύματα
181
Like
584
Πόντοι
81
Πριν κάτι μέρες βρέθηκα Τρίπολη και πήγα να ψωνίσω σε ένα σουπερμάρκετ που είναι λίγο εκτός της πόλης, στο πάρκινγκ πλησιάζει γυφτισσα και ζητάει λεφτά για να ψωνίσει.. της λέω δεν έχω, μετά άρχισε τα είσαι καυλιαρης εσυ σε βλέπω εγώ.. και άρχισε να βάζει χέρι στον πουτσο από το παράθυρο, πρέπει να ήταν γύρω στα 40.. έλεγε ότι έχει μια χωρισμένη νεότερη για να κανονίσει να την πηδηξω με όσα λεφτά θέλω..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom