Νέα

Γουστάρουν οι Ελληνίδες τους τεμπέληδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sad_man
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 593
  • Εμφανίσεις 38K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gamechanger

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
305
Like
267
Πόντοι
21
Έτσι είναι ακριβώς!

Σε πολλές επαρχιακές πόλεις υπάρχουν κάποιες πολύ ωραίες γυναίκες ειδικά ελεύθερες που το παίζουν ντίβες θεές μοντελα απόλυτες με βαθμό 10 'σύμφωνα με το εγώ τούς κτλ κ τις γουστάρουν όλοι αλλα αυτές είναι παρα παρα πολύ επιλεκτικές κ παραμένουν ελεύθερες μέχρι νεωτέρας....

Το παίζουν top models οι Ελληνίδες εκεί που τις πέρνει.....στις επαρχιακές πόλεις.

Αν πάνε τίποτα Αθήνα ή Θεσσαλονίκη που ο ανταγωνισμός είναι τεράστιος ειδικά σε καλές περιοχές θα προσγειωθουν απότομα στην πραγματικότητα κ θα βάλουν τα κλάματα κ θα πάθουν κατάθλιψη αν δεν ασχολούνται όλοι μαζί τους.... οπως στις πόλεις τους

Τις ίδιο θα συμβεί κ στις ντίβες των μεγάλων πόλεων..... αν έρθουν γυναίκες του ανατολικού μπλοκ.

Συμπέρασμα:
Ο Νάρκισσισμος κ η υπεροψία των Ελληνίδων θα σκάσει σαν πυροτέχνημα!!!!
σωστός! εγώ που είμαι σε νομό με 80.000 πληθυσμό περίπου, βλέπω τις περισσότερες που έχουν μια υποτυπώδη καλή εμφάνιση να το παίζουν ντίβες λες και είναι μις κόσμος!
 

gamechanger

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
305
Like
267
Πόντοι
21
Επαρχία οι πολύ ωραίες γυναίκες 7+ ας πούμε,δεν είναι ποτέ ελεύθερες.Είναι καπαρωμένες από πολύ μικρές.

Αυτό που λες ισχύει με κάτι 5αρια-6αρια,που στα χωριά τους το παίζουν κι αυτές γκομενάρες,αλλά στις μεγάλες πόλεις που υπάρχουν άπειρες σαν αυτές,περνάν απαρατήρητες.
αυτό ισχύει δάσκαλε!

εγώ που είμαι 29 όσες αξιόλογες ξέρω στην ηλικία μου (ελάχιστες δηλαδή) έχουν παιδιά ήδη.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.087
Like
15.669
Πόντοι
3.656
Πράγματι...
Αυτές που έχουν κάποια αξία καπαρωνονται από μικρές από άτομα του ΚΥΚΛΟΥ ΤΟΥΣ.
Όσες περάσανε σε κάποια σχολή και φύγανε θα καταλήξουν πάλι με μέλος του κύκλου ,φοιτητικού η μετέπειτα εργασιακού.
Ελάχιστες αξίας θα βγουν έξω από τα κοινωνικά στεγανά .

Καπαρώνονται απο γιο κάποιου λεφτά της περιοχής ή κάποιον ιδιοκτήτη μαγαζιών ή τελοσπάντων κάποιον που είναι μούρη στην περιοχή και τον ξέρουν όλοι
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.798
Κριτικές
62
Like
40.176
Πόντοι
8.530

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.305
Like
2.086
Πόντοι
216
Στην Αθήνα οι πρωτοκλασάτες εμφανισιακά γκόμενες παρασύρονται είτε από παρέες και καταστάσεις, είτε από οράματα για σπουδές και καριέρα, οπότε ελάχιστες κάνουν παιδιά ως τα 28 τους.
 

Supeshelbys

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2023
Μηνύματα
115
Like
208
Πόντοι
21
Εγώ αντίθετα τις έχω γραμμένες γιατί σαν θαυμαστής του Διογένη του Κυνικού που είμαι δεν θα ήμουν ποτέ επιλογή για άνθρωπο που είναι υπόδουλος.
IMG_20240428_114007.jpg
 

Spieler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2024
Μηνύματα
248
Κριτικές
19
Like
1.007
Πόντοι
371
Ναι, ισχύει. Όποιος έχει τόσο άνεση χρόνου, όσο και το απαιτούμενο χρήμα, συν μια ελκυστική προσωπικότητα, έχει πολλές επιλογές.

Διάθεση να ´χεις να ασχολήσαι, και όλο και κάποιο καλό μουνί προκύπτει.
O χρόνος είναι key parameter στο καμάκι που την ξεχνάμε γιατί εστιάζουμε στο χρήμα.
Το κατάλαβα όταν ένα job switch με άφησε 3 μήνες off work. Πήρα ότι άδεια μου χρωστάγανε και μετά ήξερα ότι θα ξαναδουλέψω σε 3 μήνες σε άλλη εταιρία, δηλαδή είχα χρόνο χωρίς το άγχος του ανέργου που ψάχνεται.
Είχα ξαφνικά ατελείωτο χρόνο για βόλτα, γυμναστήριο, ποδήλατο, καμάκι και ό,τι άλλο ήθελα.
Επειδή ξύπναγα και κοιμόμουν όποτε ήθελα ήμουν ξεκούραστος και είχα πολλή όρεξη για εξόδους.
Και επειδή έκανα 3πλάσια σωματική άσκηση απ' ότι κανονικά είχα ευεξία και πολύ κέφι για σεξ.
Το πρωί δικτυώνεσαι ευκολότερα με γκόμενες λόγω έλλειψης ανταγωνισμού: π.χ. στο gym έχει αρκετές γυναίκες και λίγους άνδρες και πολύ πιο χαλαρό κλίμα απ' ότι το απόγευμα/βράδυ που σου επιτρέπει να γνωριστείς.
Ακόμα και για καφέ που πήγαινα πρωινές ώρες καθημερινές είχα γνωριστεί με σερβιτόρες γιατί είχαν λίγους πελάτες.
Με μία είχαμε αλλάξει instagram και τσατάραμε λίγο, αν ήθελα νομίζω προχωρούσε το πράγμα εύκολα.
Επειδή είχα λειτουργική σταθερή σχέση δεν την εκμεταλλεύτηκα την όλη συγκυρία, αλλιώς θα μπορούσα να καυλαντάω και συνέχεια στα apps. Τελοσπάντων, σκεφτόμουν συνέχεια πόσο διαφορετικά ζει κάποιος που δε χρειάζεται να δουλεύει. Νομίζω δε θα μου άρεσε να ζω μόνιμα έτσι και θα βαριόμουν (ίσως το λέω επειδή έχω συνηθίσει αλλιώς n habits die hard), αλλά σίγουρα οι ευκαιρίες για γνωριμίες και σεξ πολλαπλασιάζονται όταν τεμπελιάζεις (αρκεί να έχεις λύσει το οικονομικό βέβαια και δεν είναι και εύκολο αυτό).
 
Τελευταία τροποποίηση:

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.674
Like
2.716
Πόντοι
456
Το μεγαλυτερο σοκ το εχει παθει γνωστη μου μουναρα που ηρθε Αγγλια οταν δουλευα πανω. Βγαινουμε εξω σε ντισκο και την βλεπω να εχει το ιδιο υφος που εχουν οι ντιβες στα ελληνικα μαγαζια, ενα μειγμα απο πασαρελε, μη μου απτου, αφ υψηλου, "μονο κοιτατε", ειμαι το επικεντρο του μαγαζιου, κλπ

Αποτελεσμα στην πρωτη ωρα δεν ασχοληθηκε κανενας μαζι της, ζητημα να της εριξε εστω και ενας ενα βλεμμα, αντιθετα τριγυρω ολοι επιναν και χορευαν σαν παρτυ πενταημερης (οπως γινεται παντα ΣΚ παντου στην Αγγλια) ενω οι γκομενες ακομα και οι πολυ ασχημοτερες, εδειχναν να περνανε υπεροχα με τα μπυρονια τους, τις στροφες στην πιστα, το χαβαλε με την παρεα κλπ

Πιστευω πως μεσα της συνεβη κοσμογονικη αλλαγη εκεινη τη βραδια, καταλαβε πως ο κοσμος δε γυριζει γυρω της

Το ιδιο βεβαια θα παθει και Ελληνας μαθημενος μονο στην Ελληνικη νυχτα, οταν βρεθει σε αγγλικη ντισκο με το μισο μαγαζι σουρωμενο και γυναικες να του την πεφτουν, πραγματα πρωτογνωρα γι αυτον...
Όσοι έχουμε πάει Αγγλία τα ξέρουμε αυτά..οι Αγγλίδες αν δεν ειναι αλκοολικες να γίνουν χοντρές..είναι πιο όμορφες γυναίκες από τις ελλεινιδες!!και μιλάνε κανονικα..ακόμα και η χυλοπιτα τους είναι ευγενική..σου λένε απλά,ευχαριστώ για το ενδιαφέρον,αλλα έχω αγορι!!έχουν επίπεδο οι ξένες..οι ελλεινιδες βγάζουν εκτός από ξινιλα και μια κακία..
 

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.305
Like
2.086
Πόντοι
216
Γενικώς, άμα ο άλλος είναι απλά τεμπέλης, δεν τραβάει, δεν
έχει υπόθεση. Άμα είναι και βλαμμένος από πάνω, ακόμη χειρότερα.

:—)
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.215
Like
15.864
Πόντοι
3.656
το θεμα ειναι οτι σημερα οι περισσοτερες γυναικες δε θελουν ουτε αυτον που δουλευει και βγαζει 800-1000 ευρω. τους πεφτει λιγος! οι μεγαλυτερες μαλακισμενες που φταινε σε αυτο ειναι οι μαναδες τους,που τις μαθαινουν απο μικρες ''να βρεις εναν να στα παρεχει ολα''.κ ετσι εχουμε γεμισει γυναικες μονες τους που ο ενας τους ξινιζει και ο αλλος τους βρωμαει και τυπους που εχουν κανει πλουσιες τις πουτανες.
και ζούνε με γάτες και σκύλους τελικά
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πράγματι...
Αυτές που έχουν κάποια αξία καπαρωνονται από μικρές από άτομα του ΚΥΚΛΟΥ ΤΟΥΣ.
Όσες περάσανε σε κάποια σχολή και φύγανε θα καταλήξουν πάλι με μέλος του κύκλου ,φοιτητικού η μετέπειτα εργασιακού.
Ελάχιστες αξίας θα βγουν έξω από τα κοινωνικά στεγανά .
Μιλάς για καράβλαχες ;
Το 80% δηλ .
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.019
Like
1.121
Πόντοι
216
Γουσταρουν τεμπεληδες αρκει να γαμανε καλά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom