Νέα

Γιατί δεν μου επιτρέπει το Site na βάλω μεγαλύτερες βαθμολογίες σε κριτικές;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα st_arhitech
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

st_arhitech

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2008
Μηνύματα
6
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα.
Πρίν μερικές ημέρες έγραψα την πρώτη μου κριτική για ένα studio που επισκέφτηκα.
Το πρόβλημα είναι ότι στις βαθμολογίες σε κάποια πεδία όπως π.χ συμπεριφορά τσατσάς το μέγιστο που μπορούσα να βάλω ήταν το 7 και το ελάχιστο το 3.
Εγώ το θεώρησα σαν ένα άλλο είδος κλίμακας του Site και ότι ίσως αν έβαζα το 7 μετά να εμφανιστεί στην κριτική 10 έτσι και προχώρησα.
Τελικά οι βαθμολογίες εμφανίστηκαν ακριβώς με το νούμερο που πάτησα, δηλαδή μέγιστο το 7 όπως ανεφερα. Επιλογή για μεγαλύτερη βαθμολογία δεν μου δίνεται ακόμη και τώρα που δοκιμάζω.
Απλα με στεναχωρει τo ότι έδωσα λάθος εντυπώσεις  για το εν λόγω studio και επίσης το ότι το υποβάθμισα μ'αυτές τις βαθμολογίες.

Η Κριτική μου είναι αυτήν --> Παρακαλώ αν γίνεται να διαγραφεί η αν γίνεται να διορθωθουν οι βαθμολογίες από τους διαχειριστές και να μπούνε οι παρακάτω :

Εμφάνιση κοπέλας: 9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας:9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου:10
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου: 10
Πρόσβαση/Parking:9


 

Cornelius

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2011
Μηνύματα
83
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0

Πρέπει να έχεις συμπληρώσει κάποιον αριθμό κριτικών, για να έχεις αυτή τη δυνατότητα στη βαθμολόγηση.
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.218
Κριτικές
8
Like
1.887
Πόντοι
266
Καλημέρα.
Πρίν μερικές ημέρες έγραψα την πρώτη μου κριτική για ένα studio που επισκέφτηκα.
Το πρόβλημα είναι ότι στις βαθμολογίες σε κάποια πεδία όπως π.χ συμπεριφορά τσατσάς το μέγιστο που μπορούσα να βάλω ήταν το 7 και το ελάχιστο το 3.
Εγώ το θεώρησα σαν ένα άλλο είδος κλίμακας του Site και ότι ίσως αν έβαζα το 7 μετά να εμφανιστεί στην κριτική 10 έτσι και προχώρησα.
Τελικά οι βαθμολογίες εμφανίστηκαν ακριβώς με το νούμερο που πάτησα, δηλαδή μέγιστο το 7 όπως ανεφερα. Επιλογή για μεγαλύτερη βαθμολογία δεν μου δίνεται ακόμη και τώρα που δοκιμάζω.
Απλα με στεναχωρει τo ότι έδωσα λάθος εντυπώσεις  για το εν λόγω studio και επίσης το ότι το υποβάθμισα μ'αυτές τις βαθμολογίες.

Η Κριτική μου είναι αυτήν --> Παρακαλώ αν γίνεται να διαγραφεί η αν γίνεται να διορθωθουν οι βαθμολογίες από τους διαχειριστές και να μπούνε οι παρακάτω :

Εμφάνιση κοπέλας: 9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας:9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου:10
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου: 10
Πρόσβαση/Parking:9
Και τι καιγεσαι να βαλεις μεγαλο βαθμο νταβατζης της εισαι???? Το ότι δεν μπορεί ο καθένας με την πρώτη κριτικη να βαλει μεγαλες βαθμολογιες μας προφυλάσει το συστημα από αγαπουληδες και προμοτορες
 

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
21
Πόντοι
66
Και τι καιγεσαι να βαλεις μεγαλο βαθμο νταβατζης της εισαι???? Το ότι δεν μπορεί ο καθένας με την πρώτη κριτικη να βαλει μεγαλες βαθμολογιες μας προφυλάσει το συστημα από αγαπουληδες και προμοτορες

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

+ το να μην δημιουργούνται προφίλ για να κάνουν μία κριτική με δεκάρια ή άσσους και μετά να εξαφανίζονται.
 

pamnaloso

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2014
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
I appreciate that from the heart Your site has very good quality.
 

nik arma471968

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2014
Μηνύματα
6
Κριτικές
8
Like
56
Πόντοι
0
Και τι καιγεσαι να βαλεις μεγαλο βαθμο νταβατζης της εισαι???? Το ότι δεν μπορεί ο καθένας με την πρώτη κριτικη να βαλει μεγαλες βαθμολογιες μας προφυλάσει το συστημα από αγαπουληδες και προμοτορες


Καλημέρα σε  όλους. Επειδή είχα και εγώ αυτή την απορία και μάλιστα έστειλα και μήνυμα στη διαχείριση...
Γιατί θα πρέπει κάποιος να καίγεται για να βαθμολογήσει με το ανώτατο όριο; ή μήπως θα είναι αγαπούλης ή νταβατζής της εν  λόγω κοπέλας;
Εγώ για παράδειγμα δεν μπορεί να έχω σχέση με καμία από τις παραπάνω κατηγορίες, εφόσον ζω 250 χλμ μακριά από τις βίλες...
Αλλά θεωρώ το λιγότερο άδικο να βαθμολογήσω μια κοπέλα με 7 από τη στιγμή που για μένα ήταν κορυφή...
Εξάλλου τι λόγο έχουν τότε οι βαθμολογήσεις;

Ίσως να έχεις δίκιο περί νταβατζήδων και πονηρών.
Αλλά δεν μπορεί να γράφω τα καλύτερα για κάποια και δίπλα να της βάζω 7!
Αυτός που θα το δει και δεν γνωρίζει πως λειτουργεί το σύστημα, όχι μόνον δε θα βοηθηθεί αλλά θα με περάσει το λιγότερο για πυροβολημένο...

Δείτε το ....
Φιλικά.
 

nik arma471968

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2014
Μηνύματα
6
Κριτικές
8
Like
56
Πόντοι
0
Και τι καιγεσαι να βαλεις μεγαλο βαθμο νταβατζης της εισαι???? Το ότι δεν μπορεί ο καθένας με την πρώτη κριτικη να βαλει μεγαλες βαθμολογιες μας προφυλάσει το συστημα από αγαπουληδες και προμοτορες


Καλημέρα σε  όλους. Επειδή είχα και εγώ αυτή την απορία και μάλιστα έστειλα και μήνυμα στη διαχείριση...
Γιατί θα πρέπει κάποιος να καίγεται για να βαθμολογήσει με το ανώτατο όριο; ή μήπως θα είναι αγαπούλης ή νταβατζής της εν  λόγω κοπέλας;
Εγώ για παράδειγμα δεν μπορεί να έχω σχέση με καμία από τις παραπάνω κατηγορίες, εφόσον ζω 250 χλμ μακριά από τις βίλες...
Αλλά θεωρώ το λιγότερο άδικο να βαθμολογήσω μια κοπέλα με 7 από τη στιγμή που για μένα ήταν κορυφή...
Εξάλλου τι λόγο έχουν τότε οι βαθμολογήσεις;

Ίσως να έχεις δίκιο περί νταβατζήδων και πονηρών.
Αλλά δεν μπορεί να γράφω τα καλύτερα για κάποια και δίπλα να της βάζω 7!
Αυτός που θα το δει και δεν γνωρίζει πως λειτουργεί το σύστημα, όχι μόνον δε θα βοηθηθεί αλλά θα με περάσει το λιγότερο για πυροβολημένο...

Δείτε το ....
Φιλικά.
 

john_65

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2021
Μηνύματα
22
Κριτικές
4
Like
293
Πόντοι
280
Συμφωνώ με τα παραπάνω σχόλια. Κατανοώ απόλυτα ότι πρέπει να προστατευτεί το σύστημα από άτομα που θα προσπαθήσουν με spam να διαφημίσουν κάποια κοπέλα. Όμως το να μη μπορώ να βάλω σε κάποια που με ενθουσίασε πάνω από 7 σε καμία κατηγορία είναι απλά κάτι που με αποτρέπει από το να γράψω κριτική. Πρέπει δηλαδή να αδικήσω πολλές κοπέλες ώστε κάποτε να μπορώ να βαθμολογήσω κανονικά;; Δε καταλαβαίνω αυτή την επιλογή. Μπορεί επίσης κάποιος να γράψει στις πόσες κριτικές θεωρείται αξιόπιστο το μέλος; Γιατί δεν τον βρήκα πουθενά αυτόν τον κανόνα..
 

Kostas_Marousi

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2022
Μηνύματα
24
Like
22
Πόντοι
0
Και τι καιγεσαι να βαλεις μεγαλο βαθμο νταβατζης της εισαι???? Το ότι δεν μπορεί ο καθένας με την πρώτη κριτικη να βαλει μεγαλες βαθμολογιες μας προφυλάσει το συστημα από αγαπουληδες και προμοτορες
Nukteros δεν ξέρω πόσο παλιός είσαι. Εγώ είμαι νεοπας εδώ, αλλά κοντεύω τα 60. Θα ήθελα όταν λέω η γράφω κάτι να μην αλλοιώνεται. Και δεν υπερασπίζομαι κανέναν απλά λέω την άποψη μου.
 

Kostas_Marousi

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2022
Μηνύματα
24
Like
22
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους. Επειδή είχα και εγώ αυτή την απορία και μάλιστα έστειλα και μήνυμα στη διαχείριση...
Γιατί θα πρέπει κάποιος να καίγεται για να βαθμολογήσει με το ανώτατο όριο; ή μήπως θα είναι αγαπούλης ή νταβατζής της εν λόγω κοπέλας;
Εγώ για παράδειγμα δεν μπορεί να έχω σχέση με καμία από τις παραπάνω κατηγορίες, εφόσον ζω 250 χλμ μακριά από τις βίλες...
Αλλά θεωρώ το λιγότερο άδικο να βαθμολογήσω μια κοπέλα με 7 από τη στιγμή που για μένα ήταν κορυφή...
Εξάλλου τι λόγο έχουν τότε οι βαθμολογήσεις;

Ίσως να έχεις δίκιο περί νταβατζήδων και πονηρών.
Αλλά δεν μπορεί να γράφω τα καλύτερα για κάποια και δίπλα να της βάζω 7!
Αυτός που θα το δει και δεν γνωρίζει πως λειτουργεί το σύστημα, όχι μόνον δε θα βοηθηθεί αλλά θα με περάσει το λιγότερο για πυροβολημένο...

Δείτε το ....
Φιλικά.
Δεν ξέρω για τους παλιούς, αλλά εγώ σε καταλαβαίνω. Για βαθμολογίες δεν ξέρω γιατί δεν είμαι τόσο προχωρημένος αλλά αν έχεις περάσει καλά και θες να το πεις είναι απολύτως λογικό και βοηθητικό για τους συναγωνιστές
 

Kostas_Marousi

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2022
Μηνύματα
24
Like
22
Πόντοι
0
Συμφωνώ με τα παραπάνω σχόλια. Κατανοώ απόλυτα ότι πρέπει να προστατευτεί το σύστημα από άτομα που θα προσπαθήσουν με spam να διαφημίσουν κάποια κοπέλα. Όμως το να μη μπορώ να βάλω σε κάποια που με ενθουσίασε πάνω από 7 σε καμία κατηγορία είναι απλά κάτι που με αποτρέπει από το να γράψω κριτική. Πρέπει δηλαδή να αδικήσω πολλές κοπέλες ώστε κάποτε να μπορώ να βαθμολογήσω κανονικά;; Δε καταλαβαίνω αυτή την επιλογή. Μπορεί επίσης κάποιος να γράψει στις πόσες κριτικές θεωρείται αξιόπιστο το μέλος; Γιατί δεν τον βρήκα πουθενά αυτόν τον κανόνα..
Μπορείς πάντως φίλε να το αναφέρεις μέσα στην κριτική σου. Οτι είσαι νεοπας, δεν το λέω προσβλητικά, άλλωστε κι εγώ είμαι, και ότι θα ήθελες να βάλεις μεγαλύτερο βαθμό αλλά δεν γίνεται λόγω συστήματος. Και τους κανόνες καλό είναι να τους σεβόμαστε, γιατί αλλιώς εδώ μέσα θα γίνονταν χαμός και δεν θα είχε νόημα να γράφει κανείς.
 

john_65

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2021
Μηνύματα
22
Κριτικές
4
Like
293
Πόντοι
280
Μπορείς πάντως φίλε να το αναφέρεις μέσα στην κριτική σου. Οτι είσαι νεοπας, δεν το λέω προσβλητικά, άλλωστε κι εγώ είμαι, και ότι θα ήθελες να βάλεις μεγαλύτερο βαθμό αλλά δεν γίνεται λόγω συστήματος. Και τους κανόνες καλό είναι να τους σεβόμαστε, γιατί αλλιώς εδώ μέσα θα γίνονταν χαμός και δεν θα είχε νόημα να γράφει κανείς.

Έχεις απόλυτο δίκιο, θα το κάνω. Απλά αν κάποιος δε διαβάσει κριτικές αλλά δει τη συνολική βαθμολογία της κοπέλας, υπάρχει μία αδικία. Όπως έγραψα κατανοώ απόλυτα το ότι πρέπει να υπάρχουν μέτρα για το spam και το σέβομαι, απλά σκέφτομαι αν θα μπορούσε να υπάρχει μια άλλη λύση για αυτό.
 

KNIGHT 1981

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2023
Μηνύματα
4
Κριτικές
6
Like
296
Πόντοι
280
Kαλησπερα σε ολους και χρονια πολλα.Παροτι εχω γραψει 4 κριτικες δεν με αφηνει στη επομενη να βαλω πανω απο 7.Μηπως κανω εγω κατι λαθος?Ευχαριστω εκ των προτερων για την οποιαδηποτε βοηθεια που μπορω να εχω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom