Νέα

γερμανιδες vs σλαβες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα priksarxidis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 62
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Katz

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Οκτ 2017
Μηνύματα
471
Κριτικές
32
Like
3.216
Πόντοι
2.591
Δεν ξέρω για σπίτι, αλλά δύο από τα πιο επικά γαμήσια της ζωής μου τα έριξα με γερμανίδες. Μία σε κυριλέ οίκο ανοχής, όπου όταν την είδα γυμνη αναφωνησα "Πως θα τη φέρω πέρα τούτη; Μια ξανθιά νταρντανα μουνάρα όπου παίχτηκε γαμήσι τσόντα. Πράγματα μάγκες ίσως ήταν το καλύτερο πληρωμένο γαμήσι που έχω ρίξει..
και μία γκόμενα που γνώριζα και πηδηχτήκαμε ένα βράδυ σαν να μην υπήρχε αύριο... Προσπάθησα μερικες φορες για επαναληπτικό αλλά έφαγα άκυρο...
Προσωπικά σε θηλυκότητα μου αρέσουν οι νότιες, δηλαδή Ιταλία, Ελλάδα, και Ισραήλ, Ιραν.
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.800
Like
1.249
Πόντοι
216
Κατ'αρχήν παντού θα βρεις γυναίκες που είναι καλές σε όλα.Ακόμα και ανάμεσα στις Ελλεϊνίδες.Αλλά δεν είναι πολλές.Οι περισσότερες ακολουθούν κάποια κοινά χαρακτηριστικά.Γενικά οι Βορειοευρωπαίες αν και πολύ όμορφες είναι ξεπλυμένες .Δηλ. ο τρόπος ζωής στις χώρες αυτές σκοτώνει την θηλικότητα. Βλέπεις αντρογυναίκες όχι στην εμφάνιση αλλά στα άλλα.Οι Σλάβες από την άλλη επειδή δεν έχουν μπει ακόμη στον σκληρό δυτικό τρόπο ζωής που ουσιαστικά ευνουχίζει τον ερωτισμο κρατάνε την ερωτικότητα τους και την θηλικότητα τους.Άσε που είναι οι πιο όμορφες γυναίκες του πλανήτη.Πάντως και αυτές είναι ρατσίστριες.Μια Ρωσίδα που είναι μοδίστρα παντρεμένη με Έλληνα μας χαρακτήρισε  Πακιστανούς.Στα αρχίδια μας.
Εντέλει εξαρτάται τι θέλει κανέις.Αγάπη , γαμήσια , οικογένεια , βίτσια ....
Εδώ λοιπόν υπερτερούν οι Ασιάτισσες μέχρι και αυτές να χαλάσουν.Τελευταία ήμουν σε ένα αποκριάτικο πάρτυ που εκτός από Έλληνες είχε και κάμποσους Αμερικάνους και Ευρωπαίους.Ανάμεσα στα κορίτσια είχε δύο με τρεις σχιστομάτες .Βαρεθήκαν να δίνουν διεθνείς χυλόπιττες σε όλους αν και οι ίδιες ήταν μέτριες προς άσχημες!  :(

Αποσταγμα σοφιας...


----

Αλλα μου κανει εντυπωση; Εδιναν αμετρητες χυλοπιτες οι σχιστοματες;
Τελικα μαλλον καλα λενε, αμα θες 'καλη' γυναικα,
πρεπει να πας να την φερεις απο την χωρα της,
ή να μεινεις στην χωρα της...
Οποια ερχεται εδω, χαλάει....η ελληνιδιαση ειναι μεταδοτικη...
βεβαια, ενα μικρο ελαφρυντικο ισως θα τους το δινα,
γιατι με την λιγουριαση των Ελληνων, καπως θα επρεπε να το διαχειριστουν...
Αλλα περιμενα να ειναι λιγο πιο δεκτικες οι ασιατισες, εστω κι αν ειναι Ελλαδα.
Αλλα μαλλον ισχυουν αυτα που προανεφερα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom