Νέα

Επίσκεψη ζευγαριών στο adult theatre

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα redheadnympho
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 73
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

diakoreytis

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
22
Like
48
Πόντοι
0
παραπληροφορει τρολαρει κραζει για να δημιουργει γενικως εντυπωσεις την στιγμη που προκειται για μια απαραδεκτη γυναικα σε εμφανιση και καθαριοτητα. ποιο πανω την εχεις κωλοδακτυλιασει και εσυ με αυτα που εγραψε. το ξεχασες; για αυτο σε ρωτησα που μπερδευτηκες...
 

diakoreytis

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
22
Like
48
Πόντοι
0
τους εχω πετυχει στο ατ τουλαχιστον 5 φορες και εχω αποψη
 

level-headed

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
115
Κριτικές
2
Like
300
Πόντοι
21
Η αλήθεια με τους συγκεκριμένους είναι η εξής:

Πρόκειται για εντελώς διαταραγμένους ανθρώπους που βγάζουν αναίτια κακία απέναντι σε ανθρώπους και επιχειρήσεις.

Επιχειρούν επανειλημμένα να προσεγγίσουν από εδώ επίδοξους γαμιάδες τους οποίους και περιπαίζουν στην συνέχεια με τον χειρότερο τρόπο είτε για το μέγεθος της πούτσας τους είτε γιατί δεν τους σηκώθηκε είτε γιατί είχαν τα χάλια τους κλπ

Το thread εδώ το άνοιξαν 24 Φεβρουαρίου του 2022 πριν από την ημερομηνία αυτή έχουν μια οκά ποστ στο thread του ατ εξιστορώντας τα κατορθώματα τους από τις επισκέψεις τους. Που σημαίνει ότι γνωρίζουν πολύ καλά την τιμή του εισιτηρίου στον συγκεκριμένο χώρο και το οποίο δεν είναι 6 ευρώ αλλά 12ευρώ για το ζευγάρι. Άρα αποδεικνύεται περίτρανα το ψέμα τους. Τώρα για ποιο λόγο το κάνουν??? Άγνωστο. Μήπως τους έβαλαν κανένα κωλόχερο για την συμπεριφορά τους ???? που μακάρι να το κάνουν. Η άλλη εκδοχή είναι να συνέπεσαν με άλλο ζευγάρι στον χώρο και να μην τους έδωσε κανένας σημασία οπότε θέλουν να διώξουν τα υπόλοιπα ζευγάρια προκειμένου να λυμαίνονται τον χώρο μόνοι τους. Άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου.

Αυτό που έχω να σας πω redheadnymfo είναι ότι όταν ζητάς προσόντα σε πούτσα εμφάνιση διάρκεια κλπ θα πρέπει και εσύ τουλάχιστον να διαθέτεις ανάλογα προσόντα…. τα οποία δεν διαθέτεις. Ένα απαράδεκτο σώμα με λαδωμένο μαλλί με πολύ άσχημες μυρωδιές και γενικώς βγάζεις την πιο ντεκαβλέ διάθεση σε ένα άντρα όταν μονίμως χαζογελάτε λες και βλέπετε καμία κωμωδία. Μόνο κάποιος απελπισμένος αγάμητος με δεμένα τα μάτια και κλειστή την μύτη θα μπορούσε να σε πηδήξει. Το κατάλαβες αυτό ή να κάνω και κακά.
 

Nemo 37

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2021
Μηνύματα
2.967
Like
25.616
Πόντοι
4.656
Βγάζει κατά καιρούς διάφορα θρέντ και ζητάει να είναι ο άλλος εχέμυθος,για να το επισημαίνει θα πει ότι δεν είναι εκείνη αλλιώς δε θα είχε την ανάγκη να το γράψει.Ενας Φίλος μου της μίλαγε στο σκαηπ και χωρίς λόγο του έβγαλε χολή.Φιλος μου που της έστειλε μύνημα πριν καιρό .Ένας άλλος φίλος μας μας έλεγε ότι δεν της έστειλε την απάντηση που ήθελε,η γκόμενα σε ψάρευε,ζει για τη πουτσα κλπ κλπ,το αποτέλεσμα είναι ότι της έστελνε μυνήματα και δεν του απαντούσε επειδή δεν έστειλε τα προσόντα του να τον δει,που σημαίνει ότι το έχει κάνει με πολύ κόσμο, συμπεραίνωντας από την εκτενή και καθόλου λάθος απάντηση σου.Της έχω στείλει σε άλλο θρέντ παρεμφερή απάντηση και δεν την έχω δει να έχει δώσει απάντηση από αυτό σημαίνει ότι

1)και οι δύο μιλάμε 100%σωστά

2)είναι μια Μπόχαλη που δε πρόκειται ΠΟΤΈ να φτιάξει σε χαρακτήρα και(κυρίως) καθαριότητα.

3)η συγκεκριμένη έχει ψυχολογικά και το κάνει μπας και νιώσει τπτ.

4)Για να έχεις απαιτήσεις και να ζητάς να είναι ο άλλος προικισμένος πρέπει και εσύ να έχεις ένα ανάλογο εμφανισιμο σώμα και να μην είσαι σαν τη θεία από το χωριό που έχει κατάθλιψη και τρώει από το γυραδικο της γειτονιάς και πουθενά αλλού, οπότε μη κράζεις αυτούς που δε διαφέρουν σε σωματότυπο από σένα.Ασχετο με γεματουλες έχω κάνει και γαμω τα γαμησια γιατί βγάζουν καβλα στο κρεβάτι λόγω έλλειψης από το βόλεϊ δωματίου,δεν αναφέρομαι στο σώμα σου αλλά σε αυτό που ζητάς και δεν πληρείς τα προσόντα για το ανάλογο θεμα.Οπότε με τα ίδια μέτρα και σταθμά που έχεις απαιτήσεις και θες ψωλαρα περιμένοντας μαζί με το εργαλείο ( χωρίς να το αναφέρεις ώμος για να το έχεις αιτιολόγημα για να βγάλεις χολή)να έχει καλό σώμα και πάει λέγοντας,με τα ίδια μετρα και σταθμά που πχ γυμνάζομαι 4 χρόνια και έχω κάνει καλό σώμα, μπορεί και εγώ νά έχω απαιτήσεις , να είσαι καλό κορμί και όχι να είσαι σαν τη Φρόσω από το the kopanoi (ταινία που αφησε εποχή όχι αστεία)

Εδώ έχω λινκ σχετικά με το πώς είναι εμφανισιακά.
 
Τελευταία τροποποίηση:

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.331
Κριτικές
124
Like
6.430
Πόντοι
5.097

matakias_megas

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
461
Like
895
Πόντοι
81
την εχω δει αυτην δεν ειναι τιποτα το σπουδαιο απο κοντα σε εμφανιση αλλα το χειροτερο ειναι το στυλακι που εχει που ειναι αποκρουστικο,για το αν βρωμαει δεν ξερω αφου δεν την εχω πλησιασει ποτε και ουτε προκειται,ο λογος που την εχει δει μουναρα ειναι οι μαλακες που την παρακαλανε μπας και την γαμησουν αλλα κατι τετοιο συμβαινει με ολα τα μπαζα και εκτος σινεμα ειναι χαρακτηριστικο της ελληνικης κοινωνιας
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

αυτοι που την πηδανε ειναι πουτσαραδες και εχουν ωραια σωματα δηλαδη?
 

Nemo 37

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2021
Μηνύματα
2.967
Like
25.616
Πόντοι
4.656
την εχω δει αυτην δεν ειναι τιποτα το σπουδαιο απο κοντα σε εμφανιση αλλα το χειροτερο ειναι το στυλακι που εχει που ειναι αποκρουστικο,για το αν βρωμαει δεν ξερω αφου δεν την εχω πλησιασει ποτε και ουτε προκειται,ο λογος που την εχει δει μουναρα ειναι οι μαλακες που την παρακαλανε μπας και την γαμησουν αλλα κατι τετοιο συμβαινει με ολα τα μπαζα και εκτος σινεμα ειναι χαρακτηριστικο της ελληνικης κοινωνιας
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


αυτοι που την πηδανε ειναι πουτσαραδες και εχουν ωραια σωματα δηλαδη?
Δεν ξέρω και δε με νοιάζει αν έχουν σώμα καλό(που αν έχουν θα κοιτάξουν κάτι ανάλογο όχι τη συγκεκριμένη)έθεσα το τι ζητάει εμμέσως πλην σαφώς και σε σύγκριση με αυτό που ζητάει δε θα το έχει,έθεσα το θέμα γιατί να πάω(και ο οποιοσδήποτε) με μία που δε κοιτάει τον εαυτό της τη στιγμή που δίνω και δέκα για να πάω με καλύτερη από αυτήν.Οσον αφορά τους μύστες που πήγατε μαζί της,έχουν δεν έχουν σώμα , για το θέμα σας (αν το διαβάζετε αυτό που γράφω)αν μπήκατε χωρίς κράνος παιδιά , αφήστε να περάσουν 3 μήνες και πηγαίνετε για γενικές εξετάσεις αίματος -ουρων γιατί υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να το πήρατε το παράσημο,με εννοείτε δεν χρειάζονται<συστάσεις>.
 

dimitrisrigas

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2023
Μηνύματα
21
Like
6
Πόντοι
0
Αναρωτιέμαι αν πρέπει να πατήσει ξανά τα πόδια του κάποιο ζευγάρι ή γυναίκα εκεί μέσα
Ερχόμαστε να παίξουμε και είσαστε επιεικώς απαράδεκτοι , πραγματικά απορώ γιατί πάτε αφού δεν σας σηκώνεται ή δεν ξέρετε να φερθείτε
3 ψόφιους πεταξα εξω …
Για την ιστορία , απαράδεκτη συμπεριφορά και στην είσοδο , δεν μας ρώτησαν καν τι είδους εισιτήριο θέλαμε να μας κόψουν , 15€ τσάμπα για ένα ζευγάρι , ξενέρωμα από την αρχή που πατήσαμε τα πόδια μας μέχρι το τέλος ….
καλησπέρα.θα πας ξανά?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom