Νέα

Επίσκεψη στο Νιουκάστλ, Αγγλία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pany
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Pany

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2006
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Θα πάω στο Νιούκαστλ για 4-5 ημέρες στις αρχές Δεκεμβρίου για δουλειά. Όποιος έχει πληροφορίες πως μπορεί να περάσει κανείς καλά εκεί ας ενημερώσει.
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.477
Κριτικές
13
Like
199
Πόντοι
6.055
ψαξε για μασατζιδικο
 

MANIXXX

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2005
Μηνύματα
15
Like
2
Πόντοι
0
Θα πάω στο Νιούκαστλ για 4-5 ημέρες στις αρχές Δεκεμβρίου για δουλειά. Όποιος έχει πληροφορίες πως μπορεί να περάσει κανείς καλά εκεί ας ενημερώσει.

Φίλε μου το Newcastle είναι η πατρίδα του Αγγλικού ξέκωλου. Το μόνο που έχεις να κάνεις είναι να νυχτοπερπατήσεις. Οι γκόμενες εκεί δεν βγαίνουν για να ακούσουν μουσική ή να δούν την παρέα τους κλπ. Βαζουν τα μίνι πάνω από τον αφαλό, σπάνια να φορέσουν εσώρουχα, κι ας δαγκώνει ο διάολος το καυλί του έξω, γίνονται ντίρλα με μπίρες και αλκοόλ κάθε είδους, και μετά γαμιούνται αβέρτα!

Υπάρχει ένα club στην πόλη που μαζεύει τα αρχι-ξέκωλα και γαμείς με την ίδια ευκολία που παραγγέλνεις ποτό. Αν δεν κάνω λάθος λέγεται Julie's...
 

kalkee

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Sorry το μύνημα ήταν για τον MANIXXX
 

Επισκέπτης
Φίλε μου το Newcastle είναι η πατρίδα του Αγγλικού ξέκωλου. Το μόνο που έχεις να κάνεις είναι να νυχτοπερπατήσεις. Οι γκόμενες εκεί δεν βγαίνουν για να ακούσουν μουσική ή να δούν την παρέα τους κλπ. Βαζουν τα μίνι πάνω από τον αφαλό, σπάνια να φορέσουν εσώρουχα, κι ας δαγκώνει ο διάολος το καυλί του έξω, γίνονται ντίρλα με μπίρες και αλκοόλ κάθε είδους, και μετά γαμιούνται αβέρτα!

Υπάρχει ένα club στην πόλη που μαζεύει τα αρχι-ξέκωλα και γαμείς με την ίδια ευκολία που παραγγέλνεις ποτό. Αν δεν κάνω λάθος λέγεται Julie's...

+10. δεν θα μπορουσες να τα γραψεις καλυτερα.

Εμεις ειχαμε παει εκει για ενα conferance. Οι γκομενες, σε παρεες των 3 και πανω, ξεκαλτσωτες (- 5 βαθμοι), με μινι, σε ημιαγρια κατασταση γυρνανε στους δρομους και μπαινουν απο μπαρ σε μπαρ. Αν ειναι δε μεθυσμενη, μπορει να σε παρει στα ορθια στην τουαλετα.

Εχει και Ελληνικο φοιτηταριό εκει αλλα οχι τοσο πολυ οπως σε αλλες πολεις.

Εμεις καθε βραδυ (μειναμε 3) γαμαγαμε και διαφορετικη. Μια μονο απο αυτες κατορθωσα να την πεισω να παμε στο ξενοδοχειο να γαμηθουμε σαν ανθρωποι. Τις αλλες δυο τις πήρα μία στο αυτοκίνητό της και την αλλη στα halls of residence του πανεπιστημιου που σπουδαζε (φοιτητρια μαλαμα...). Εννοείτε οτι δεν διανυκτέρευσα. Μετα το γαμησι (κυριολεκτικα) ξεραθηκε. Ασε που ροχαλιζε σαν γουρουνα.....
 

Επισκέπτης
Α, το ξεχασα. Να πεταχτεις ΟΠΟΣΔΗΠΟΤΕ και μεχρι το DURHAM. 20 λεπτα με το τρενο. Ειναι απο τις ομορφοτερες πολεις που εχω δει στο UK. Εχει και ωραια εστιατορια για lunch.
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
113
Πόντοι
4.837
Τελικά οι Geordie-σες το πάνε το γράμμα... Ενδιαφέρον!
 

POLYATAKTOS

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
483
Like
2
Πόντοι
1
Ρε φιλαρακια, τι μου θυμισατε τωρα με την geordie land!!!..Newcastle/Sunderland/ Durham!!!!Απιστευτα φοιτητικα χρονια, καθε βραδυ γαμουσαμε και διαφορετικη Αγγλιδα...δασκαλες, νοσοκομες, φοιτητριες...δεν χρειαζεται φιλε μου να πασχισεις πολυ σ εκεινα τα μερη..Εξ αλλου εμεις οι Ελληνες (1974-1980) απο τοτε ειχαμε ανοιξει τον δρομο για τις επομενες γενιες Ελληνων φοιτητων!!!! Καναμε τα γαμησια της ζωης μας!!! Α ρε ομορφα χρονια και ποσο πισω ειναι οι δικες μας Ελληνιδες κομπλεξικες.. Φιλαρακο καλα να περασεις στο Newcastle,  πηγαινε και απο Sunderland  μερια , ωραια θα περασεις κι εκει.Αραγε υπαρχει ακομα η Disco ANNABEL-S??????
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.477
Κριτικές
13
Like
199
Πόντοι
6.055
χαχαχ ανναμπελσ τι μου θυμισες εκει περα αντι να την πεφτουμε μας την επεφταν αρε σαντερλαντ σιτυ!!!!

σαν μερος σκατα εντελως ητανε παντως...
 

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Ρε παιδιά, έκανε κανείς στο Colchester? Αν ναι, τι εμπειρίες είχε;
 

MANIXXX

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2005
Μηνύματα
15
Like
2
Πόντοι
0
Ρε παιδιά, έκανε κανείς στο Colchester? Αν ναι, τι εμπειρίες είχε;

Κοίτα, από Colchester μεριά δεν είχα πάει. Είναι από τα μέρη που δεν πας αν δεν έχεις λόγο. Ωστόσο, είναι πόλη, ή μάλλον μητρόπολη του Essex. Αν ρωτήσεις στην Αγγλία τι σημαίνει ο όρος "Essex girl", θα σου πουν: βαμένο μαλλί πλατινέ, ντύσιμο έξαλλο και προκλητικό και τρελλά, μα θεότρελλα γαμήσια!... Προχώρα άφοβα φιλαράκο!...
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.898
Πόντοι
366
Γαμώ την ατυχία μου, γαμώ.

Όσες φορές ήμουνα μέχρι τώρα στο Νιούκαστλ ψώνιζα από ένα γραφείο που ονομάζονταν Notorious Girls. Αρκετά καλά κομμάτια, καλές υπηρεσίες, έγκαιρη εξυπηρέτηση.

Τώρα όμως που βρίσκομαι εδώ, ψάχνω - ψάχνω και γραφείο δεν μπορώ να βρώ.
Το μήνυμα λέει ότι το γραφείο έκλεισε:
Την ατυχία μου μέσα!
Και γιατί έκλεισε;;;

Ακούστε το απίθανο:
Στο γραφείο διαφήμιζονταν σαν cg και μία αστυνομικίνα!!!!!
Η οποία στον ελεύθερο χρόνο της προσέφερε και υπηρεσίες άλλου είδους.

Έλα όμως που κάποιοις συνάδελφος της την είδε στο site του γραφείου και την κάρφωσε! Άρχισαν ανακρίσεις και μετά τρέχανε και δεν φτάνανε. Και φυσικά την μάζεψαν και αυτήν και τους ιδιοκτήτες:
www.thesun.co.uk/sol/homepage/news/article1556729.ece]Girl cop worked as a tart[/url]

www.chroniclelive.co.uk/north-east-news/todays-evening-chronicle/2008/08/19/former-police-officer-arrested-in-corruption-probe-72703-21559078/]Former police officer arrested in corruption probe[/url]

Και όχι τίποτε άλλο.
Ποτέ δεν είχα πάρει μπατσίνα call girl.
Φτου σου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom