Νέα

Επίσκεψη πελάτη σε οίκο που δουλεύει η πρώην του...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα oldboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 144
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
1.132
Πόντοι
366
Η ιστορια ειναι 100% αληθινη. Σε επισκεψη μου αυτη την βδομαδα σε οικο της Φυλής αντιληφθηκα οτι η κοπελλα ηταν καπως ταραγμενη. Μιλαγε με την τσατσα και εκραζε καποιον. Υπεθεσα οτι καποιος πελατης ειχε κανει καποια μαλακια...Πραγματι οταν βγηκε στο σαλονι η κοπελλα ηταν καπως....παρολα αυτα περασα στο δωματιο και πριν μπω η τσατσα σε ερωτηση μου γιατι η κοπελλα ειναι ταραγμενη μου ειπε οτι πριν απο λιγο την ειχε επισκεφτει ο πρωην της !!!! ρωτησα κατευθειαν εαν γνωριζε ο πρωην της οτι εκανε τετοια δουλεια και μου απαντησε [φυσικα...εδω την γνωρισε και ειχαν κανει σχεση για τρια περιπου χρονια οταν και την παρατησε για αλλη γκομενα..]..Παρολα αυτα ο τυπος, [Ελληνας αυτος αλλοδαπη η κοπελλα] αποφασισε να κανει ενα διαλλειματακι απο την τωρινη του σχεση και ειπε να ριξει ενα στην πρωην του....η δε πρωην του τον δεχτηκε αδιαμαρτυρητα...βεβαια οταν μπηκε στο δωματιο μαζι μου και την ρωτησα γιατι ειναι αναστατωμενη μου ειπε οτι πραγματι ηρθε πριν απο λιγο ο πρωην της και τον αντιμετωπισε σαν πελατη...αλλα επειδη στραβωσε μου ειπε οτι εαν ξαναρθει θα φαει ακυρο και δεν θα τον δεχθει και οτι εκανε μαλακια που τον πηρε! Σημειωτεον οτι ο πρωην εξακολουθει να εχει σχεση και δεν ηρθε να προσπαθησει επανενωση αλλα ειπε να ριξει εναν....! Θελω τις σκεψεις σας 1. Για τον πρωην 2. για την κοπελλα 3. για το σκηνικο ...4. οτι αλλο σας ερθει στον νου....
Πες και το μαγαζί....μπας και περάσουμε να πουλήσουμε ερωτα
 

panos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.606
Κριτικές
1
Like
5.065
Πόντοι
456

Joker4U

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2023
Μηνύματα
221
Like
445
Πόντοι
21
Οι καλιτερες τέτοιες ιστοριες ειναι ναυτικων που τις φερνουν πισω στην πατριδα και μετα αν χορισουν φευγουν για την πατριδα τους η ξαναρχιζουν την δουλια εδω.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom