Νέα

Επαγγέλματα/πόστα που βοηθούν να γαμάς Ελληνίδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 295K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.676
Like
2.717
Πόντοι
456
Από το 2006 που άνοιξε το νήμα έχουν αλλάξει τα πράγματα πλέον δεν υπάρχει πόστο στη νύχτα που να σου δίνει αβαντάζ για πήδημα ούτε οι γκόμενες κοιτάνε τι επάγγελμα κάνει ο κάθε πιθανός γκόμενος όσους δουλεύουν στη νύχτα τους βλέπουν πλέον υποτιμητικά και όχι σαν κελεπουρια οι γκόμενες γιατί πηγαίνουν με λεφτάδες χωρίς να τους νοιάζει τι δουλειά κάνουν και τι ρόλο βαράνε αφού έχουν και ρίχνουν χρήμα πηγαίνουν μαζί τους τα μέχρι πριν 15 και 20 χρόνια κελεπουρια που κυνηγούσαν οι γκόμενες τώρα θεωρούν ότι είναι μόνο για να τους εξυπηρετούν δουλεύοντας στα μαγαζιά που διασκεδάζουν αυτές με τους ματσο και συνήθως μεσήλικες γαμιαδες τους.
Νομίζω τα λεφτά πλέον παίζουνε τον πρώτο ρόλο στις ελλεινιδες για να βρούνε γκομενο..πράγματι..όσους δουλεύουν τους βλέπουνε για κακομοίρηδες..εγώ πάντως που βγήκα έξω να πω την αλήθεια.πιο πολύ μου αρεσανε οι αλβανίδες σερβιτόρες της καφετέριας που ήτανε ομορφουλες και απλές κοπελιτσες..παρά τα σουργελα οι πελάτισσες οι ελλεινιδες που πίνανε κοκτέιλ στις καρέκλες με ύφος καρδιναλιου..και τραβούσανε βίντεο όλη την ώρα..
 

Johnny Red2

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
4 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.360
Κριτικές
72
Like
12.769
Πόντοι
25.036
Το επάγγελμα που βοηθάει όσο κανένα να γαμήσεις Ελληνίδες είναι πλαστικός χειρούργος, λίγο να βλέπεσαι ουρές κάνουν...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom