Νέα

Εκδιδόμενη εν πλώ στην γραμμή Πάτρα - Ανκόνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα patrick
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22
  • Εμφανίσεις 8K
  • Ετικέτες
    πάτρα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
τυπε και το ιντερσιτι αθηνα - σαλονικα εχω ακουσει ότι η εταιρεια εχει προσλαβει φοιτητριες και τσιμπουκωνουν ταξιδιώτες για να ξαναχρησιμοποιησουν τις γραμμες τους.

Τωρα μου θύμησες φανταριλίκι 2007-2008.

Δεν ξέρω αν σας φαίνεται κουλό,αλλά στην κλινάμαξα που έφευγε κάπου 23:00 το βράδυ αν θυμάμαι καλά,υπήρχες κλίνη κλεισμένη από έναν ψευτονταβαντζάκο και δύο πουτάνες.
Ο νταβατζης περπατούσε στα βαγόνια και ψάρευε κυρίως φαντάρους και φοιτητές.
40 ευρώ,ακάποτο τσιμπούκι και γαμησάκι μέχρι να χύσεις..
Συνόδευσα 2 φαντάρους μέχρι το κουπέ που γινόταν η φάση και τους περίμενα.
Εν τω μεταξύ οι κλινάμαξες ήταν Αρρενων/Θηλέων,αυτοί μάλλον έκλειναν κουπέ με  4 κρεβατια σαν γκρουπ

Σε Αλεξανδρούπολη-Θεσσαλονίκη καρβουνιάρη,δύο πουστηδες ο ένας ψηλός λεπτός ξανθός και ο άλλος κοντός baby face,σου έπιαναν κουβέντα και την πήγαιναν στο:"Να σου παρω μια πίπα,ξέρω καλύτερα από τις γυναίκες".
Είμασταν καμιά 20αριά κωλοφάνταρα,θυμαμαι τουλάχιστον 3 που έδωσαν,μπορεί και να εσμπρωξαν.
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
Τωρα μου θύμησες φανταριλίκι 2007-2008.

Δεν ξέρω αν σας φαίνεται κουλό,αλλά στην κλινάμαξα που έφευγε κάπου 23:00 το βράδυ αν θυμάμαι καλά,υπήρχες κλίνη κλεισμένη από έναν ψευτονταβαντζάκο και δύο πουτάνες.
Ο νταβατζης περπατούσε στα βαγόνια και ψάρευε κυρίως φαντάρους και φοιτητές.
40 ευρώ,ακάποτο τσιμπούκι και γαμησάκι μέχρι να χύσεις..
Συνόδευσα 2 φαντάρους μέχρι το κουπέ που γινόταν η φάση και τους περίμενα.
Εν τω μεταξύ οι κλινάμαξες ήταν Αρρενων/Θηλέων,αυτοί μάλλον έκλειναν κουπέ με  4 κρεβατια σαν γκρουπ
Μαν τι φιδιες ειναι αυτες?Ολο το τρενο ηταν κλιναμαξες.Εμπαινες μεσα ξαπλωνες και εβγαινες Θεσσαλονικη.Εγω στην αποπανω κουκετα ειχα κοπελα,στην απεναντι κουκετα ηταν μια θειτσα.Τι αρρενων θηλεων,σιγα μην ειχε και γυναικονύτη.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Μαν τι φιδιες ειναι αυτες?Ολο το τρενο ηταν κλιναμαξες.Εμπαινες μεσα ξαπλωνες και εβγαινες Θεσσαλονικη.Εγω στην αποπανω κουκετα ειχα κοπελα,στην απεναντι κουκετα ηταν μια θειτσα.Τι αρρενων θηλεων,σιγα μην ειχε και γυναικονύτη.

Όλο το τρενο ήταν κλιναμαξες,έγραψα τιποτα διαφορετικό;
Ο στενος διάδρομος έξω από τα κουπε δεν φτάνει για να σουλατσάρει όλο το βράδυ κόσμος.
Εγώ μόνο εκεινη τη χρονια 2007-2008 έκανα τουλάχιστον 20 φορες αυτό το δρομολόγιο,άντρικα κουπε με γυναικεια,μας χωριζε εκεινη η ανοιχτη γυάλινη πορτα του διαδρόμου.

Δεν ξέρω τι χρόνια-εποχές πέτυχες εσυ,εμένα δεν ήταν ποτε μεικτά πάντως τα κουπε,ουτε καν τα διπλανα,γυναικες πάντα μετά τη γυάλινη πόρτα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom