Νέα

Είναι η Φενια η γνωστή;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα paparounosporos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 13
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

paparounosporos

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2013
Μηνύματα
41
Κριτικές
2
Like
17
Πόντοι
0
IMG_4462.jpeg
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.001
Πόντοι
10.336
μετα τον Ρουβα στην επιδαυρο δεν μου κανει τιποτα εντυπωση πλεον :coffee:
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.622
Κριτικές
69
Like
533
Πόντοι
7.125
Μπορεί να κάνει ότι θέλει. Ουτε καθορίζει η σεξουαλική ζωή ή προτίμηση κάποιου στο κρεβάτι, το πως θα είναι επαγγελματικά. Καλα κάνει.
Δεν είναι κατακριτέο αυτό επουδενί.

Το κατακριτέο είναι ότι τα μέσα ενημέρωσης, σκόπιμα, δεν αναφέρουν ότι είναι ένα τρας άτομο που εκπορνεύεται - άρα ασκεί ένα επάγγελμα επιπλέον , και γνωστό ότι κινείται στα όρια φορολογικής νομιμότητας (όπως και τόσα άλλα για να μην είμαστε άδικοι).

Και ένας λόγος παραπάνω να αναφερθεί αφού - ως δημόσιο πρόσωπο πλεόν - εκτίθεται στο κοινό, άρα θα κριθεί επαγγελματικά.

Τα μέσα ενημέρωσης - για λόγο εντυπωσεων και κρατώντας μια συγκεκριμένη ρότα χειραγώγησης της κοινής γνώμης - δεν αναφέρουν το επάγγελμα, ούτε σε αυτήν ούτε στην άλλη ποου πρόσφατα βρέθηκε δολοφονημένη.
Δεν είναι ντροπή. Τουλάχιστον για εμάς εδώ που μπαίνουμε συγκεριμένα σε αυτό στο site - θα είναι μαλάκας όποιος υποστηρίξει το αντίθετο. Καλα κα΄νουν και εκπορνεύονται, δικαίωμα τους. Το ότι δεν αναφέρεται όμως συμπεριλαμβάνεται στη γενικότερη προσπάθεια αγιοποίησης ενός κινήματος - ψευτο-σεξουαλικής αναθεώρησης της ελληνικής κοινής γνώμης - ότι τα ΛΟΑΤΚΙ άτομα χρειάζεται να υπερπροβάλλονται.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
μετα τον Ρουβα στην επιδαυρο δεν μου κανει τιποτα εντυπωση πλεον :coffee:
Η φενια είναι πολύ φιλοσοφικέ και πολύ σπουδαγμένη κοπέλα να ξέρεις ! Έχει κάνει πολλά συγγραφικά έργα που δεν έχει πει ποτέ ( ούτε εγώ θα αναφερο ) και γενικά έχει πολλά ταλέντα !!οσο αναφορά τις βυζητες θεωρο πως της έκανε και τις κάνει πιο πολύ για να περνάει καλά και μετά για τα φράγκα !!!
 

TOMCRUISE

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Αυγ 2020
Μηνύματα
4.068
Κριτικές
37
Like
20.035
Πόντοι
12.896
Η φενια είναι πολύ φιλοσοφικέ και πολύ σπουδαγμένη κοπέλα να ξέρεις ! Έχει κάνει πολλά συγγραφικά έργα που δεν έχει πει ποτέ ( ούτε εγώ θα αναφερο ) και γενικά έχει πολλά ταλέντα !!οσο αναφορά τις βυζητες θεωρο πως της έκανε και τις κάνει πιο πολύ για να περνάει καλά και μετά για τα φράγκα !!!
Αμα αυτη περναει καλα,μπραβο της!
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS

Helena_46

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2009
Μηνύματα
47
Like
8
Πόντοι
0
Μπορεί να κάνει ότι θέλει. Ουτε καθορίζει η σεξουαλική ζωή ή προτίμηση κάποιου στο κρεβάτι, το πως θα είναι επαγγελματικά. Καλα κάνει.
Δεν είναι κατακριτέο αυτό επουδενί.

Το κατακριτέο είναι ότι τα μέσα ενημέρωσης, σκόπιμα, δεν αναφέρουν ότι είναι ένα τρας άτομο που εκπορνεύεται - άρα ασκεί ένα επάγγελμα επιπλέον , και γνωστό ότι κινείται στα όρια φορολογικής νομιμότητας (όπως και τόσα άλλα για να μην είμαστε άδικοι).

Και ένας λόγος παραπάνω να αναφερθεί αφού - ως δημόσιο πρόσωπο πλεόν - εκτίθεται στο κοινό, άρα θα κριθεί επαγγελματικά.

Τα μέσα ενημέρωσης - για λόγο εντυπωσεων και κρατώντας μια συγκεκριμένη ρότα χειραγώγησης της κοινής γνώμης - δεν αναφέρουν το επάγγελμα, ούτε σε αυτήν ούτε στην άλλη ποου πρόσφατα βρέθηκε δολοφονημένη.
Δεν είναι ντροπή. Τουλάχιστον για εμάς εδώ που μπαίνουμε συγκεριμένα σε αυτό στο site - θα είναι μαλάκας όποιος υποστηρίξει το αντίθετο. Καλα κα΄νουν και εκπορνεύονται, δικαίωμα τους. Το ότι δεν αναφέρεται όμως συμπεριλαμβάνεται στη γενικότερη προσπάθεια αγιοποίησης ενός κινήματος - ψευτο-σεξουαλικής αναθεώρησης της ελληνικής κοινής γνώμης - ότι τα ΛΟΑΤΚΙ άτομα χρειάζεται να υπερπροβάλλονται.

Αν βγει και το πει η ίδια τότε οκ αν όμως όχι (που αφ ενός δικαίωμά της είναι. αφ εταίρου γιατί να το πει; σχετίζεται η υποκριτική της δυνατότητα με ότι άλλο επαγγέλεται; Δλδ άμα μπεις εσύ σε ταξί θα κρίνεις αν οδηγάει καλά ο οδηγός με το αν είναι παράλληλα μπάτσος οπότε απαιτείς να το γνωρίζεις;)

Το φορολογικό δε υπονοούμενο στη χώρα της μαύρης οικονομίας...λύσαμε την φοροδιαφυγή του 80% της Ελλάδας των ελ επαγγελματιών και μας έμεινε η Φένια που θα μας ρίξει στα μνημόνια επειδη δεν κόβει αποδείξεις...λολ.. Σιγά μην ανοίξει και ΚΑΔ να περνάει τις αισθητικές επεμβάσεις, τα κομμωτήρια, τα νυχαδικα και τους γιατρούς στα επαγγελματικά έξοδα να παίρνει επιστροφή ΦΠΑ...

Τέλος αν ένα άτομο είναι ικανό να παίξει στην Επίδαυρο και βιοπορίζεται εκπορνευόμενο, αυτό αποτελεί καθρέφτη της αποτυχίας της Ελληνικής κοινωνίας να εντάξει τα ΛΟΑΤΚΙ άτομα στον παραγωγικό ιστό της χώρας και ΓΙ ΑΥΤΟ αποκρύπτεται από τα ΜΜΕ. Καμμία διάθεση "αγιοποίησης" κτλ. Αποφυγή προβολής της συλλογικής κοινωνικής αποτυχίας είναι.
 

magicgim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2021
Μηνύματα
361
Like
1.154
Πόντοι
201
Ίντα εννοούμε γνωστη;

Δεν είναι της προτίμησης μου και δεν γνωρίζω
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
813
Κριτικές
1
Like
1.684
Πόντοι
206
εγω της εστειλα μηνυμα με τις ευχες μου ,γιατι το αξιζει ..ειναι ατομο που δεν κανει ποτε φυγουρα πως εχει κατι πετυχει ..στις 2 συνευρεσεις μας ηταν πολυ καλη και ευχαριστη και στη συζητηση ,αν εμενα Αθηνα θα ειχαμε βρεθει περισσοτερες φορες ενω μπορει και να ειχαμε γιναι και φιλοι
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.637
Πόντοι
456
Δεν είναι ντροπή. Τουλάχιστον για εμάς εδώ που μπαίνουμε συγκεριμένα σε αυτό στο site - θα είναι μαλάκας όποιος υποστηρίξει το αντίθετο. Καλα κα΄νουν και εκπορνεύονται, δικαίωμα τους. Το ότι δεν αναφέρεται όμως συμπεριλαμβάνεται στη γενικότερη προσπάθεια αγιοποίησης ενός κινήματος - ψευτο-σεξουαλικής αναθεώρησης της ελληνικής κοινής γνώμης - ότι τα ΛΟΑΤΚΙ άτομα χρειάζεται να υπερπροβάλλονται.
Πέστα χρυσόστομε!!!!
 

Stefzenios41

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
2.559
Like
6.475
Πόντοι
1.056
Αν βγει και το πει η ίδια τότε οκ αν όμως όχι (που αφ ενός δικαίωμά της είναι. αφ εταίρου γιατί να το πει; σχετίζεται η υποκριτική της δυνατότητα με ότι άλλο επαγγέλεται; Δλδ άμα μπεις εσύ σε ταξί θα κρίνεις αν οδηγάει καλά ο οδηγός με το αν είναι παράλληλα μπάτσος οπότε απαιτείς να το γνωρίζεις;)

Το φορολογικό δε υπονοούμενο στη χώρα της μαύρης οικονομίας...λύσαμε την φοροδιαφυγή του 80% της Ελλάδας των ελ επαγγελματιών και μας έμεινε η Φένια που θα μας ρίξει στα μνημόνια επειδη δεν κόβει αποδείξεις...λολ.. Σιγά μην ανοίξει και ΚΑΔ να περνάει τις αισθητικές επεμβάσεις, τα κομμωτήρια, τα νυχαδικα και τους γιατρούς στα επαγγελματικά έξοδα να παίρνει επιστροφή ΦΠΑ...

Τέλος αν ένα άτομο είναι ικανό να παίξει στην Επίδαυρο και βιοπορίζεται εκπορνευόμενο, αυτό αποτελεί καθρέφτη της αποτυχίας της Ελληνικής κοινωνίας να εντάξει τα ΛΟΑΤΚΙ άτομα στον παραγωγικό ιστό της χώρας και ΓΙ ΑΥΤΟ αποκρύπτεται από τα ΜΜΕ. Καμμία διάθεση "αγιοποίησης" κτλ. Αποφυγή προβολής της συλλογικής κοινωνικής αποτυχίας είναι.
Πολλα ζητάς από την σάπια νεοελληνική κοινωνία ....εν τω μεταξύ πέρα από το ότι η Φένια διατηρεί εδώ και χρόνια παρουσία στο διαδίκτυο σχετικά με τις ερωτικές υπηρεσίες που παρέχει έχει και η ίδια δήλωση με αφορμή μια ( καλή) ταινία που έπαιξε πως έχει εμπειρία σεξεργατριας ....αλλά η σαπιοκοινωνια θέλει άτομα σαν την Φένια κρυμμένα και με το στενό τους μυαλό δεν μπορούν να δεχτούν πως παράλληλα ασχολείται και με την τέχνη ......έχει πάει το κάθε τσολι στην Επίδαυρο και τους πείραξε ένα τρανς άτομο .....
 

Leoasslover

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2023
Μηνύματα
54
Κριτικές
1
Like
181
Πόντοι
0
Ναι παιδιά η Φένια είναι, την επισκέφθηκα σήμερα στην Θεσσαλονίκη και μου τα έλεγε πριν φύγω. Είχα μια ιδέα πως ασχολείται με τηλεόραση αλλά καμία σχεση, η κοπέλα είναι μορφωμένη σε αυτό που κάνει αλλά και στο κρεβάτι είναι φωτιά. Σε άλλη ανάρτηση θα γράψω και τις εντυπώσεις μου,.νομίζω δεν είναι το κατάλληλο thread
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom