Νέα

Νέο Forum Εγγραφή, περιορισμοί νέων μελών, πόντοι και τρόπαια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.810
Κριτικές
125
Like
21.652
Πόντοι
28.900
Κολλάει μερικές φορές. Χθες ανέβασα κριτική, ανέβηκε κανονικά, οι πόντοι μετράνε, αλλά ο αριθμός φαίνεται μικρότερος (όχι στο φόρουμ, εκεί που λέει "κριτικές"). Τώρα πάντως που σου έκανα like, μέτρησε...
Οι πόντοι το ίδιο είναι. Δεν είδα αν ανέβηκαν τα like!!!
Θα πρέπει να το δει ο @antisthenis !!!
 
Εγγρ.
15 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
25
Like
6.243
Πόντοι
5.646
Οι πόντοι το ίδιο είναι. Δεν είδα αν ανέβηκαν τα like!!!
Α, συγγνώμη, τα μπέρδεψα. Ε, οι πόντοι έρχονται αφού συμπληρώσεις like για ένα έπαθλο και με κάποια καθυστέρηση. Συνήθως θα δεις τους νέους πόντους όταν ξαναλογκάρεις.
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.810
Κριτικές
125
Like
21.652
Πόντοι
28.900
Α, συγγνώμη, τα μπέρδεψα. Ε, οι πόντοι έρχονται αφού συμπληρώσεις like για ένα έπαθλο και με κάποια καθυστέρηση. Συνήθως θα δεις τους νέους πόντους όταν ξαναλογκάρεις.
Δεν ξέρω τι να πω ρε φίλε!!!
Έχω μπερδευτεί με τους πόντους αλλά εγώ θα συνεχίσω ακάθεκτος!!!
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.011
Κριτικές
2
Like
3.392
Πόντοι
456
μαγκες , οι μονοι ποντοι που μετρανε παραγματικα ειναι αλλου. συνεχειστε τα σχολια και τις κριτικες για το κοινο καλο και αφηστε κατα μερους τη ματαιοδοξια της επιβραβευσης. οποιος γραφει κριτικη ή σχολια για ποντους δεν διαφερει σε τιποτα απο τα δεκαπενταχρονα που καιγονται για like στο fb .δεν κατηγορω το συστημα του σαιτ αλλά να μην γινει αυτοσκοπος .χανεται η ουσια .
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.338
Πόντοι
1.196
Προτείνω, όπως υπάρχει περιορισμός στα νέα μέλη για τα pm (να έχουν συμπληρώσει 10 μνμ), να υπάρχει περιορισμός όσον αφορά τις κριτικές. Πχ, να έχουν 20μνμ. Δεν γίνεται νέα μέλη με κανένα μνμ, καμία συμμετοχή, κατευθείαν να μπαίνουν να γράφουν κριτικές. Και συνήθως μετά να εξαφανίζονται. Μυρίζει προμοτοριλίκι αυτό.
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.810
Κριτικές
125
Like
21.652
Πόντοι
28.900
μαγκες , οι μονοι ποντοι που μετρανε παραγματικα ειναι αλλου. συνεχειστε τα σχολια και τις κριτικες για το κοινο καλο και αφηστε κατα μερους τη ματαιοδοξια της επιβραβευσης. οποιος γραφει κριτικη ή σχολια για ποντους δεν διαφερει σε τιποτα απο τα δεκαπενταχρονα που καιγονται για like στο fb .δεν κατηγορω το συστημα του σαιτ αλλά να μην γινει αυτοσκοπος .χανεται η ουσια .
Αδερφέ καλά τα λες,αλλά εσύ πόσες κριτικές έχεις;;;
Δεν κάθεσαι να γράψεις καμία κριτική και μετά κοιτα να γράψεις για ματαιδοξιες και κουραφέξαλα!!!
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.011
Κριτικές
2
Like
3.392
Πόντοι
456
Αδερφέ καλά τα λες,αλλά εσύ πόσες κριτικές έχεις;;;
Δεν κάθεσαι να γράψεις καμία κριτική και μετά κοιτα να γράψεις για ματαιδοξιες και κουραφέξαλα!!!
απο το να γραφω κουραφεξαλα κριτικες προτιμω να μη γραφω καθολου συνονοματε. ειμαι πιο χρησιμος ετσι. (δε υπονοω κατι για τις δικες σου κριτικες , μην παρεξηγηθουμε κιολας).αυτοι που διαβαζουν τα σχολια μου καταλαβαινουν .δεν θα μπω σε καμμια αντιπαραθεση μαζι σου. μπορει να εχεις δικιο.
 

George_1969

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Νοε 2021
Μηνύματα
177
Κριτικές
50
Like
4.255
Πόντοι
11.461
Παλικαρια, εγω εχω μπερδευτει. Στο προφιλ του καθενος οταν πατας τα likes πχ 1100 likes, σου βγαζει ενα πινακα με ληφθεισες αντιδρασεις συνολο πχ 400.

Απο κριτικες τι μετραει τριπλα ?
πχ το 400 αν ειναι απο κριτικες = 1200 αντιδρασεις?

η τα λεω λαθος?

Τhanks
 

Dom1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2021
Μηνύματα
17
Κριτικές
12
Like
440
Πόντοι
290
Συνάδελφοι έχω μπερδευτεί κι εγώ. Έχω 7 κριτικές. Δεν μπορώ να κάνω λάικ σε άλλες κριτικές. Μετά τις 5 πρώτες δεν θα έπρεπε να μπορώ;

Ευχαριστώ!
 

tsatsos65

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2021
Μηνύματα
6
Like
3
Πόντοι
0
Καλημέρα, παλιό μέλος άλλα αναγκάστηκα να κάνω νέο username γιατί το παλιό δεν δούλευε!
Υπάρχει περίπτωση να ενεργοποιηθεί ξανά;
 

souvlos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1
Like
1
Πόντοι
0
καλησπέρα. είμαι παλιο μέλος απλα ξεχασα κωδικο μου λεει οτι ειμαι νεο μελος!!! και μου λεει για 5 ποστ κτλ..
 

Kostisbam

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2018
Μηνύματα
73
Κριτικές
1
Like
127
Πόντοι
0

hornyasfuck

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2018
Μηνύματα
3.732
Κριτικές
26
Like
24.501
Πόντοι
12.896
Χρωστούμενοι πόντοι: ἔχω +5000 likes ἐδῶ καί ἕνα μήνα περίπου. Μέ βάση τοὺς κανονισμούς δικαιοῦμαι 600 πόντους. Θά τοὺς πάρω ποτέ; ΥΓ: Ἔστειλα καί email πρίν μερικές ἑβδομάδες (μιά-δυό) καί δέν ἔγινε τίποτα.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.627
Κριτικές
61
Like
39.820
Πόντοι
21.555
μαγκες , οι μονοι ποντοι που μετρανε παραγματικα ειναι αλλου. συνεχειστε τα σχολια και τις κριτικες για το κοινο καλο και αφηστε κατα μερους τη ματαιοδοξια της επιβραβευσης. οποιος γραφει κριτικη ή σχολια για ποντους δεν διαφερει σε τιποτα απο τα δεκαπενταχρονα που καιγονται για like στο fb .δεν κατηγορω το συστημα του σαιτ αλλά να μην γινει αυτοσκοπος .χανεται η ουσια .
Ποτέ δεν κατάλαβα γιατί τόσο καούρα για πόντους και Τρόπαια???
 

hornyasfuck

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2018
Μηνύματα
3.732
Κριτικές
26
Like
24.501
Πόντοι
12.896
Ποτέ δεν κατάλαβα γιατί τόσο καούρα για πόντους και Τρόπαια???

Τό θέμα δέν εἶναι οἱ πόντοι αὐτοί καθ'ἑαυτοί ἀλλά ὅτι δέ δουλεύει σωστά τὸ site, δηλ εἶναι θέμα ἀρχῆς. ΥΓ: καί ἐπειδή παρέθεσες τὸν κύριο ποὺ λέει ὅτι ἀνεβάζουμε κριτικές γιά πόντους, θά δῆς ὅτι ἔχω λίγες κριτικές, οἱ πόντοι προέρχονται ἀπ'ἄλλες δραστηριότητες. Ἔτσι γιά τὴν ἱστορία.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.627
Κριτικές
61
Like
39.820
Πόντοι
21.555
Τό θέμα δέν εἶναι οἱ πόντοι αὐτοί καθ'ἑαυτοί ἀλλά ὅτι δέ δουλεύει σωστά τὸ site, δηλ εἶναι θέμα ἀρχῆς. ΥΓ: καί ἐπειδή παρέθεσες τὸν κύριο ποὺ λέει ὅτι ἀνεβάζουμε κριτικές γιά πόντους, θά δῆς ὅτι ἔχω λίγες κριτικές, οἱ πόντοι προέρχονται ἀπ'ἄλλες δραστηριότητες. Ἔτσι γιά τὴν ἱστορία.
Για την ιστορία λοιπόν ... Ο.κ.σεβαστο !!
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.496
Like
65.260
Πόντοι
11.956
Ποτέ δεν κατάλαβα γιατί τόσο καούρα για πόντους και Τρόπαια???
Και εγώ σύμφωνο ότι αφού οι διαχειριστές έχουν βάλει έναν τρόπο αξιολόγησης για τους μύστες πρέπει να γίνεται έτσι όπως έχουν πει.....ποια καούρα για πόντους και λαικ ...καούρα να γαμισουμε όσο το δυνατόν με πόθο λίγα λεφτά αυτό είναι το θέμα .....και τα τρόπαια και οι τίτλοι που έχει ο κάθε μύστης δίνει στον καθένα οποίο πολύ αντικειμενικότητα.......δεν είναι το ίδιο μια κριτική από ένα μέλος με πολύ λίγες συμμετοχές στο μπου...φυσικά μπορεί να είναι σωστή η κριτική από άλλο μύστη που είναι σε καθημερινή βάση μέσα σχολιάζει και αφουκραζεται τι παίζει στο σάιτ .....νομίζω και οι διαχειριστές κάπως έτσι το σκέφτηκαν ....ότι ανάλογες γα τα λαϊκ και τον τίτλο τρόπαιο που έχεις ...θα είναι ο άλλος όσο ποιο πολύ αντικείμενος μπορεί.....
 

prdsm

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2009
Μηνύματα
9
Like
9
Πόντοι
0
Είμαι μέλος απο το 2009 και είμαι σίγουρος οτι έχω γράψει κριτικές αλλά κάποια στιγμή χάθηκαν και τώρα δε φαίνεται τίποτα
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom