Νέα

Δυτική Μακεδονία - Κοζάνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα akongaoua
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7
  • Εμφανίσεις 3K
  • Ετικέτες
    κοζάνη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

akongaoua

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2011
Μηνύματα
19
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους, είμαι καινούριος στην Κοζάνη και θα ήθελα να μου πείτε αν μπορώ να βρω ts/cd στην Δυτική Μακεδονία ή εάν υπάρχουν πιάτσες. ευχαριστώ!
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
Καλησπέρα σε όλους, είμαι καινούριος στην Κοζάνη και θα ήθελα να μου πείτε αν μπορώ να βρω ts/cd στην Δυτική Μακεδονία ή εάν υπάρχουν πιάτσες. ευχαριστώ!
πηγαινε Μοναστηρι Μπιτολα λεω γω ....
 
OP
OP
A

akongaoua

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2011
Μηνύματα
19
Like
4
Πόντοι
0
Επειδή μάλλον δεν παίζει τίποτα στην περιοχή μπορεί κάποιος ενημερωμένος να με πει αν μπορώ να κλείσω ραντεβού για Κοζάνη με κάποια Τrans και να έρθει?
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.834
Κριτικές
8
Like
1.370
Πόντοι
216
Επειδή μάλλον δεν παίζει τίποτα στην περιοχή μπορεί κάποιος ενημερωμένος να με πει αν μπορώ να κλείσω ραντεβού για Κοζάνη με κάποια Τrans και να έρθει?

Απο οτι καταλαβαινω θα περασεις τελεια κοζανη εσυ  :jerking:  :grin:
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.834
Κριτικές
8
Like
1.370
Πόντοι
216
Κοιμησου ,,,, δεν θα ερθει ,.. δεν θα γαμησεις σημερα ...δεν θα γαμησεις καμια αλλη μερα..,
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
όχι δεν υπαρχει τετοιο που ψάχνεις δυτικη μακεδονια, ή θα βρεις κανα πουστρακι σκετο ή θα κανεις πορνοεκδρομη θεσσαλονικη και θα σκασεις κανα 30 αρι σε ξενοδοχειο. σιγα μην ερθει τρανς από θεσσαλονικη στην κοζανη για 1 πελατη.
χωρια είναι τα μερη που δεν εχει πουτανες.
πολεις είναι τα μερη που εχουν πουτανες.
μητροπόλεις είναι τα μερη που εχουν και τραβεστί.
η κοντινοτερη μητροπολη στην κοζανη είναι η θεσσαλονικη, η κοζανη είναι απλα μια πολη.
και να λες και ευχαριστω που εχει και 2 ωραια στουντιο απεξω και ένα μπουρδελο. στα μεγαλύτερα γιαννενα ουτε από αυτά δεν εχει. ημουν 2 χρονια πτολεμαιδα ομοιοπαθών.
 

marina_kavliara_cd

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2023
Μηνύματα
22
Like
114
Πόντοι
0
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom